blog

Colin Egglesfield Żonaty, żona, partner, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Jest aktorem i przystojnym modelem pasującym do każdej celebryty; jest również dobrze wykształconym mężczyzną, który szczyci się nauką przed złożeniem wniosku. Colin Egglesfield jest tym, który ma wszystko; otrzymał nagrodę dla najlepszego amerykańskiego filmu pełnometrażowego w filmie Beautiful Dreamer. Jest również znany jednemu z „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn” w 2006 roku, a także przez magazyn People i grał w serialu telewizyjnym Lucyfer, który sprawił, że jego twarz stała się dobrze rozpoznawalna.

 Colin Egglesfield Żonaty, żona, partner, dziewczyna, wesoły, wartość netto

Kariera i postęp:

Zaczynał od modelingu, żeby opłacić szkołę medyczną. Niedługo potem Colin podpisał kontrakt z Beatrice Model Agency i DNA Model Management, modelując dla takich marek jak Armani i Calvin Klein. Brał udział w zajęciach teatralnych, aby rozwijać swoje umiejętności aktorskie. Jego pierwsza działalność aktorska pojawiła się w serialu telewizyjnym „The $treet” w 2000 roku, a następnie zagrał rolę Joshua Maddena w telenoweli All My Children. W 2010 roku grał jako Auggie Kirkpatrick w serialu Melrose Place, teraz jego najnowszym filmem, nad którym pracuje, jest rola brata Sary w filmie „The Space między nami” z 2017 roku.

Ile jest wart netto Colin Egglesfield?

Po modelowaniu dla wysokich marek i firm, dołożył wielu starań, aby zarobić na życie jako priorytet. Rozpoczął zajęcia teatralne, aby rozwijać swoją działalność. Zagrał w filmach takich jak 12 dni terroru, Life Happens, Something Borrowed i wiele innych. Chociaż większość jego filmów nie uczyniła go głównym bohaterem, wciąż mówi się o nim w mieście, którego wartość netto wynosi 3 miliony dolarów.

Randki z rozwiedzioną panią!

Przystojny mężczyzna ma długą listę kobiet, z którymi umawiał się przez lata. Jego obecna dziewczyna, z którą się teraz spotyka, to Malin Akerman. Ich związek trwa od ponad trzech lat, aż do dnia dzisiejszego; uroczy duet partnerski kilka razy pojawił się w wiadomościach na czerwonym dywanie. Spotykając się po raz pierwszy w marcu 2014 r., para poprowadziła wiele ich życia dalej, ponieważ oczekuje się, że wkrótce się z nią ożeni. Była kiedyś żoną, zanim rozwiodła się, wkrótce po separacji poznała Colina i jest razem szczęśliwa.

Ma mnóstwo kobiet, z którymi umawiał się na randki, które rozproszyłyby plotki o gejach, zaczynając od jego ostatniej dziewczyny, Stephanie Jacobsen. Datowali od 2009 do 2011 przez rok i cztery miesiące, po czym niespodziewanie zerwali, po czym poczynili dalsze komentarze. Krążyły plotki, że spotyka się z Jennifer Love Hewitt, ale ci dwaj samotni aktorzy byli tylko przyjaciółmi i po tym nie rozeszły się żadne plotki.

Krótkie życiorys Colina Egglesfielda:

Urodzony w Farmington Hills w stanie Michigan 9 lutego 1973 roku ma sześć stóp wzrostu. Pochodzi z Anglii, ma irlandzkie i angielskie pochodzenie zmieszane przez rodziców. Jego matka Kathleen Egglesfield i ojciec William Egglesfield, ma obecnie 44 lata.

Zalecane