blog

Corey Harrison żonaty, żona, dziewczyna, utrata wagi, wzrost, wartość netto

Jeśli ktoś chce porozmawiać o poświęceniu lub wartości słów, wspomnij o tym gościu. Zdeterminowana postać, która raz zobowiązuje się do złożenia obietnicy, zawsze kończy się ich spełnieniem. Corey Harrison trafił na pierwsze strony gazet, gdy pojawił się w popularnym programie History Channel Pawn Stars nie tylko jako menedżer, ale także biegacz trzeciego pokolenia w światowej sławy Gold and Silver Pawn Shop. Gwiazda rzeczywistości znana jest również ze swoich niesamowitych przemian tłuszczu w dopasowanie, dla których przeszedł surową rutynę dietetyczną i gorączkowe ćwiczenia.

  Corey Harrison żonaty, żona, dziewczyna, utrata wagi, wzrost, wartość netto

Gwiazda rzeczywistości znana jest również ze swoich niesamowitych przemian tłuszczu w dopasowanie, dla których przeszedł surową rutynę dietetyczną i gorączkowe ćwiczenia.

Kariera i postęp

Już w wieku dziewięciu lat pracował w World Famous Gold and Silver Lombard Shop w Las Vegas, a teraz pracuje jako kierownik codziennej działalności i jest szefem 30 pracowników. Sklep został założony przez jego dziadka Richarda Harrisona, a później prowadzony przez Ricka Harrisona, zanim ostatecznie wpadł w trzecie pokolenie Harrisona.

Czytać o: Jordan Beau Wiki, Wiek, Dziewczyna, Wolny, Wzrost, Wartość netto

Corey następnie zagrał w History's Channel Pawn Stars, gdzie serial koncentruje się na konflikcie między jego ojcem, dziadkiem i nim samym o prowadzenie firmy. Niesamowicie przebojowa seria, Pionki Gwiazd rozbił hit i otrzymał 3 miliony wyświetleń w każdym odcinku. Pojawił się także u boku Ricka i Chumlee w odcinku iCarly na 3 r & D Listopad 2012.

Ile jest wart netto Coreya?

Ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów. Gwiazda reality show, który marzy o tym, by któregoś dnia zostać szefem sklepu, ma już 5% udziałów, a w najbliższych dniach chce jeszcze zwiększyć swój udział.

Wracając do swojej wartości netto, zgromadził swoją znaczącą wartość netto, występując w programie i pracując jako menedżer w World Famous Gold and Silver Pawn Shop.

W lipcu 2016 roku wystawił swój dom w Las Vegas na sprzedaż za kwotę 2,3 miliona dolarów, co jest dwukrotnie wyższą ceną, jaką pierwotnie zapłacił.

16 ten W lutym jego dom został włamany przez trzech niezidentyfikowanych białych nastolatków. Chociaż incydent nikomu nie zaszkodził, włamywacze uciekli. Powiedział, że chce, aby złodzieje zostali schwytani, aby nikt inny nie mógł w przyszłości narazić się na krzywdę w społeczności.

Odkryć : John Clark Gable Wiki, Net Worth, Syn, Żona, Śmierć lub wciąż żyje

Rozwód po raz drugi; Zgadza się na opiekę nad nienarodzonym dzieckiem!

The Big Hoss, jak go czule nazywa się, poślubił swoją długoletnią dziewczynę, Charlene Harrison. Poznał Charlene w czasach licealnych i rozwinął związek od tamtych czasów. Ale po ślubie ich różnice ujawniły się i postanowił zakończyć małżeństwo z żoną rozwodem w 2015 roku.

Po rozstaniu z pierwszą małżonką odnalazł miłość w Karinie (Kiki) Harrison. Para wzięła ślub w 2017 roku podczas prywatnej ceremonii. Udostępnił zdjęcie swojej byłej żonie 23 lipca 2017 r. i powiedział, że nadal nie może uwierzyć, że oszukał Kiki, by go poślubiła.

Corey spaceruje ze swoją ówczesną żoną Kiki Harrison 23 lipca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

W dniu 28 marca 2018 r. Corey podzielił się lustrzanym selfie ze swoją lepszą wówczas połową i ogłosił, że spodziewają się chłopca. Ujawnił również, że nazwaliby go Richard Benjamin Harrison po jego dziadku. Jego dziadek, Richard, znany jako The Old Man, wziął ostatni oddech 25 czerwca 2018 roku. Walczył z chorobą Parkinsona.

Ale zaledwie cztery miesiące później Corey ogłosił swoją separację z Kiki. Złożyli wspólny wniosek w sierpniu 2018 r. Zgodnie z dokumentem sądowym uzgodnili już opiekę nad dzieckiem i alimenty na rzecz małżonka. Corey wydał oświadczenie za pośrednictwem The Blast i powiedział:

„Karina i ja bardzo się kochamy. Przy naszych konkurencyjnych harmonogramach pracy po prostu nie byliśmy w stanie sprawić, by małżeństwo się powiodło, ale pozostaliśmy dobrymi przyjaciółmi i chcieliśmy dla siebie tylko tego, co najlepsze”.

Nadal są przyjaciółmi, a Corey jeszcze nie usunął zdjęć Kiki ze swojego konta na Instagramie. Kiki i Corey, którzy mają powitać swoje dziecko w październiku, otrzymali rozwód na początku września 2018 r. w Nevadzie.

Nie zapomnij: Lilia Buckingham Wiki, wiek, rodzice, wzrost, randki, wartość netto

Przestrzegałem ścisłej diety w celu utraty wagi!!!

Sławna gwiazda rzeczywistości Pawn Stars zmagała się ze swoją stale rosnącą wagą i otyłością. Jego waga spadła do 402 funtów, po czym lekarz nadal stosował leki zapobiegawcze na cukrzycę, ale prawdziwa przemiana nastąpiła w 2010 roku, kiedy przeszedł operacje opaski żołądka i stracił 50 funtów po pierwszych sześciu tygodniach i 100 funtów więcej w ciągu pierwszego roku zabiegu.

Teraz, ważąc 210 funtów, powiedział, że jest podekscytowany chodzeniem na siłownię i boksowaniem 12 rund dziennie. Stwierdził również, że czuje się jak w latach 20-tych, ponieważ prowadzi zupełnie inny styl życia.

Krótkie życiorys i rodzina Coreya

Richard Corey Harrison urodził się 27 ten Kwiecień 1983, co daje mu 35 lat. Urodził się dla ojca Ricka Harrisona i dziadka Richarda Benjamina Harrisona. Wychował się w rodzinie z dwoma kolejnymi braćmi Adamem i Jake Harrisonami przez ojca i macochę, DeAnnę.

The Pionki Gwiazd Sławna celebrytka ma wysoki wzrost 1,83 metra (6 stóp) i wygląda idealnie po przekształceniu swojego ciała ze wzmocnionego w stonowane w ciągu roku.

Przed świętowaniem swojego 31 st Urodziny 26 ten W kwietniu 2014 r. miał wypadek na motocyklu. Następnie złamał rękę i miał siniaki na plecach i stopie. Ale nie przegapił swojego tortu urodzinowego, ponieważ został dostarczony do jego domu przez reżysera celebrytę i przyjaciela Richarda Wilka.

Zalecane