blog

Colin Salmon Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, wzrost, fakty do poznania

Brytyjski aktor Colin Salmon jest najbardziej znany z występowania w trzech filmach o Jamesie Bondzie. Jest ojcem Rudi Salmona, który jest członkiem angielskiego zespołu Jungle. Jest także zwolennikiem gejów i napisał na ich temat różne artykuły. Colin cieszy się bogatym życiem dzięki swojej rosnącej karierze w przemyśle rozrywkowym. Aktor Resident Evil Colin ma szczęście zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 Colin Salmon Żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, wzrost, fakty do poznania

Zgromadził też fortunę ze swojej książki zatytułowanej „ dlaczego wesoły?”. Wydał książkę 21 listopada 2014 roku, sugerując, że bycie gejem jest naturalne i słuszne. Książka jest dostępna na Amazon w cenie 33,35 USD.

Colin cieszy się małżeństwem trwającym trzy dekady

mieszkaniec zła Aktor Colin ma szczęście zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Cieszy się błogim życiem małżeńskim ze swoją żoną Fioną Hawthorne. Para złożyła przysięgę małżeńską w czerwcu 1988 roku. Colin miał 23 lata, kiedy po raz pierwszy spotkał swoją dziewczynę, która została żoną, Fionę, przed teatrem w Londynie. Jego żona jest artystką z Irlandii Północnej, która pracuje w Londynie. Jej kunszt widać w wielu murach Londynu. Miała wystawę otwartą w Londynie pod nazwą Rampa projektu w 300 Ladbroke Grove i 150 lat Rynku na Portobello Road.

Gołąbki są małżeństwem od prawie trzech dekad i są dumnymi rodzicami czwórki swoich dzieci.

Życie rodzinne Colina Łososia

Brytyjski aktor Colin łączy bliską więź ze swoją rodziną. Ojciec Colina, Frank, urodził się w Savanna-la-Mar i miał jamajskie korzenie. Oboje lubili motocykle i taniec. Matka Colina, Sylvia Brudenell, była pielęgniarką z Warmington w Northamptonshire. Od dzieciństwa cierpiała na depresję. Zmarła 22 września 1986 roku. Ma też siostrę o imieniu Trudie.

Krótkie bio i fakty

Colin Salmon urodził się 6 grudnia 1962 r. w Luton w Bedfordshire w Anglii. Ma obywatelstwo Anglii i należy do rasy czarnej. Colin stoi na przyzwoitej wysokości 1,93 m (6' 3''). Ukończył liceum w Ashcroft High School, gdzie grał na perkusji w punkowym zespole Friction.

Zalecane