blog

Colleen Wolfe Wiki, Wzrost, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o NFL, to jeśli interesuje Cię National Football League, więc prawdopodobnie wiesz też o osobowości i zawodnikach związanych z NFL, dzisiaj omówiliśmy NFL Networks jako najlepszą prezenterkę i prezenterkę, jest nią Colleen Wolfe. Urodziła się 3 stycznia 1985 roku w Filadelfii dla rodziców i dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi. Posiadała obywatelstwo amerykańskie i ukończyła Uniwersytet Drexel.

 Colleen Wolfe Wiki, Wzrost, Żonaty, Mąż, Chłopak lub Randka

Jej kariera:

Wolfe sprawiła, że ​​zaczęła służyć lokalnej sportowej stacji radiowej o nazwie WIP, zanim stała się osobowością ogólnokrajowych mediów. Później wysłali ją na wymyślne zadania z płytą kanapkową i megafonami, aby zebrać pieniądze dla Terrella Owensa podczas jej sporu o umowę. Później służył w CN8, a następnie został producentem rezerwacji i personą na antenie w Comcast SportsNet. Organizations Afterward dołączył jako producent i talent na antenie do organizacji, które prowadzą program postgame Phils dla PHL17, a także Inside Golf Show w CSN. Obecnie pracuje w NFL Networks jako host.

Wynagrodzenie i wartość netto:

Gospodarz NFL Wolfe ma szacowaną wartość netto na 500 tysięcy dolarów i ma ogromną pensję oraz ogromne zarobki dzięki ulubionym sportom i pokazom NFL. Nie znaleźliśmy jego majątku ani nieruchomości, ale odkryliśmy, że Colleen ostatnio kupiła również drogi samochód, ale opinia publiczna powiedziała, że ​​był to jej dar od jej chłopaka/męża. Nie było też żadnych szczegółów, gdzie i jak inwestuje, ale okazało się, że jest aktywna w niektórych pracach społecznych, a także w niektórych organizacjach non-profit. Wierzy również w ciężką pracę i poświęcenie, co również pomaga jej zarobić hojną pensję i zarobić ogromną wartość netto.

Czy jest żoną swojego chłopaka, który jest prezenterem sportowym?

Kilka lat temu w jej życiu prywatnym pojawił się dzwon weselny. Tak, poślubiła już dziewczynę, która poślubiła swojego chłopaka i od dawna spotyka się z facetem. Wyszła za mąż za Johna Gonzaleza w maju 2010 roku, a jej mąż John jest współprezenterem dzienników sportowych Inquirer Sports (97,5).

????

Post udostępniony przez Colleen Wolfe (@colleenwolfe) on

Para spotykała się od 2006 roku, kiedy poznali się w programie. Po pierwszym spotkaniu oboje zaczęli się zakochiwać, ale później John oświadczył się jej i zaczął umawiać się na randki. Potem w 2010 roku postanowili wziąć ślub i żyć ze sobą szczęśliwie. Para do tej pory nie ma dzieci, więc wydaje się, że oboje zajmują się swoim zawodem i karierą, a także nie planują wkrótce dziecka.

Nie było też żadnych wieści i plotek o ich rozwodzie i separacji, ponieważ nadal szaleńczo się kochają i nie ma żadnych szans na rozwód. Spodziewamy się więc, że para będzie żyła razem długo i na zawsze.

Bio, Wzrost i Wiki:

31-letnia prezenterka telewizyjna i prezenterka sportowa Colleen wciąż wygląda uroczo i pięknie. Jest już mężatką i nie ma jeszcze dziecka, maksymalnie zajęta swoim zawodem w telewizji, a do tego zarabia pokaźną pensję. Colleen stoi przy swoim wysokim wzroście ponad 5 stóp i 9 cali i doskonale waży 65 kg. Wolfe jest również aktywna na swoich kontach w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, mam nadzieję, że również ją tam znalazłeś.

Zalecane