blog

Cole LaBrant Wiki, Bio, Wiek, Rodzina, Rodzeństwo, Dziewczyna, Snapchat

Wszechstronnie utalentowany wykonawca, Cole LaBrant osiągnął dużą reputację i sukces w bardzo młodym wieku. W jego uroczym uśmiechu kryje się tyle pokory i talentu. Jest jednym ze słynnych i utalentowanych Gwiazd Winorośli. Jako twórca treści Vine, Cole bada motywy ze swoich filmów. Jest również aktywny na YouTube i ma kanał Cole&Sav, który prowadzi wraz z żoną Savannah Soutas.

 Cole LaBrant Wiki, Bio, Wiek, Rodzina, Rodzeństwo, Dziewczyna, Snapchat

Jako twórca treści Vine, Cole bada motywy ze swoich filmów. Jest również aktywny na YouTube i ma kanał o nazwie Cole&Sav którą prowadzi z żoną Savannah Soutas.

Spodziewając się dziecka z długoletnią dziewczyną, która została żoną

Jedna ze słynnych gwiazd winorośli, Cole LaBrant, jest żoną gwiazda mediów społecznościowych Savannah Soutas od lipca 2017 r. . Najsłodsza para internetowa zawiązała węzeł w Temeculi w Kalifornii w lipcu 2017 r. podczas ceremonii skupionej na wierze, podczas której fotograf ślubny Valorie Darling wykonał ich zdjęcie. Jego żona Savannah ubrała swoją córkę Everleigh Soutas, a dziewczynka przeszła do ołtarza obok swojej matki i nowego ojca.

Nie przegap: Robie Uniacke Wiki, Wiek, Dzieci, Wartość netto, Rosamund Pike

Everleigh jest córką Savannah z poprzedniego związku z Tomem Smithem . Cole jest bardzo blisko związany ze swoją pasierbicą, a trzyosobową rodzinę łączy wspaniała więź. Podczas jej szóstych urodzin 15 grudnia 2018 r. Cole i jego żona pocałowali córkę.

Biografia MacKenzie Bezosa: wiek, dzieci, rodzina, wartość netto – wszystko o żonie Jeffa Bezosa

Gwiazda Vine miała 19 lat, kiedy oficjalnie zaczął spotykać się ze swoją ukochaną. Cole celował w Savannah 20 lutego 2017 r., a w poście z 10 maja 2017 r. jego ówczesna dziewczyna ogłosiła, że ​​poślubi Cole'a w lipcu 2017 r.

Ile ma wartość netto Cole'a LaBranta?

Cole, który był szczególnie najlepiej opłacaną gwiazdą winorośli, podobno miał wartość netto eskalującą do 2,5 miliona dolarów. Cieszy się również wartością netto 2 milionów dolarów zgromadzoną przez jego żonę, gwiazdę mediów społecznościowych.

Zobacz też: Eric Villency Żonaty, Ślub, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

On i jego żona Savannah zbierają dochody ze swojego kanału na YouTube Cole&Sav. Według Socialblade, ich kanał YouTube szacował zarobki od 33,1 tys. do 529,3 tys. dolarów miesięcznie i od 397 tys. do 6,4 mln dolarów rocznie.

Bio, Rodzina i Wiki

Cole LaBrant urodził się w Troy w stanie Alabama 21 sierpnia 1996 roku. Jego rodzice Sheri i Ken są bardzo dumni z jego sukcesu, a jego rodzina modli się o jego lepszą przyszłość. Dorastając ze swoim rodzeństwem, LaBrant był maltretowany przez starsze rodzeństwo i zawsze byłby ostatnią opcją na wszystko. Dlatego kręcił się z rodzicami.

Oprócz bycia gwiazdą Vine, Cole jest aktywny na Snapchacie i YouTube. Stoi na zwyczajnym wzroście i posiada obywatelstwo amerykańskie. Lubi dbać o kondycję, mniej jeść i mniej spać, ale więcej pracować, aby w przyszłości odnieść sukces, zgodnie z wiki.

Zalecane