blog

Chuku Modu Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzina, Wzrost

Poznaj aktora Chuku Modu, jednego z członków obsady serialu „Dobry doktor”, który dał wyjątkowy występ, grając dr Jareda Kalu. Kiedy aktor jest chwalony za swoją pracę w serialu, z drugiej strony trafia na nagłówki gazet za opuszczenie dramatu, co bardzo przyczyniło się do zwiększenia jego pasji do bycia przed kamerami.

 Chuku Modu Wiki: Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzina, Wzrost

Chuku Modu ze swoją tajemniczą dziewczyną na zdjęciu z 16 lutego 2015 r. (Zdjęcie: Instagram)

Gołąbki mogą chcieć zachować swój romans jako prywatny romans, a jeśli ich związek jest bardzo poważny, to niezidentyfikowana kobieta bez wątpienia będzie żoną wykonawcy.

Życie rodzinne

Mówiąc o rodzinie Chuku, urodził się on dla ojca Nigeryjczyka/Niemca i matki Irlandki/Angielki. Aktor posiada narodowość brytyjską i należy do mieszanej grupy etnicznej. Oprócz informacji o pochodzeniu jego rodziców, tajemnicą pozostaje również ich nazwisko.

Jego krótki życiorys

Chuku urodził się 19 czerwca 1990 roku i wychował w Hammersmith w zachodnim Londynie. Jak na wiki, najukochańszy aktor na ekranach telewizyjnych uwielbia uprawiać różne sporty, a nie grać. Chuku pasjonuje się grą w boks, który trenował z miłości do rękawic w wieku 12 lat. Artysta ma 6 stóp i 4 cale (1,93 m) wzrostu i ma budowę ciała sportowca.

Zalecane