blog

Clare Calbraith Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, Wzrost, Bio

Angielska aktorka nie tylko posiada idealny niebieski kolor, ale także zabójcze zdolności aktorskie, co czyni ją wysoko ocenianą telewizyjną celebrytką. Clare Calbraith, lepiej znana jako Dr Tricia Summerbee, którą grała w Heartbeat, krąży po niej przez dwie dekady w przemyśle rozrywkowym i nadal będzie przynosić radość swoim fanom. Ta doświadczona aktorka nie chce zwalniać tempa, ale chce z hukiem zakończyć błyskotliwą karierę.

 Clare Calbraith Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, Wzrost, Bio
 • Rodzeństwo
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Dzieci dzieci
 • Angielska aktorka Clare Calbraith ma w swojej dyskografii długą listę filmów i programów telewizyjnych. Jednak swój pierwszy przełom osiągnęła dzięki roli dr Tricii Summerbee w Heartbeat (2000-2002). Aktorka stała się jedną z najbardziej znanych postaci w branży seriali telewizyjnych.

  Kariera i życie zawodowe

  Angielska aktorka przed karierą aktorską uczęszczała zarówno do Szkoły Prawa, jak i Szkoły Teatralnej. Swoją pierwszą rolę zdobyła w 1999 roku, kiedy dostała rolę w Casualty jako Tanya. Clare Calbraith po raz pierwszy została rozpoznana jako Laura Gabriel w dramacie BBC The Shadow Line.

  Jej pasją zawsze były seriale telewizyjne, więc pojawiła się tylko w kilku filmach, takich jak thriller psychologiczny Mindscape. Pojawiła się wielokrotnie gościnnie w dramacie audio Doctor Who, zanim ostatecznie wylądowała w Vera w 2013 roku, gdzie wcieliła się w postać DC Rebeki „Shep” Shephard. Aktorka zagrała Cichy świadek (2014), Home Fires (2015), DCI Banks (2016) i Broken (2017).

  Zabawa w chowanego: Natalie Egenolf Wiki: Wiek, Zaręczyny, Mąż, Siostra

  W 2018 roku długonoga aktorka pojawiła się w serialu TNT The Alienist i wcieliła się w rolę pani Zweig. Chociaż Clare pojawiła się epizodycznie w odcinku The Boy on the Bridge, jej obecność rozpoczęła fabułę. Fabuła była również w stanie zdobyć „Nagrodę Emmy za wybitne specjalne efekty wizualne w roli drugoplanowej”.

  Pochodząca z Winsford kronika Deborah Hale w serialu Netflix z 2018 r. Niewinni. Clare wystąpiła gościnnie w odcinku Deborah, który wyemitowano 24 sierpnia 2018 r.

  Ostatni występ Dextera był w serialu o nazwie Anna Sidhu (2021).

  bradfordzone.pl)

  Ile jest warta netto Clare?

  Clare Calbraith zebrała swoją wartość netto dzięki karierze aktorskiej. Zgodnie z Payscale aktor telewizyjny ma średnią pensję 49 987 USD rocznie, a jego płace wahają się od 18 848 do 228 310 USD.

  Angielska aktorka miała przyzwoitą karierę trwającą około dwóch dekad”, wartość netto aktorki nie została jeszcze oceniona. Mimo to jej niedawne podpisywanie seriali telewizyjnych i aprobaty marki z pewnością powiększą jej wartość netto do milionów.

  Nie przegap: Jamie Hersch Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Wzrost, Wartość netto

  Czy Clare ma chłopaka?

  Clare Calbraith rozkoszuje się błogim romantycznym życiem ze swoim chłopakiem Nickiem Hornem, z zawodu tatuażystą. Niestety, nie ma dokładnych zapisów ich miłosnej inicjacji; jednak Clare nie przegapia aktualizacji swoich wymiarów miłosnych z Nickiem w mediach społecznościowych, obnosząc się z jej altruistyczną troską i uczuciem.

  20 stycznia 2018 r. napisała na Twitterze, że zaimponowanie jej chłopakowi Nickowi zajęło ponad dziewięć lat, co sugerowało, że ich miłość mogła zacząć się od ponad dekady. Obecnie partner miłosny cieszy się bezinteresownymi sprawami i często spędza wolny czas zwiedzając kilka miejsc.

  Clare Calbraith pozuje do zdjęcia ze swoim chłopakiem, artystą tatuażu Nickiem Hornem w Nowy Rok 2019 (Zdjęcie: Instagram )

  Od teraz gołąbki utrzymują ze sobą gładką relację. Ale para jeszcze się nie pobrała. Ponieważ jej romantyczne życie ukazuje jej heteroseksualną seksualność, nie jest lesbijką.

  Zobacz też: Jud Tylor Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Lesbijka, Wartość netto

  Krótki życiorys

  Clare Calbraith wkroczyła na ten świat w nowy rok 1 stycznia 1974 roku w Winsford w Cheshire. Wśród jej rodziców, jej matka Val wychowała ją w Cheshire, podczas gdy jej ojciec był listonoszem. Rodzina aktorki składa się z trójki rodzeństwa w postaci dwóch sióstr i jednego brata.

  Obecnie mieszka ze swoim chłopakiem w Londynie. Aktorka Heartbeat, która ma przyzwoity wzrost 5 stóp i cali, ma przyzwoity kształt ciała. Jednak w wieku 45 lat jeszcze nie zwolniła tempa i pracuje jeszcze trudniej, aby wyostrzyć swoje umiejętności aktorskie.

  Zalecane