blog

Co się dzieje z Albertem Breerem i NFL? Jego Wiki, Ślub i małżeństwo z żoną

Daj temu człowiekowi Twittera, a będzie pisał plotki przez całe życie. A kto lepiej udowodni fakt, że sam człowiek Twittera, Albert Breer? Niezależnie od tego, czy jest to zagubiony w tłumaczeniu, czy rzeczy, których nigdy nie stworzył, Albert jest stałym elementem skandali twitterowych i plotek o futbolu amerykańskim. Nic dziwnego, ponieważ dziedzictwo pasji do gry spłynęło na rodzinę, on również okazał się profesjonalnym fanem plotek. Z zawodu dziennikarz, odkrywa więcej swoich sportowych pragnień, relacjonując wydarzenia związane z meczami.

  Co's up with Albert Breer and NFL? His Wiki, Wedding and Married Life with Wife

Nic dziwnego, ponieważ dziedzictwo pasji do gry spłynęło na rodzinę, on również okazał się profesjonalnym fanem plotek. Z zawodu dziennikarz, odkrywa więcej swoich sportowych pragnień, relacjonując wydarzenia związane z meczami.

Ile jest warte netto Alberta?

Albert Breer zbiera znaczące części majątku ze swojej kariery zawodowej jako dziennikarz i reporter piłkarski. Breer przeszedł długą drogę w swojej karierze, odkąd dołączył do mediów. Po ukończeniu studiów reporter z Bostonu rozpoczął karierę zawodową w dziennikarstwie. Został zatrudniony jako pisarz dla sieci NFL w październiku 2009 roku. Od tego czasu przez dziewięć lat krył sieć NFL. Zgodnie z PayScale wynagrodzenie dziennikarza/reportera sportowego wynosi od 35 845 USD. Zarabia również pracując dla Sports Illustrated's MMQB.

Dowiedz się więcej: Troy Aikman Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna lub wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

25 kwietnia 2016 roku pisarz sportowy Albert został zawieszony na stanowisku w NFL Network na dwa miesiące, do 1 czerwca 2016 roku. .

Profesjonalne starcie

Z pewnością był znany z plotek na Twitterze, ale jego zawód nigdy nie ucierpiał tak mocno, gdy NFL Network postanowiła go zawiesić. Albert następnie cytuje w bostońskim programie radiowym „Toucher and Rich”:

„Myślę, że najlepszym sposobem na określenie tego jest to, że byłem tam pięć i pół roku i jest to bardzo ograniczające miejsce na wiele różnych sposobów”.

Mógł zakończyć kontrowersję znacznie większymi kontrowersyjnymi odpowiedziami.

żonaty Emily Burkott; Rodzicielstwo dwójki dzieci!

Widzowie futbolu amerykańskiego podnieśli brwi, gdy ich ulubiony reporter plotkarski dostał swojego urzędnika ślubnego w 2013 r. Albert Breer potwierdził datę swojego ślubu na registry.theknot.com. 14 czerwca 2013 r. on i jego dziewczyna, Emily Burkott, która pochodzi z Grecji, złożyli przysięgę małżeńską w Chicopee w stanie Massachusetts. W dniu ślubu Albert wybrał ich piosenkę ślubną zamiast staromodnej w Londynie.

Para ma teraz dwoje dzieci, jednym z nich jest Stephen, który urodził się w październiku 2015 r. W tweecie Alberta z 10 listopada 2017 r. wspomniał, że jego kolejny syn miał wtedy zaledwie rok.

Odkryć: Bucky Brooks Wiki: Czy on jest żonaty czy rozwiedziony? Znaj także jego randki, romans i plotki o gejach

W tej chwili czteroosobowa rodzina pielęgnuje intymny styl życia z dwójką uroczych dzieciaków.

Zobacz też: Akbar Gbaja-Biamila Żonaty, Żona, Dzieci, Statystyki, NFL, Wartość netto, Wynagrodzenie

Krótki życiorys

Albert Breer urodził się 26 stycznia 1980 roku. Ukończył studia licencjackie z dziennikarstwa na Ohio State University. Breer należy do rasy białej i cieszy się atrakcyjną wysokością.

Transmisje na żywo ze stadionów NFL w tamtym czasie i pomoc w opiece nad noworodkiem w środku sezonu NFL były dla niego jednym z trudnych czasów. Musiał jednocześnie przekazać wiadomość publiczności i miłość do rodziny. Ale jak zawsze, ani piłka nożna nie zwalnia tempa, ani Breer.

Zalecane