blog

Cliff Barackman Wiki: Wiek, żona, rodzina, wartość netto, biografia, znajdowanie wielkiej stopy

Cliff Barackman jest najbardziej znany jako producent i współprowadzący dokumentalny serial telewizyjny Finding Bigfoot, którego premiera odbyła się 29 maja 2011 r. na Animal Planet. Badania i ekspedycja Cliffa prowadzą go przez cały kraj w poszukiwaniu dowodów istnienia tych stworzeń. Mityczne istnienie takich stworzeń nie zostało jeszcze udowodnione, ale różne fizyczne dowody i pamiątki z pewnością przyniosły mu reputację i zarobki.

  Cliff Barackman Wiki: Wiek, żona, rodzina, wartość netto, biografia, znajdowanie wielkiej stopy

Jak Cliff przywołuje wartość netto?

Cliff czerpie większość swojej wartości netto głównie ze swojego show Znalezienie Wielkiej Stopy. Ponieważ program działa z powodzeniem przez siedem kolejnych lat, Cliff bez wątpienia gromadzi ogromne bogactwo.

Zobacz też: Kathleen McCrone, żona Wayne'a Newtona: życiorys, wiek, rodzina, wartość netto, wzrost

Program był trzecim najczęściej oglądanym programem sieci kablowej w sierpniu 2012 r. Przed programem zarabiał na życie jako nauczyciel w Cascade Heights Public Charter School. Otrzymał również ładną pensję, pracując dla Stowarzyszenia Badawczego Sasquatch.

Wszystko o znalezieniu Wielkiej Stopy

47-letni Cliff Barackman podczas studiów na California State University zainteresował się fenomenem Wielkiej Stopy, który w tym czasie rozprzestrzeniał się jak ognisko. Później Animal Planet Network zadebiutował program o nazwie Znalezienie Wielkiej Stopy w 2011. Znalezienie Wielkiej Stopy od tamtej pory jest wielkim hitem. Czterech ekspertów Żaby Holandii James Fay, Matt Moneymaker a Cliff podąża za dzikimi terenami Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Nie znaleziono jeszcze solidnego dowodu na istnienie Wielkiej Stopy, ale oglądanie serialu jest ekscytujące. Oceny programu są wysokie i jest to najlepiej zarabiający program dla sieci Animal Planet. Zespół zebrał wiele daremnych dowodów związanych z istnieniem nieuchwytnego stworzenia. Jednak sceptyczni ludzie mają swoich krytyków i wątpliwości co do istnienia takich stworzeń

Był także uczestnikiem Grey Harbor, WA w 1982 roku. Opublikował 18 lipca 2018 zdjęcie swojego śladu stopy z tego dnia i porównał je z innymi dniami dzisiejszymi. Gwiazda reality show również powiedziała tę samą stopę tą samą ścieżką.

Możesz nie chcieć przegapić: Czy Sasso żonaty, żona, wesoły, wartość netto

Błogie małżeństwo z żoną Melissą!

Cliff Barackhman cieszy się błogim życiem małżeńskim z Melissą. Zgodnie z jego zdjęciem na Instagramie para pobrała się w 2017 roku. Opublikował zdjęcie 29 września 2017 roku i po raz pierwszy wspomniał o swoim ostatnim małżeństwie.

Wcześniej jego żona opublikowała z nim zdjęcie 24 czerwca 2017 r. i powiedziała, że ​​ten dzień był dla niej najlepszy. Z jej szczęścia i różnych komentarzy od bliskich i bliskich, można spekulować, że para wyszła za mąż tego dnia.

Cliff Barackman z żoną Melissą Barackman na zdjęciu zamieszczonym 25 czerwca 2017 r. (fot.: Instagram)

Melissa jest wizażystką z Portland w stanie Oregon. Ukończyła studia magisterskie w Art of Makeup School w Vancouver. Pracowała przy produkcji dla Animal Planet, Investigation Discovery i CW Network. Ta urocza para prowadzi skromne życie daleko na pustyni. Ich obraz w mediach społecznościowych sugeruje, że często odkrywają i cieszą się wolnym czasem na łonie natury.

Dowiedz się więcej: Shep Rose Wiki, wiek, rodzina, restauracja i wartość netto

Cliff opublikował zdjęcie z żoną z okazji ich rocznicy 24 czerwca 2018 r. Zaznaczył ich pomyślny dzień na swoim koncie na Instagramie. Para wyglądała na zachwyconą zdjęciem zrobionym w pobliżu stawu lub jeziora.

Naturalna sceneria była bardzo atrakcyjna i prawdopodobnie wybrali się na wędrówkę. Podpisał to nawet, mówiąc, że rok w dół, resztę ich życia mają iść razem. Jego fani byli również podekscytowani ich wspólnotą, pokazując gołąbkom mnóstwo życzeń i gratulacji w sekcji komentarzy.

Życie rodzinne Cliffa: więź z rodzicami

Oprócz badań i żony Cliff jest blisko swojej rodziny, jej etyki i wartości. Z pomyślnej okazji Dnia Matki o 15 ten W maju 2017 r. zamieścił w jej pamięci piękne zdjęcie swojej mamy. Podobnie badacz życzył ojcu dnia ojca 15 czerwca 2014 r. i żartobliwie powiedział, że nawet Wielka Stopa ma ojca. Cliffa łączy silna więź ze swoim bratem Robem Barackmanem.

Krótki życiorys

Cliff Barackman urodził się 28 listopada 1970 roku w Kalifornii. Cliff, który ma obywatelstwo amerykańskie, należy do rasy białej, zgodnie z wiki. Jego znakiem urodzenia jest Strzelec.

Jest również absolwentem studiów artystycznych na California State University w Long Beach. Obecnie mieszka w Portland z żoną.

Zalecane