blog

Colby Donaldson żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto, tatuaż

Przydomek The Colbster, zdobywca drugiego miejsca w reality show Survivor, Colby Donaldson jest znaną osobowością telewizyjną w branży od kilku lat. Wystąpił w trzech sezonach serialu Survivor, All-Stars, Heroes vs. Villains i The Australian Outback. Teraz jest uroczym gospodarzem reality show Top Shows i Top Guns, a od pięciu sezonów prowadzi program od premiery.

 Colby Donaldson żonaty, żona, dziewczyna lub wesoły, wartość netto, tatuaż

Jego kariera i życie zawodowe:

Samozatrudniony aktor i projektant samochodów miał premierę w programach Top Guns i Top shot. Był gospodarzem tych dwóch koncertów po tym, jak został wicemistrzem w Survivor. Po raz pierwszy pojawił się w Survivor Seasons z drugiego sezonu The Australian Outlook. Grał bardzo genialnie i przetrwał większość czasu pomimo wzlotów i upadków w show. Po trzykrotnym śledzeniu Survivor, jego przyjaźń z Jeffem Probstem, gospodarz Survivor dał mu różne możliwości w branży telewizyjnej.

Jego wartość netto:

Projektant samochodów Colby był obecnie w stanie zarządzać całkowitą szacowaną wartością netto 1,4 miliona dolarów. Nie tylko zdobył tytuł ocalałego, ale także stał się integralną częścią przemysłu telewizyjnego. Nie tylko jest gospodarzem pokazów i pojawia się na ekranie, ale także sam cełuje samochody. Wydaje się żyć z żoną bardzo błogim i luksusowym życiem. Z powodzeniem utrzymuje jakość życia i wydaje się, że oszczędza też na swoją przyszłość.

Czy Colby jest żonatym mężczyzną?

Przystojny amerykański aktor być może był w przeszłości w związku, który jest dla jego fanów. Krążą plotki, że Colby był żonaty z Vanną White z Survivor, ale na stronach wiki nie ma żadnych konkretnych dowodów na ten temat. Ale zawsze dobrze jest wiedzieć, że ktoś się spotyka. I prawdą jest, że Colby jest teraz żonatym mężczyzną bez żadnych wątpliwości. Ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną Britt Bailey. Para niedawno wyszła za mąż 24 września 2016 r. Wydaje się, że Colby i jego żona dzielą się większą miłością i uczuciami w swoich mediach społecznościowych.

Teraz Colby stał się żonatym mężczyzną, a jego plotki o byciu gejem okazały się błędne. Jego ciało nie wydaje się mieć żadnego tatuażu, ponieważ jego fani chcą dowiedzieć się więcej o nim i jego osobistym stylu życia. I pod tym względem Donaldson lubi bardzo dbać o swoją prywatność.

Krótki życiorys:

Ten wieśniak urodził się 1 kwietnia 1974 roku w Christoval w Teksasie w USA wraz z rodzicami i rodziną. Jest osobą żądną przygód i wierzy w stawianie czoła wyzwaniom i przeszkodom na swojej drodze. Z uroczą osobowością ma sześć stóp i jeden cal wzrostu. Ukończył studia biznesowe na Texas Tech University. Podobnie jak wiele innych celebrytów, Colby jest bardzo towarzyską osobą, ponieważ publikuje informacje o swoim codziennym życiu i działaniach w mediach społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter.

Zalecane