blog

Claudia Fragapane Wiki, Kariera, Rodzina, Status związku, Rekord, Fakty

Zdobywczyni brązu World Gymnastics w Montrealu, Claudia Fragapane, jest na szczycie listy, gdy mówimy o angielskiej gimnastyce artystycznej. Zyskała sławę po zdobyciu czterech złotych medali na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w 2014 roku. Jest również znana z bycia częścią kobiecej drużyny gimnastycznej, która po raz pierwszy zdobyła brąz z Wielkiej Brytanii na Mistrzostwach Świata w Gimnastyce Artystycznej.

 Claudia Fragapane Wiki, Kariera, Rodzina, Status związku, Rekord, Fakty

Brała udział w popularnym konkursie telewizyjnym reality show 2016 „Strictly Come Dancing”, gdzie współpracowała z A.J. Pritchard i para dotarła do półfinału. Co więcej, niedawno zdobyła brązowy medal World Gymnastics, który odbył się w Montrealu 8 października i została pierwszą Brytyjką, która otrzymała złoty medal od czasu Beth Tweddle w 2010 roku.

Obecnie singiel Claudie nie chce mieć chłopaka!

Przyglądając się bliżej jej życiu osobistemu, gimnastyczka najwyraźniej jest singielką i nie ma takich zapisów o jej chłopaku. W rozmowie z Mirror Claudie przyznała, że ​​nigdy nie miała chłopaka i woli zachować gimnastykę jako priorytet. Powiedziała,

„Nigdy nie miałam chłopaka. Dla mnie zawsze była to gimnastyka, więc nigdy nie miałam czasu dla nikogo innego. Po prostu chcę się nad tym zastanowić po Igrzyskach 2020, ale wierzę, że kiedyś kogoś znajdę.

Gwiazda Strictly Come Dancing, Claudie, podobno spotykała się ze swoim partnerem tanecznym, AJ Pritchardem w 2016 roku. Jednak podejrzenia okazały się fałszywe, ponieważ potwierdziła, że ​​​​jej ojciec zabronił jej zawierania chłopaka do 25 roku życia.

Krótkie biogramy Claudii Fragapane:

Według źródła wiki, Claudie Fragapane urodziła się w 1997 roku w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Urodziny obchodzi 24 października i ma 19 lat. Gimnastyczka miała obywatelstwo angielskie i pochodziła z rasy białej. Jest obdarzona wzrostem 4 stóp i 7 cali. Urodziła się dla rodziców; Teresa Fragapane i Paolo Fragapane. Ma też w rodzinie siostrę Chiarę Fragapane. Gimnastyczka uczęszczała do Katolickiego Gimnazjum św. Bernadety.

Zalecane