blog

Cleo Cole Elliott Wiki: wiek, żonaty, chłopak, romans, wartość netto, rodzice

Amerykańska aktorka i modelka Cleo Cole Elliott jest córką amerykańskiego aktora Sama Elliotta i aktorki Katharine Ross. Dorastając w wybitnej rodzinie, Cleo od najmłodszych lat wykazywała swoją pasję do muzyki. 33-latka wydała swój pierwszy solowy album w 2009 roku. A surfując po jej Instagramie, wiadomo, że od kilku lat cieszy się relacją ze swoim partnerem.

 Cleo Cole Elliott Wiki: wiek, żonaty, chłopak, romans, wartość netto, rodzice
 • Rodzice
 • Amerykańska aktorka i modelka Cleo Cole Elliott jest córką amerykańskiego aktora Sama Elliotta i aktorki Katharine Ross. Dorastając w wybitnej rodzinie, Cleo od najmłodszych lat wykazywała swoją pasję do muzyki. 33-latka wydała swój pierwszy solowy album w 2009 roku. A surfując po jej Instagramie, wiadomo, że od kilku lat cieszy się relacją ze swoim partnerem.

  Ile jest wart netto Cleo?

  Jeśli chodzi o zarobki Cheo, niewiele zarobiła na swoim zaangażowaniu w muzykę. Pracowała również jako profesjonalna modelka. Chociaż Cheo niewiele zarobiła na swojej karierze, należy do zamożnej rodziny. Jej ojciec Sam posiada majątek netto w wysokości 10 milionów dolarów, a matka Katharine jest winna 5 milionów dolarów jako jej majątek netto.

  Okazując zainteresowanie muzyką od najmłodszych lat, Cleo rozpoczęła karierę muzyczną jako śpiewaczka muzyki klasycznej. Wydała swoją pierwszą solową płytę CD, Koniec z kłamstwami w 2009 roku. Jednak album nie był w stanie wzbudzić zainteresowania publicznego. Cleo współpracowała z niektórymi popularnymi artystami, takimi jak 2 Cents i Tin Horn. Nie zasmakowała w swojej muzycznej dziedzinie.

  Co więcej, Cleo wyrobiła sobie markę w modelingu od 2003 roku. Wystąpiła na pokazie stylizacji włosów na żywo dla SEXYWŁOSY w tamtym roku. Poza tym została sfotografowana wraz z rodzicami przez Magazyn Malibu Times w 2013 r. Cleo jest również związana z Amerykańskim Stowarzyszeniem Kompozytorów, Autorów i Wydawców (ASCAP).

  Randkowe życie Cleo

  Cleo jest obecnie w związku z profesjonalnym chłopakiem rowerzysty, Randym Christopherem. Zgodnie z ich Instagramem, duet zaczął spotykać się w 2013 roku. Ich romantyczny związek jest widoczny na ich kontach na Instagramie. Para życzyła nowego roku 2015, publikując wspólnie kliknięte zdjęcie na Instagramie.

  Podobnie Cleo życzyła urodzin swojego chłopaka w czerwcu 2017 roku. Cleo uwielbia spędzać czas ze swoim narzeczonym, odwiedzając różne miejsca. Co więcej, jej chłopak opublikował zdjęcie Cleo na swoim Instagramie, w którym wspomina o niej jako o narzeczonym, ale nie ujawnili żadnych szczegółów dotyczących ich zaręczyn. W każdym razie para cieszy się intymnością.

  Życie rodzinne: Cleo zagroziła swojej matce

  Rodzice Cleo pobrali się cztery miesiące przed jej narodzinami w 1984 roku. Sam, który jest biologicznym ojcem Cleo, jest piątym mężem jej matki, Katharine. Jeśli chodzi o jej dziadków, jej dziadek pracował dla Departament Spraw Wewnętrznych a jej babcia była instruktorką treningu fizycznego.

  W marcu 2011 roku Katherine otrzymała zakaz zbliżania się do Cleo. Doniesiono, że Cleo groziła matce, że ją zabije. Później Cleo dostała zakaz zbliżania się do matki. Jak na razie istnieje zdrowa relacja między matką a rodziną. Wraz z rodziną uczestniczy w kilku wydarzeniach. Niedawno Cleo życzyła swoim rodzicom rocznicy w maju 2018 roku za pośrednictwem Instagrama.

  Krótki życiorys

  Cleo Elliott urodziła się 17 września 1984 r. w Malibu w Kalifornii. Została wychowana jako samotne dziecko i posiada białe pochodzenie etniczne. Cleo ukończyła szkołę średnią Colina McEwana. Naukę muzyki rozpoczęła od najmłodszych lat z dużym naciskiem na operę włoską. Wiki sugeruje, że Cleo stoi na wysokości 1,72 m (5' 8'').

  Zalecane