blog

CNN Laurie Segall Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio, Wynagrodzenie

Jest korespondentem technologicznym w CNNMoney obejmującym, innowacyjność, VC i wszystko, co nowe i fajne; Laurie Segall przeprowadza wywiady z przedsiębiorcami, takimi jak Bill Gates. Omówiła różne historie, od technologii dronów w Izraelu po korzyści płynące z cyfrowych sal lekcyjnych i dała widzom zakulisowe spojrzenie na firmy technologiczne, takie jak Twitter, Facebook i Instagram. Urodziła się w Michigan w USA 17 sierpnia 1986 roku.

 CNN's Laurie Segall Wiki, Age, Married, Husband, Boyfriend, Bio, Salary

Kariera i sukcesje:

Jest starszym korespondentem ds. technologii w CNNMoney i redaktorem naczelnym w CNN Tech, relacjonując skrzyżowanie technologii i kultury. Laurie poinformowała o wielokrotnie nagradzanym programie śledczym, od pojawiających się form nękania w Internecie po intymne spojrzenie na grupy hakerów i zażywanie narkotyków w Dolinie Krzemowej.

No cóż, została mianem „30 do 30” magazynu Forbes, „siedmiu najlepszych dziennikarzy do subskrybowania na Facebooku” Mashable, podczas gdy jest częstym prelegentem na konferencjach branżowych.

Ile jest wart Segalla?

Jej wartość netto szacuje się na 2 miliony dolarów w 2016 roku; uważa, że ​​jej pensja wynosi ponad 320 tysięcy dolarów od CNNMoney jako starszego korespondenta ds. technologii. Zarabiała też jako felietonistka, autorka stron internetowych, a także autorka. Nieoficjalnie pojawiła się także w niektórych filmach jako reporterka.

Cóż, jedna z wielkich reporterek i dziennikarzy technologicznych ma całą pasję do podróży i wędrówek, a ostatnio kupiła też drogi samochód. Więc w nadchodzących dniach zarobi wielkie pieniądze.

A co z jej randkami i chłopakiem?

Laurie trzyma swoje życie osobiste w tajemnicy, więc trudno jest uzyskać informacje o jej osobistych życiorysach, takich jak małżeństwo, mąż, randki i chłopak. Tak więc ostatnio spotyka się z kimś, ale nigdzie nie wymieniła jego nazwiska ani żadnych stron wiki, ale czasami umieszczała z nim zdjęcia na swoim koncie.

Już opublikowano na Instagramie '

Świętuję trzy lata z moją miłością i wspólnikiem w zbrodni. Czuję się tak szczęśliwy, że mam tego faceta w moim życiu. Robi sie coraz lepiej. Powstrzymam się od używania #blessed...

Post udostępniony przez lauriesegall (@lauriesegall) on

Ten najgorętszy korespondent CNN żył doskonałym życiem w pięknej, kochającej rodzinie. Chociaż krążą plotki, że umawiała się romantycznie ze Stewartem Butterfieldem, ale ta dwójka nigdy nic nie powiedziała i nigdy nie zaakceptowała tej historii.

Cóż, na koniec, ale nie najmniej; ona nie ma żadnego planu na szybkie zamążpójście. Ale aby zobaczyć jej profil w mediach społecznościowych, wciąż koncentruje się na swojej karierze i zawodzie.

Krótki życiorys:

32-letnia niezwykła korespondentka Tech, Laurie, szczerze pobłogosławiła gorącą i atrakcyjną figurę ciała. Przyciągnęła uwagę wszystkich ludzi swoimi pięknymi twarzami i wyprofilowanym ciałem o wymiarach 35-24-34 cale. Cóż, jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 10 cali, a także ma smukłe ciało i średnią wagę. Mam nadzieję, że złapiesz ją na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane