blog

Cleo Wattenström Wiki: Wiek, ślub, mąż, rodzina, rodzice, praca, wartość netto - Joel Kinnaman's Wife

Tatuowanie ewoluowało tak bardzo w ciągu ostatnich kilku dekad, że liczba artystów tatuażu rośnie, a ich poziom talentu gwałtownie wzrósł. Wielu tatuatorów jest nie tylko mistrzami umiejętności, ale także dobrze wygląda, a wśród nich jest nazwa przepięknej Cleo Wattenstrom.

  Cleo Wattenström Wiki: wiek, ślub, mąż, rodzina, rodzice, praca, wartość netto - Joel Kinnaman's Wife

Jej miłość do tatuaży

Cleo Wattenstrom to profesjonalna tatuatorka znana na całym świecie. Jej pasja do sztuki zaczęła się, gdy miała 14 lat i przebywała w Sztokholmie w Szwecji. Inspirowały ją różne formy sztuki, a czarno-biała fotografia i filmy jeszcze bardziej wpłynęły na jej karierę i styl życia.

Dowiedz się więcej: Ryan Ashley Malarkey Wiki: Wiek, wzrost, tatuaże, mistrz tuszu

Swoją pasję przekształciła w karierę, dzięki której zyskała własną tożsamość zawodową. Obecnie Cleo pracuje w jednym z salonów tatuażu w południowej Kalifornii. Wygląda na to, że wsparcie jej szwedzkiego męża, Joela Kinnamana, pomogło jej spełnić marzenie z dzieciństwa.

Ile jest wart netto Cleo?

Tatuatorka zawsze zachowywała znaczną prywatność w ujawnianiu swojego bogactwa. Jej skala płac musi być opłacalna, ponieważ ma bogatą wiedzę o każdym szczególe atramentu. Ale poza nią, jeśli chodzi o wartość netto jej partnera, wartość netto Joela szacuje się na około 6 milionów dolarów.

Życie miłosne: szczegóły małżeństwa i ślubu

Oprócz bycia artystką tatuażu, Cleo Wattenstrom jest również znana jako żona męża szwedzko-amerykańskiego aktora, Joela Kinnamana. Gołąbki trzymały swoje małżeństwo za zasłonami, dopóki Joel nie ujawnił swojego małżeństwa w wywiadzie z Rozmowa w kwietniu 2016 r. Ślub pary nie był duży i nikt nie zdawał sobie sprawy z okazji.

Zobacz także: Dutchess Lattimore Wiki: Wiek, Chłopak, Wartość netto

Stało się to nagle, gdy Joel przyszedł promować jeden ze swoich nadchodzących filmów 'Legion samobójców,' wydany w 2016 roku. Podczas jego występu na Rozmowa, kiedy reporterka Aisha Tyler wspomniała o Cleo jako o swojej dziewczynie, aktor poprawił ją, mówiąc: „Moja żona”.

Historia randkowa

Chociaż informacje o ich romansie są nadal prywatne, Tygodnik amerykański ujawnił pewne informacje o ich związku. Gołąbki spotykały się ze sobą od grudnia 2014 roku. Od udziału w premierach filmowych po podróże, Cleo zawsze towarzyszyła mężowi, a poprzedni romans Joela z aktorką Olivią Munn nigdy nie wpłynął na ich związek.

Rozstanie z mężem

W 2018 roku potwierdzono, że uroczy duet Cleo i Joel został zerwany po dwóch latach bycia razem. Mimo rozwodu oboje nadal są przyjaciółmi i nie boją się okazywać swoich uczuć w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że Joel ruszył dalej z tragedią, gdy został zauważony ze szwedzką modelką Kelly Gale w styczniu tego samego roku w LA. Uczestniczyli w Valley Music Festival w Indiach.

Joel Kinnaman ze swoją nową dziewczyną Kelly Gale w LA, 2019(Zdjęcie: dailymail.co.uk)

Jeśli chodzi o Cleo, również wydaje się, że wszystko jest w porządku. Życzyła swojemu byłemu mężowi urodzin w listopadzie 2019 r. Podzielili się również swoimi kliknięciami ze znajomymi, którzy wzięli udział w meczu UFC pod koniec 2018 r.

Jej krótki życiorys

Cleo Wattenstrom urodziła się 12 czerwca 1992 roku. Zgodnie z wiki, urodziła się w Belgii, a następnie spędziła kilka lat podróżując po całym świecie. Pani pochodzi z rodziny, której korzenie należały do ​​Szwecji i Etiopii. Pomimo informacji o jej środowisku, nie ma wystarczających informacji na temat nazwiska i zawodu jej rodziców.

Nigdy nie przegap: Donna Lombardi Wiki, Wiek, Mąż, Chłopak, Rodzice, Fakty

27-letnia artystka Cleo słynie z mistrzostwa w czarno-szarym tuszu. Jej skłonność do tego sektora można datować od czasów, gdy podróżowała z rodzicami jako dziecko. W tym czasie miała okazję chłonąć inną kulturę i artyzm z tych miejsc. Aby podążać za swoją pasją, Cleo porzuciła formalną edukację i zaczęła trenować w lokalnym sklepie z tatuażami.

Od 2019 r. Cleo odniosła spory sukces w swoim zawodzie. Jest właścicielką sklepu z tatuażami o nazwie Tatuaż Shanti w Kalifornii, a także prowadzi sprzedaż przez Internet. Zasłynęła jako artystka niekonwencjonalna. Swoje miejsce zdobyła także w magazynach lokalnych i międzynarodowych, takich jak tuszem oraz Życie tatuaż .

Zalecane