blog

Chyna Tahjere Griffin Wiki, wiek, rodzice, związek, fakty

Mimo że Chyna Tahjere Griffin poszła w ślady rodziców w kierunku muzyki, udowodniła swoją indywidualność niezależną produkcją i niepowtarzalnym stylem. Amerykański wizażysta, a także muzyk, rozkwitł jako wiodąca siła współczesnego pokolenia muzyki. Chyna znana jest jako córka piosenkarki R&B Faith Evans i pasierbica kultowego amerykańskiego rapera Notorious BIG. Jej biologiczny ojciec, Kiyamma Griffin, jest muzykiem i prezesem „Heavenli Soul Music Group”.

  Chyna Tahjere Griffin Wiki, wiek, rodzice, związek, fakty

Chyna znana jest jako córka piosenkarki R&B Faith Evans i pasierbica kultowego amerykańskiego rapera Notorious BIG. Jej biologiczny ojciec Kiyamma Griffin jest muzykiem i prezesem „Heavenli Soul Music Group”.

Życie rodzinne Chyny: Trzech przyrodnich braci ze związku matki

Chyna Tahjere urodziła się dla rodziców Faith Evans i Kiyammy Griffin. Jej matka, 45-letnia Faith, jest amerykańską piosenkarką znaną z dyskografii, takich jak Wiernie, coś o wierze, oraz Niezrównany. Faith dzieli dwurasowe pochodzenie etniczne, ponieważ jej ojciec jest biały, a matka czarna.

Matka wizażystki, Faith, rozpoczęła związek z muzykiem Kiyammą w 1992 roku. Biologiczny ojciec Chyny, Kiyamma, nie mógł pielęgnować swojej więzi z piosenkarką i rozstał się z nią w 1993 roku. Po separacji rodziców Chyny, Faith poślubiła Christophera Wallace aka The Notorious B.I.G w dniu 4 sierpnia 1994 r.

Wizażystka dorastała z ojczymem i matką. Ma przyrodniego brata o imieniu Christopher Jordan Wallace, który urodził się 29 października 1996 r. Jednak w wieku trzech lat ojczym Chyny zmarł smutno, ponieważ został zastrzelony w Los Angeles 9 marca 1997 r.

Przeczytaj także: Wiek Kodie Shane, wesoły, wartość netto | Fakty i życiorys młodego rapera

Po zamordowaniu byłego męża Faith pozostała w związku z dyrektorem wytwórni płytowej, Toddem Russawem, i 11 listopada 1997 r. związała się z nim. 8 czerwca 1998 r. Chyna została pobłogosławiona drugim przyrodnim bratem imieniem Joshua i trzeci przyrodni brat Ryder w dniu 22 marca 2007 r. Jednak jej matka Faith rozwiodła się z mężem Toddem w 2011 r., Powołując się na nie dające się pogodzić różnice.

Chyna Tahjere Griffin i jej matka, Faith Evans, podczas gali Pre-Grammy 2011 przeprowadzonej przez The Recording Academy w dniu 12 lutego 2011 r. w Beverly Hills w Kalifornii (zdjęcie: pinterest.com)

Po rozstaniu Faith z dyrektorem wytwórni płytowej, 17 lipca 2018 r. poślubiła Stevie J., który został trzecim ojczymem Chyny. Jej nowy ojczym, którego prawdziwe nazwisko brzmi Steven Aaron Jordan, jest producentem płyt i… Miłość i hip-hop: Atlanta gwiazda. Jej rodzice poznali się po raz pierwszy podczas wspólnej pracy w wytwórni Bad Boy w latach 90. XX wieku.

Nie chcesz przegapić: Jamilah Lemieux Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Fakty o Chynie Tahjere Griffin

Oto fascynujące fakty dotyczące muzycznej gwiazdy i wizażystki Chyny Tahjere Griffin:

  • Chociaż znana jest jako Chyna Faith Evans, woli używać nazwiska ojca jako Chyna Tahjere Griffin.
  • W sierpniu 2018 Chyna miała okazję współpracować z założycielem LOKI , Mahisha Dellinger za swój nowy program Pilnuj swoich spraw .
  • Jest także członkiem załogi programu Oprah „ Pilnuj swoich spraw z Mahishą.
  • Chyna studiowała w Instytucie Nagranej Muzyki Clive'a Davisa na Uniwersytecie Nowojorskim i współpracowała z kilkoma wybitnymi muzykami.

Zobacz też: Mollie Hemingway Wiki: Wiek, mąż, dzieci, rodzina, Trump, wynagrodzenie

Krótki życiorys

Chyna Tahjere Griffin urodziła się 1 kwietnia 1993 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Podążyła śladami swojego taty Kiyammy Griffina w kierunku muzyki. Zgodnie z wiki, Chnya jest wizażystką, która wykonała makijaż dla kilku osobistości, takich jak Nicole Lyn, Mahisa Dellinger i Jasmine Solano.

Zalecane