blog

Clive Myrie Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły i wynagrodzenie

Główny prezenter wiadomości wieczornych, znany również jako dziennikarz, Clive Myrie, urodził się 25 sierpnia 1964 w Bolton w Anglii. Obsługuje wiadomości BBC jako korespondent i prezenter do spraw światowych w Londynie. Dziennikarz jest reporterem na całym świecie. Znany jest również jako korespondent zagraniczny i donosił z ponad 80 krajów.

 Clive Myrie Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, wesoły i wynagrodzenie

Wczesne życie i kariera:

Światowa reporterka wiadomości BBC, Myrie ukończyła szkołę średnią w Hayward Grammar School w Bolton i University of Sussex w 1985 roku, uzyskując dyplom z prawa. Karierę zaczynał jako reporter Radia Bristol w 1988 roku, później reporter dla Points West. W 1996 roku reporter został wysłany do zagranicznego korespondenta BBC, gdzie pracował jako reporter dla ponad 80 krajów. Został korespondentem w Tokio, Los Angeles, Paryżu, Kosowie, Afganistanie, Nepalu i tak dalej. Został nagrodzony za zgłoszenie przemocy etnicznej na wyspie Borneo. Później został wyznaczony jako prezenter w wiadomościach BBC. Relacjonował wybory powszechne w 2015 r., trzęsienie ziemi w Nepalu w 2015 r. itp.

Życie osobiste:

52-letni reporter urodził się w rodzinie imigrantów z Jamajki. Jego matka była krawcową, a później pracowała dla Mary Quant, a ojciec był producentem akumulatorów samochodowych, który się rozwiódł. Dziennikarz to żonaty mężczyzna. Ponieważ jest żonaty z jej żoną Cathrine, nie możemy narzekać, że jest gejem. Jednak reporter nie ujawnił swoich dzieci na stronach internetowych i w mediach. Poza żoną nie spotyka się z inną dziewczyną ani nie ma żadnych romansów. Reporter żyje teraz szczęśliwie z rodziną.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Nowy prezenter od dawna współpracuje z BBC. Relacjonował światowe wiadomości w BBC. Trudno określić, ile zarabiają rocznie. Jednak dowiedzieliśmy się, że nowy prezenter BBC dostaje ponad 150 000 funtów rocznie, co jest ogromne. Do dzisiejszego dnia możemy założyć, że Clive posiada więcej cyfr na swoim koncie bankowym z milionami funtów. Reporter nie ujawnił wiele więcej na temat swojego majątku. Jednak nadal znajduje się w przeglądzie i wkrótce zostanie zaktualizowany.

Krótki życiorys:

Korespondent BBC, a także dziennikarz, należy do czarnej brytyjskiej grupy etnicznej. Uwielbia słuchać muzyki jazzowej i lubi kino, a także wspiera Manchester United. Dziennikarz podróżował w swoim życiu do ponad 80 krajów, aby relacjonować wiadomości z całego świata. Jego pomiary wzrostu i wagi nie zostały jeszcze opublikowane i wciąż są sprawdzane. Więcej o nim znajdziesz na wiki.

Zalecane