blog

Clifton Dassuncao Wiki: wiek, praca, rodzina, wartość netto, chłopak, rozłam, wesoły

Pomimo tego, że jest kompetentnym epidemiologiem, ludzie prawie nie rozpoznawali Cliftona Dassuncao, dopóki nie nawiązał romantycznego związku ze słynną osobowością telewizyjną, Andym Cohenem. Nie tylko on, ale także jego pochodzenie i imponujące prace badawcze również zyskały uznanie, gdy związał się z celebrytą. Jednak teraz wydaje się, że drogi pary się rozeszły, ale przyczyny tego wciąż nie zostały ujawnione publicznie.

 Clifton Dassuncao Wiki: wiek, praca, rodzina, wartość netto, chłopak, rozłam, wesoły

Czy Clifton odłączył się od chłopaka, Andy'ego?

Cóż, niedawne ujawnienie Andy'ego Cohena dotyczące jego statusu związku szturmem podbiło internet. Andy zapytany o swój romans z doktorantem Harvardu Cliftonem w talk show w marcu 2018 r. wyznał : 'tak, znowu jestem singlem'. Chociaż gospodarz talk-show zdradził publiczności o rozstaniu, Clifton do tej pory nie mówił o tej sprawie.

Profesjonalna kariera:

Clifton pracuje jako doktorant w Harvard School of Public Health pod kierunkiem profesor Elsie Sunderland. Praca Cliftona jest pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ ma on zainteresowania i doświadczenie jako student pierwszego roku nauk medycznych i biologii. Clifton wcześniej przez dziesięć miesięcy pracował dla US Geological Survey (USGS) jako technik nauk biologicznych.

Ile jest wart netto Cliftona?

Podczas gdy Clifton pozostaje powściągliwy w ujawnianiu swoich zarobków jako osobowości medycznej, jego były partner Andy szacuje się na około 15 milionów dolarów. Było to możliwe dzięki jego skutecznym programom telewizyjnym, takim jak „The Early Show”.

Jego krótka biografia:

Clifton Dassuncao ma 30 lat, urodził się w 1987 roku w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Jest doktorantem na Uniwersytecie Harvarda. Clifton ma przyzwoity wzrost i należy do rasy białej. Ponieważ cała uwaga osoby jest przykuta przez jego powiązanie z Andym, żadne prawidłowe informacje na temat rzeczywistego pochodzenia rodzinnego Cliftona nie są prawidłowo ujawniane.

Zalecane