blog

Co to jest wiek Davida Freiburgera? Żona, wynagrodzenie, wartość netto

Amerykański prezenter telewizyjny David Freiburger jest najbardziej znany jako redaktor naczelny popularnego programu motoryzacyjnego z 2014 roku o nazwie Hot Rod Garage. Wcześniej zajmował stanowisko redaktora programów motoryzacyjnych, takich jak Car Craft, Rod & Custom i 4-Wheel & Off-Road. Przywołuje swoją wartość netto jako prezenter telewizyjny i redaktor magazynu Hot Rod.

 Co to jest wiek Davida Freiburgera? Żona, wynagrodzenie, wartość netto

Jaka jest wartość netto Davida Freiburgera?

David Freiburger zbiera większość swoich dochodów jako gospodarz telewizji motoryzacyjnej od początku 2000 roku. Zarabiał także na lukratywnym pensjonacie jako redaktor naczelny Magazyn Hot Rod. Według Paysy średnia pensja redaktora naczelnego w Magazyn Hot Rod to 81 456 dolarów rocznie.

Czytaj więcej na Donald Osborne Wiki: Wiek, żonaty, żona, rodzina, samochody, wartość netto, 2018

David zarabia również na swoim kanale YouTube o nazwie David Freiburger który ma ponad 22 000 subskrybentów. Jego filmy na YouTube zawierają treści samochodowe od modyfikacji pojazdu po test prędkości. Generuje przyzwoite dochody ze swojego kanału YouTube. Założył swój kanał pod koniec 2010 roku w wieku 64 lat.

David zagrał razem ze swoim kolegą gwiazdą, Mike Finnegan w 2018 roku przygodowy pokaz samochodowy, Zabójstwo na drodze .

David jest żonatym mężczyzną, wszystko o jego tajemniczej żonie

David Freiburger jest żonatym mężczyzną. W dniu 5 marca 2011 r. wspomniał o swojej żonie w poście na Facebooku. David powiedział, że widział najfajniejszą rzecz na Craiglist i jeśli ją kupi, jego żona sprawi, że będzie w niej mieszkał.

David był narażony na wiele wyścigów jako dziecko w Ontario w Riverside wraz z niektórymi klientami swojego ojca, w tym Plymouth, Goodyear i Pontiac. Jego ojciec, Jim, jeździł na lunch z trzema martini w 12-letnim Mercedesie 300S Cabriolet z 1953 roku, co było fajną rzeczą dla Davida.

Opowiedział również o swoich pierwszych bolesnych doświadczeniach, kiedy pomagał ojcu zmienić pompy wodne na ulicy ich domu. Jego ojciec kupił zabytkowego Jaguara w 1977 roku, a po przybyciu pojazdu rodzina pojechała nim na wakacje. Pisał też o swoim ojcu, który przez 40 lat nie miał stałej pracy i oddawał się pracom mechanicznym oraz gospodyniom samochodowym.

Łączy go bliska więź z rodziną. 25 grudnia 2010 r. powiedział, że podrzucił rodzinę na lotnisko i jest gotowy na ośmiodniowy remont domu.

Nie przegap: Rod Emory Wiki, Bio, Wiek, Żona, Dziewczyna, Życie Osobiste, Rodzina, 2018

Krótki życiorys

David Freiburger obchodzi swoje urodziny 21 sierpnia. David, lat 71, urodził się w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wiki. Stoi na wysokim wzroście, ale jest kilka centymetrów niższy od swojego kolegi, Mike Finnegan . Ma metamorficzną budowę ciała i należy do rasy białej. Jego znakiem urodzenia jest Leo.

Zalecane