blog

Colman Domingo Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Zdobywca nagrody Tony, Colman Domingo, jest najbardziej znany ze swojej roli w filmie „The Scottsboro Boys” z 2010 roku. seksualność. Podobno powinno być dużo zainteresowanych osób, które chcą zaangażować się w poznanie trudności, z jakimi zmagał się Colman w swoim życiu, które ugięły się później, gdy wyrobił sobie imię.

 Colman Domingo Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzeństwo
 • Zdobywca nagrody Tony, Colman Domingo, jest najbardziej znany ze swojej roli w wydaniu z 2010 roku, „Chłopcy ze Scottsboro”. Ponieważ aktor jest zawsze znany ze swojej twórczości, a nie z życia osobistego, artysta nigdy nie czuł się posądzony o ujawnienie swojej seksualności. Podobno powinno być dużo zainteresowanych osób, które chcą zaangażować się w poznanie trudności, z jakimi zmagał się Colman w swoim życiu, które ugięły się później, gdy wyrobił sobie imię.

  Profesjonalna kariera

  Wkrótce po ukończeniu dziennikarstwa na Temple University Colman przeniósł się do San Francisco w Kalifornii, aby rozpocząć karierę aktorską i teatralną. Artysta musiał ciężko pracować, aby zrobić karierę, ponieważ oboje jego rodzice również zmagali się z pewnymi problemami medycznymi. Odkąd zmagał się z chorobą, jego ojciec wcześnie stracił życie, a później w 2006 roku zmarła matka, a także ojczym.

  Grając postać, która całkowicie rezonuje z jego prawdziwą tożsamością, Colman nigdy nie czuł wahania w konfrontacji z ludźmi, że jest gejem. Nawet on odegrał rolę Victora Strand, która przypominała jego seksualność w popularnym dramacie grozy z 2015 roku: Bój się żywych trupów ”.

  W 2017 roku dołączył do Academy of Motion Picture Arts and Sciences jako członek Actor Branch. Ostatnio Colman pracował w First Match, Assassination Nation, oraz Gdyby ulica Beale mogła mówić.

  Ile jest jego wartość netto?

  Po latach zmagań i ciężkiej pracy Colman wreszcie zaczął cieszyć się owocami pracy z poprzednich stresujących dni. Ponieważ aktor bardziej interesuje się występami na scenie i pisaniem, artysta nigdy nie ujawnił informacji o swoich rocznych zarobkach. Chociaż sprawozdanie z jego zarobków pozostaje powstrzymywane, liczbowa liczba jego majątku netto również nie jest nigdzie dostępna.

  Życie osobiste: rodzice i rodzina

  Colman bardzo dyskretnie ujawniał szczegóły swojego życia osobistego. Cóż, nie ma żadnych informacji dotyczących jego rodziców; jednak jeden z jego tweetów opublikowanych w 2012 roku mówi, że zarówno jego zmarły ojciec, jak i matka byli Demokratami.

  Krótki życiorys

  Colman urodził się 28 listopada 1969 roku w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych. Ukończył wczesną edukację w Overbrook High School, a później Temple University, gdzie studiował dziennikarstwo. Stoi na wysokości 6 stóp 1 ½ cala (1,88 m) i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

  Zalecane