blog

Cisco Rosado Wiki: wiek, urodziny, żona, dziewczyna, pochodzenie etniczne, wartość netto

Jak sugeruje nazwa serialu „Love and Hip Hop”, serial obraca się wokół skomplikowanego życia członka obsady i złożonej sieci ich życia miłosnego. Cisco Rosado jest jednym z elitarnych członków obsady serii „Love and Hip Hop” i był zaangażowany w wiele spraw z członkami obsady serialu. Stał się rozmową miasta po tym, jak jego wyraźny romans z Jennifer Williams pojawił się w 2013 roku.

  Cisco Rosado Wiki: wiek, urodziny, żona, dziewczyna, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kim jest Cisco Rosado?

Cisco Rosado jest członkiem obsady drugoplanowej „Love & Hip Hop: New York”. Pojawił się w słynnym programie w piątym, szóstym i siódmym sezonie, razem z Diamond Strawberry i Cyn Santaną, które zyskały uznanie publiczności.

Dowiedz się więcej: Wynagrodzenie Jaya Wrighta, wartość netto, umowa, żona, rodzina

Jest także prezesem własnej firmy CMG Entertainment. Rosado było także częścią czwartego sezonu popularnej serii Love & Hip Hop zatytułowanej „Love & Hip Hop Hollywood” w 2017 roku.

Rosado służył w więzieniu

Nikt nie wiedział, że Rosado jest w więzieniu, dopóki nie umieścił zdjęcia z więzienia na swoim Instagramie. Rosado nie ujawnił powodu aresztowania w lipcu 2017 r. i już usunął zdjęcie ze swoich mediów społecznościowych, które opisał jako:

„Kiedy zamknąłeś, ale dyrektorzy przynoszą ci telefon komórkowy, ponieważ oglądają #LHHH w pokoju socjalnym. #StillN***a,

Cisco jest ojcem dwójki dzieci z Taszą!

Cisco jest ojcem dwójki dzieci, córki o imieniu Tianna i syna o imieniu Cisco Rosado Jr. aka CJ. W 5 ten odcinek LHHH 5 ten sezon miał spotkanie z matką swoich dzieci, Taszą.

W filmie przyznał, że jego działania skłoniły Taszę do odebrania mu rodziny. Ujawnił również, że obwiniał Taszę za ucieczkę, ale teraz czuje, że jego błędy w związku spowodowały rozpad.

Nie przegap: Naomi Osaka Wiki, ojciec, matka, rodzina, randki, wartość netto

Jest oddanym ojcem i często lubi spacerować z dwójką swoich dzieci, Tianną i Cisco Jr. CMG Rozrywka został zauważony ze swoimi uroczymi dziećmi w pobliżu Keune Hair Salon w sierpniu 2018 roku. Z charakterystyczną łysą głową Cisco nosił w ramionach syna, który założył pasującą białą koszulkę jak jego ojciec.

Związek Cisco z Jennifer Williams!

W styczniu 2013 roku media otrzymały pikantne wiadomości, gdy Cisco został zauważony w ramionach Jennifer Williams. Gwiazda „Żony koszykówki”, Jennifer, dała przebłyski namiętnego związku, kiedy przytuliła się do Cisco Rosado w klubie 40/40 w 14 ten Styczeń 2013.

Duet spotykał się wyłącznie przez prawie rok, zanim rozpadł się pod koniec 2013 roku. Powód ich rozstania nie został jeszcze ujawniony.

Cisco Rosado ze swoją byłą Jennifer Williams na imprezie w klubie w 2013 roku (zdjęcie: theybf.com)

Wielorakie relacje Cisco z pięknościami

Po związku z Taszą i Jennifer Rosado miał wiele krótkotrwałych związków. W 2015 roku spotykał się z dziewczyną o imieniu Miss Moe Money.

Ale kiedy spotykał się z Miss Moe Money, poznał Mariah Lynn. Po spotkaniu z Mariah Lynn, która się spotykała Bogaty Dollaz w tym czasie nawiązał romantyczny związek z Mariah, tworząc skomplikowany kwadrat miłosny.

Możesz polubić: Heather Stanning zamężna, partnerka, chłopak, wesoły/lesbijka, życie osobiste

Ale jego romans z Mariah nie trwał długo i zakończył się jakimś szumem. Następnie nie marnował czasu, aby przejść dalej i uczynił Diamond Strawberry swoją dziewczyną, która nie różniła się niczym od jego poprzedniego związku.

Jego ostatni romans dotyczył kobiety, która nazywa się Teairra Mari. Ale para nie mogła utrzymać swojego związku dłużej niż kilka miesięcy. W sezonie 2017 Miłość i hip-hop w Hollywood , Cisco został połączony z Teairra, ale ich związek trwał tylko do ostatniego sezonu. Jego były płomień Teairra zmagał się z intensywnym używaniem alkoholu, a gwiazda reality show przyznała również w programie, że nie miał pojęcia, że ​​Teairra zmaga się z alkoholizmem.

W ostatnim odcinku sezonu LHHH starał się poznać problemy Teairry z piciem i zwerbował kilku członków obsady do pomocy w interwencji. Chociaż jego była dziewczyna początkowo sprzeciwiała się leczeniu, szukała pomocy w swoich problemach z piciem. Chociaż Cisco było zmotywowane, aby pomóc Teairrze w serialu reality, według kilku źródeł cała fabuła może być tylko fabułą i nic poważniejszego.

W pewnym momencie w serialu Cisco oszukał Teairrę z Amber Diamond, a nawet obwinił swoją byłą dziewczynę za to, że ją zdradziła. Użył wymówki zachowania Teairry, powołując się na to, że nie była sobą. Rozzłoszczony jego odpowiedzią, Teairra zakończyła ich związek, stwierdzając, że idą do przodu, a ich związek będzie miał wyłącznie cel biznesowy.

Pomimo wielu powiązań gwiazda reality show wciąż nie jest żonaty i nie ma jeszcze żony w swoim życiu.

Ile jest wart netto Cisco Rosado?

39-letni Cisco cieszy się wartością netto 3 milionów dolarów ze swojej kariery jako amerykańskiego przedsiębiorcy i gwiazdy rzeczywistości. Pełni funkcję dyrektora generalnego nowojorskiej rozrywki, CMG Rozrywka . Jest także producentem płytowym, który wyprodukował dla takich artystów jak Tahiry Jones, Jim Jones, Uncle Murda i French Montana.

Zobacz też: Umowa z Khalilem Mackiem, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jest jego wart?

Jako gwiazda rzeczywistości dotarł do Miłość i hip-hop: Nowy Jork w piątym sezonie i został wspierającym członkiem obsady do siódmego sezonu. Po tym, jak pojawił się w odcinku „Cała prawda i nic, ale prawda”, mieszkaniec Brooklynu zaznaczył swój pierwszy występ na zielonym ekranie w odcinku „Panna młoda i uprzedzenie”. W Miłość i hip-hop: Hollywood, Cisco pojawił się w siedmiu odcinkach w czwartym sezonie.

Krótkie biografie Cisco

Cisco Rosado, który urodził się w 1979 roku, obchodzi swoje urodziny 29 czerwca. Artysta urodził się dla swoich amerykańskich rodziców na Brooklynie w stanie Nowy Jork i obecnie ma 39 lat. Gwiazda rzeczywistości jest bardzo blisko swojej matki, Maggie Clan, która wspierała swoje dziecko w każdych okolicznościach, które mogą ożyć. Rosado ma wysoką wysokość 5 stóp i 8 cali i należy do grupy etnicznej Portorykańczyków.

Zalecane