blog

Cody Ko Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina

Jeśli zastanawiasz się, jak skuteczne strony społecznościowe mogą odnieść sukces jako osoba, nie zapomnij wziąć pod uwagę Cody Ko. Gwiazda, która zadebiutowała w Internecie za pośrednictwem Vine, teraz cieszy się milionami widzów zarówno na koncie YouTube, jak i Vine. Cody ma również kilka osiągnięć aktorskich, które obejmują „Myśli” i „Obóz Unplug”.

 Cody Ko Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina

Kariera i postęp:

Cody Ko, który opublikował swój pierwszy film w Vine 3 kwietnia 2013 roku, zgromadził do tej pory ponad 2,7 miliona obserwujących. Zauważył dramatyczny wzrost liczby swoich obserwujących po tym, jak stworzony przez niego hashtag #6secondauditions stał się wirusowy.

Podobnie sukces czekał na niego nawet w świecie YouTube, ponieważ zgromadził ponad 44 miliony obserwujących na samozwańczym kanale. Niektóre z jego najsłynniejszych filmów na YouTube to „THAT’S CRINGE: Jake”, „Instagramowe „komicy”, „Prawdziwi bracia z SIMI VALLEY” i „Jacob Sartoeius”.

Cody, gwiazda internetu, nie ograniczył się do serwisów społecznościowych i wykonał wspaniałe prace również w głównym sektorze rozrywki. Wyreżyserował i grał także w serialach „GOAT Rodeo”, „Myśli” i „Camp Unplug”.

Ile jest warte netto Cody'ego?

Każda osoba, która może tworzyć ekscytujące treści i przyciągnąć dużą publiczność, może zarobić tysiące dolarów za pośrednictwem serwisów społecznościowych. W tej notatce nie jest nam trudno przewidzieć, że Cody musi zarabiać ogromne sumy dzięki swoim filmom na YouTube i koncie vine. Dodając do listy, ma również pewne kredyty aktorskie, które najwyraźniej pomogły zwiększyć jego wartość netto do setek tysięcy dolarów.

Czy Cody z kimś się spotyka? Lub szukasz idealnej dziewczyny?

Jako ktoś, kto odniósł ten sukces w mediach społecznościowych, publiczność z pewnością oczekiwałaby, że podzieli się swoimi osobistymi aktualizacjami na stronach. Ale w przeciwieństwie do innych celebrytów YouTube, Cody ograniczył informacje o swoich związkach do minimum i nie ujawnił nazwiska ani dodatkowych szczegółów swojej dziewczyny.

Nie wiadomo nawet, czy gwiazda jest naprawdę singlem, czy też próbuje wprowadzić w błąd publiczność, ukrywając swój romans. Nie napisał nic o swoich randkach ani związku, z wyjątkiem posta, w którym żartuje na temat umawiania się z Emmą Watson.

Jego krótka biografia:

Jak podaje źródło wiki, Cody Ko wziął swój pierwszy oddech 22 listopada 1990 roku w Calgary w Kanadzie. Narodziła się sensacja 26-latka z prawdziwym imieniem „Cody Kołodziejzyk”. Mówiąc o jego rodzinie, jego siostra pojawiała się na jego Vine Channel, a ojciec często pojawia się na jego Instagramie. Pochodzący z Calgary należy do rasy białej i ma imponującą wysokość 5 stóp i 9 cali.

Zalecane