blog

Constance Wu Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Poczynając od teatru, ta aktorka, ta kobieta spokojnie i stabilnie przeszła do telewizji i filmów, gdzie zdobyła imię, sławę i pieniądze. Constance Wu to amerykańska aktorka, znana z roli Jessiki Huang w serialu komediowym ABC „Fresh Off the Boat”. Wu znalazł się również w zestawieniu „100 najbardziej wpływowych ludzi” magazynu TIME.

 Constance Wu Wiki, żonaty, mąż, chłopak, randki, wartość netto

Kariera i postęp:

\Po ukończeniu Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku, Wu bardziej oddawał się aktorstwu. Związała się również z lokalnymi teatrami i niezależnymi filmami, później dostała drugoplanową rolę w Stephanie Daley, z którą zadebiutowała na ekranie. Zagrała drugoplanowe role w Roku Ryby i Architekt. Pojawiła się także w telewizji dla Covert Affairs, Torchwood i One Life to Live.

Ponadto aktorka pojawiła się w Sound of My Voice w 2010 roku podczas przeprowadzki do Los Angeles. Wystąpiła także w filmie science fiction Parallels w 2015 roku. W tym samym roku Wu zagrał w serialu komediowym ABC Fresh Off the Boat. Jej występ w serialu podbił serca milionów i zyskał uznanie wielu. Jej wysiłki i poświęcenie zrekompensowały jej dzisiejszy sukces.

Ile ma wartość netto Wu?

Pochodząca z tajwańskiej rodziny, Constance szczerze przyznała, że ​​jej rodzina w przeszłości borykała się z problemami finansowymi. Obecnie ma szacowaną wartość netto na 2 miliony dolarów i ma wszystko, czego potrzebuje. Grając w wielu filmach i programach telewizyjnych, zarabia co roku ogromne wynagrodzenie, które może przekroczyć tysiące dolarów.

Nadchodzący film Constance Crazy Rich Asians wraz z wieloma innymi jeszcze bardziej zwiększy jej wartość netto w nadchodzących dniach. Jej oddanie i talent sprawiły, że jest teraz osobą odnoszącą sukcesy. Prowadzi luksusowy styl życia i obecnie mieszka w Silverlake w Los Angeles, gdzie ma drogi dom.

Czy Constance jest mężatką? A może po prostu się spotyka?

Był czas, kiedy Wu otwarcie mówiła o swoich związkach i życiu osobistym. W przeszłości była w publicznym związku z Benem Hethcotem. Ben, który jest również aktorem i producentem niektórych filmów, zaczął spotykać się z aktorką od 2011 roku i dość otwarcie przyznali się do ich związku w mediach. Ben nawet udostępniał zdjęcia Constance na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Zerwała ze swoim chłopakiem w 2016 roku, ale nie podali przyczyny rozstania. Po rozstaniu Constance w ostatnich dniach nie otworzyła nic o swoim życiu osobistym. Prawdopodobnie jest teraz singielką, ale nie spieszy jej się, by w najbliższym czasie spotkać się z kimkolwiek. Jej związek z mężczyzną wskazuje, że nie jest lesbijką.

Chociaż informacje o jej życiu osobistym są obecnie ograniczone, Wu nie jest zamężną kobietą. Nigdy nie była w takim związku, a jeśli ma jakieś plany co do tego lub posiadania męża, to daleko od teraz.

Krótki życiorys:

Poruszając się po swojej wiki, Constance urodziła się w 1982 roku i obecnie ma 35 lat. Jej urodziny przypadają 22 marca. Urodziła się w Richmond w stanie Wirginia i tam dorastała. Jej rodzice pochodzili z Tajwanu, co opisuje jej wygląd i pochodzenie etniczne pochodzenia azjatycko-amerykańskiego. Ojciec Wu był profesorem biologii i genetyki, a jej matka programistką komputerową. Konstancja miała trzy siostry i dwóch braci. Ma obywatelstwo amerykańskie. Aktorka ma również królika domowego o imieniu Lida Rose. W jednym z wywiadów powiedziała, że ​​jest wielką zwolenniczką ludzi pochodzenia azjatycko-amerykańskiego.

Zalecane