blog

Cody Lundin Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Wartość netto, Dom, 2017

Prawdopodobnie jest znacznie mniej szans, że przeżyjesz na wolności dłużej niż kilka dni w pojedynkę. Cody Lundin jest uznanym na całym świecie profesjonalnym instruktorem przetrwania, który nauczy Cię zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej wiedzy i umiejętności, jak radzić sobie z sytuacjami, z jakimi spotykają się ludzie na pustyni.

 Cody Lundin Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Wartość netto, Dom, 2017

Jest nauczycielem w Aboriginal Living Skills School w Prescott w Arizonie, gdzie uczy nowoczesnych umiejętności przetrwania w dziczy, prymitywnych umiejętności życiowych, gotowości miejskiej i zasiedlania.

Kariera i postępy Cody'ego:

Cody jest ekspertem od przetrwania i instruktorem od ponad 28 lat, założył szkołę, w której aktywnie się angażuje i uczy wraz z innymi szkołami. Dorastając w czerwonej skale w Arizonie, nauczył się żyć w naturze, której używał do edukowania ludzi.

Jego wiedza i poświęcenie w tej dziedzinie przyniosły mu wiele programów telewizyjnych i poglądów w czasopismach. Najlepsze z jego prac pojawiły się w Discovery Network Zagubieni w dziczy oraz Podwójne przeżycie oraz jako konsultant dla różnych agencji rządowych.

Jest autorem 98,6 stopnia: sztuka utrzymywania dupy przy życiu oraz Gdy rozpęta się piekło: rzeczy, które musisz przetrwać, gdy nadejdzie katastrofa które opierają się na przetrwaniu i gotowości.

Ile jest warte netto Cody'ego?

Instruktor przetrwania jest znany jako jeden z najlepszych na świecie, jeśli chodzi o nauczanie ludzi, jak przetrwać w surowym środowisku dżungli. Zgromadził znakomitą wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów. W trakcie swojej pracy podróżował po świecie iz powodzeniem pokonywał bezdroża tych miejsc. Ma swoją szkołę w rodzinnym Arizonie, gdzie uczy.

Oprócz tego jego prace pojawiały się w telewizji, magazynach i kilku innych mediach. Jest autorem wielu książek. Kiedyś pozwał Discovery Channel o zniesławienie i twierdził, że jego partner w programie Dual Survival próbował go zabić, grożąc przebiciem włócznią.

Czy Cody jest już żonaty?

Rekord Cody'ego był wyjątkowy w jego zawodzie. Jego umiejętności w terenie wykazały jego zdolność do przetrwania w prawdziwym świecie bez wielu udogodnień i udogodnień. Czy więc ten mężczyzna może żyć bez kobiety w swoim życiu? Czy jest już żonaty, czy ma żonę?

Mężczyzna spędził ponad połowę swojego życia, poświęcając się życiu na pustyni i odosobnieniu. Ale to tylko część jego pracy, a to w ogóle nie opisuje jego życia osobistego. Pełen humoru i inteligentny ekspert od przetrwania nie ujawnił zbyt wiele o swoim życiu i związkach. Chociaż możliwe, że spotyka się i ma dziewczynę, nie ma raportu na temat stanu cywilnego tego eksperta.

Patrząc na swój wiek, musi mieć kogoś u boku, ale postanawia zachować osobisty i prywatny. Od 2017 roku mieszka w samowystarczalnym domu w Arizonie, nie musi płacić za żadne media.

Krótki życiorys:

Ostatecznie Cody Lundin w wieku 50 lat urodził się 15 marca 1967 w Arizonie. USA Urodził się dla białych rodziców w rodzinie wojskowej i jest jedynym synem. American National jest absolwentem Prescott College i należy do rasy białej. Urodzony ocalały i ekspert utrzymuje zdrowy kształt i wymiary ciała, stojąc na wysokości 6 stóp i 2 cali. Ma potężne ciało, które uzupełnił odpowiednią dietą i ćwiczeniami.

Zalecane