blog

Conor Maynard Wiki, Bio, Girlfriend, Dating, Gay and Net Worth

Angielski piosenkarz, autor tekstów i dziecięcy aktor ze słynnego angielskiego filmu „Brighton & Love”, podpisał kontrakt z filią EMI, Parlophone, którym jest on; mężczyzna to Conor Paul Maynard, zawodowo znany jako Conor Maynard. Angielska piosenkarka urodziła się w Brighton w Anglii 21 listopada 1992 roku, posiada więc również obywatelstwo brytyjskie. Urodził się dla rodziców o imionach Gary i Helen Maynard i dorastał ze swoim rodzeństwem, Jackiem i Anną Maynard.

  Conor Maynard Wiki, Bio, Girlfriend, Dating, Gay and Net Worth

Kariera i postęp

Jego kariera rozpoczęła się w maju 2006 roku, kiedy zarejestrował się na YouTube i przesłał swój pierwszy film „Breath” za pośrednictwem następującego brytyjskiego muzyka Lee Carra. Chłopak zaczynał jako mały chłopiec, publikował filmy na YouTube i był zachwycony swoimi 300 wyświetleniami i dwoma komentarzami w ciągu miesiąca.

Zobacz też: Austin Mahone Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzice, Wartość netto

Gdy ludzie odpowiedzieli w jego pierwszym filmie, zachęciło go to i zaczęło regularnie publikować. Gdzie jego debiutancki singiel wydany w kwietniu 2012 roku zatytułowany „Can't Say No”. Niedawno, w styczniu 2016 roku, zaprezentował singiel „Jestem sławny” Marcusa Butlera.

Jaka jest wartość netto Conora?

Świat zna piosenkarza Conora Maynarda, ale czy wiesz o jego wartości netto i pensji, jest on najmłodszym zamożnym celebrytą.

Conor Maynard przywołuje swoją wartość netto, pracując jako angielski piosenkarz, autor tekstów, a także aktor. Szacuje się, że jego wartość netto to ogromna suma 6 milionów dolarów. 26-letni aktor zarabia także na trasie koncertowej, sponsorowaniu, reklamach, rekomendacjach, prezentacjach i tak dalej. Conor Maynard oszacował roczny dochód na około 470 588 USD, a kwota sponsorowania lub poparcia na 104,575 USD. Zarobki Conora według roku w latach 2014-2015 zarobił ponad 471 tys. dolarów, a w latach 2015-2016 chłopiec zarobił już 520 tys.

Może ci się spodobać również: Megan Salmon-Ferrari Wiki, wiek, chłopak, mąż, córka, programy telewizyjne

Coner miał pasję do śpiewania od najmłodszych lat i podążając za swoją miłością do muzyki, wydał swoją debiutancką piosenkę, która stała się super hitem, a nawet osiągnęła 1. miejsce na brytyjskiej liście przebojów w 2012 roku. Coner wydał swój drugi album cztery lata później w 2016 roku Potem zaczął wydawać single i z wielu z nich, Nie mogę powiedzieć nie był jego największym hitem, który osiągnął drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Podobnie, Dziewczyna z Vegas oraz Zwariowałeś również znajdują się na liście przebojów Conora. Otrzymanie szansy zaśpiewania u boku jednego z najlepszych znanych raperów, NE-YO, w piosence o nazwie Obróć się był także jego wielkim osiągnięciem .

Piosenkarz Coner słynie nie tylko ze śpiewania, ale także ze swojego kanału YouTube, na którym zamieszcza wiele coverów różnych wykonawców. Jego ciężka praca i pasja do śpiewania zostały również docenione nagrodą MTV Brand New for 2012. Powrót w 2012 roku.

Gdzie chłopiec spędza na zakupach i kupuje drogie towary, tak jak niedawno kupił nowy drogi samochód. A także najwyższy podatnik jako najmłodszy brytyjski piosenkarz lub celebryta, ma nadzieję, że chłopiec osiągnie nowy szczyt sukcesu w przyszłości.

Umawiasz się z kimś? Czy Conor ma dziewczynę?

23-letni brytyjski piosenkarz Maynard nie jest żonaty. Ale umawiał się romantycznie ze swoją piękną dziewczyną, Victorią Tansey. Para oficjalnie zaczęła umawiać się na randki od sierpnia 2013 roku po spotkaniu na sesji zdjęciowej, ale niestety para rozpadła się we wrześniu ubiegłego roku. Tak więc chłopiec jest jeszcze oficjalnie singlem, piosenkarz rozstał się ze swoją dziewczyną, Victorią Tansey. Później piosenkarka powiedziała, że ​​decyzja o rozstaniu była obopólna.

Nie przegap: Dziewczyna Dana Sodera, wartość netto, rodzina

Więc przez to czasami ludzie odnoszą go jako geja, ale on nie jest gejem, chłopiec jest hetero i ma również nadzieję, że wkrótce pokocha inną piękną kobietę, a nawet szybko się z nią ożeni i ujawni znacznie więcej na stronach wiki .

Krótki życiorys

Młody i przystojny Brytyjczyk jest przystojny z dopasowanym i doskonale ukształtowanym ciałem z sześciopak. Chłopiec ma ponad 5 stóp 9 cali wzrostu i waży około 69 kg. Ma tak doskonały wygląd z atrakcyjną twarzą i ciałem, że zbyt wiele dziewczyn go chce. Jako gwiazda internetu, Maynard jest maksymalnie aktywny w mediach społecznościowych, które pomagają poznać jego biografię i informacje.

Zalecane