blog

Constance Jones Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice

Najbardziej prestiżowe nagrody Emmy nominowana i wielokrotnie nagradzana prezenterka wiadomości, osobowość telewizyjna i dziennikarka Constance Jones, która relacjonowała najważniejsze problemy i historie z całego świata. Nadała jej przydomek Grand Mama, ponieważ ta kobieta zawsze szydełkowała i urodziła się w Berlinie w Niemczech 3 lipca 1982 roku, jako córka jej niemieckiej matki i afroamerykańskiego ojca.

 Constance Jones Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzice

Jej kariera i postępy:

Dołączyła do Fox 5 jako gospodarz programu „Good day Atlanta” w październiku 2016 r., ale przed przeprowadzką do Atlanty; pracowała w WPLG-TV w Miami, gdzie przez wiele lat była prezenterką.

Przed dołączeniem do Fox 5 pracowała również w KOCO, Oklahoma i KETK w Teksasie, ale swoją karierę rozpoczęła jako stażystka dla CBS Evening News w Nowym Jorku. Jones służył także z kongresmenką Sheilą Jackson Lee, a także dla byłego gubernatora Teksasu Ricka Perry'ego.

Poznaj jej wartość netto i wynagrodzenie:

Ta prezenterka Fox 5, Jones, nie ujawniła swojej wartości netto, ale aby zobaczyć jej styl życia, a także sposób życia, wydaje się, że ma miliony dolarów. I zgodnie z kontem Konstancji na Instagramie lub wiki, ona również ma wystawny styl życia, a także ma luksusowy styl życia, a także mieszka w dobrze umeblowanym i dobrze udekorowanym domu.

Zarabiała także na innych pracach, takich jak jej sklep z modą, a także ma własny sklep artystyczny. A jej mąż jest również jednym z najbogatszych artystów, a także ma wiele sklepów artystycznych. Oznacza to, że jest jedną z bogatych pań z mediów i szczęśliwie przeżyła.

Kim jest Constance Mąż?

Wiele osób nie wie o jej życiu osobistym, takim jak jej życie małżeńskie, randki i chłopaka, ale to potwierdziło, że już wyszła za mąż. I poślubiła swojego długoletniego chłopaka w 2010 roku. Jest szczęśliwą żoną swojego męża Troya Simmonsa; jednak jej mąż Troy jest znanym artystą i mikroartystą. Jego pracownie znajdują się w Wynwood Art District w Miami, a galeria w Bazylei w Szwajcarii.

Oboje spotkali się po raz pierwszy w 2007 roku na wystawie Arts Council, a kilka dni później zaproponował ją i zaczął się spotykać. Po trzech latach związku para zdecydowała się zmienić związek z chłopakiem/dziewczyną na męża/żonę.

No cóż, last but not least, szczęśliwie mieszkają razem, a ona zawsze publikuje na swoim koncie na Instagramie o ich związku, miłości i rodzinie. Ale nie ma żadnych informacji o ich dzieciach.

Krótki życiorys:

34-letnia dziennikarka Constance ma obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego, ponieważ jej rodzice mają różne pochodzenie, a ojciec pochodzi z Afryki. Jej wzrost wynosi ponad 5 stóp i 9 cali i aby zobaczyć jej obrazy; ta dama ma również smukłą i atrakcyjną sylwetkę o gorącej sylwetce. Znalazłeś też Jonesa na jej kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane