blog

Corey Holcomb Komik, żona, córka, wycieczka, program i wartość netto

Amerykański komik Corey Holcomb słynie zarówno ze swoich programów komediowych na żywo, jak i regularnych programów telewizyjnych, takich jak Last Comic Standing i Def Comedy Jam. Jest bardziej znany ze swoich stand-upowych programów komediowych na żywo i częstej obecności w programach telewizyjnych, takich jak Last Comic Standing i Def Comedy Jam. Jako człowiek komediowy, Corey miał aktorskie życie, grając w komediach sytuacyjnych, takich jak House of Payne Tylera Perry'ego i Wszyscy nienawidzą Chrisa. Często jest zajęty swoją trasą koncertową i show, dzięki któremu zdobył zarówno imię, jak i sławę.

 Corey Holcomb Komik, żona, córka, wycieczka, program i wartość netto

Jako człowiek komediowy Corey miał życie aktorskie, grając w komedii sytuacyjnej, takiej jak Tyler Perry's Dom Payne oraz Wszyscy nienawidzą Chris'a . Często jest zajęty swoją trasą koncertową i show, dzięki któremu zdobył zarówno imię, jak i sławę.

Komik Corey Holcomb żartuje o swojej żonie i córce

Corey jest człowiekiem rodzinnym, który jest żonaty z Mayą Holcomb. Para ma córkę, którą powitali pod koniec 2012 roku. W swoich mediach społecznościowych komik rozśmiesza swoich zwolenników zabawnymi tweetami związanymi z rodziną. W sierpniu 2015 r. Corey napisał na Twitterze, żartując, że gdyby jego córka przytuliła Mayę na jego oczach, nie przeciąłby krawata z córką, ale zmieniłby numer telefonu.

Dowiedz się więcej: Kelvin Hayden Żonaty, Żona, Dziewczyna, Dziecko, Rodzice, Wynagrodzenie, Wartość netto

Dowcipy pochodzące z Chicago nadal pojawiały się na jego koncie na Twitterze, a w marcu 2017 r. napisał na Twitterze:

Wynagrodzenie, wartość netto, pokaz i wycieczka!

Amerykański komik Corey jest aktorem i prezenterem radiowym, którego majątek wynosi milion dolarów. Według Shmoopa, komik w Stanach Zjednoczonych zarabia średnio 20 000 USD rocznie. Wraz z lukratywnymi zarobkami jako komik, Corey zwiększył przychody w swoim imieniu ze swoich tras koncertowych i międzynarodowego show. Pochodzący z Chicago popłynął w swoich trasach komediowych w ponad 20 krajach.

Przeczytaj także: Mayra Moreno Wiki, wiek, narzeczony, ślub, wzrost

Corey na początku swojej kariery komediowej podążał za przewodnikiem kolegi z Chicago, Godfreya C. Danchimaha. Prowadził audycję radiową o nazwie Corey Holcomb 5150 Show i regularnie prezentowany w internetowym kanale radiowym Jamiego Foxxa.

Wiki, Bio i Wzrost

Corey urodził się w Chicago 23 czerwca 1968 roku. Dorastał ze swoim rodzeństwem w Illinois i posiada obywatelstwo amerykańskie. Corey ukończył Illinois States University. Amerykański komik ma 6 stóp 2 cm wzrostu i waży około 120 kg.

Nie przegap: Nick Crompton Wiki: wiek, wzrost, waga, rodzice, wesoły, chłopak/dziewczyna

Grał w koszykówkę na studiach i zainaugurował karierę komika w Chicago, Holcomb pod koniec lat 90. Zgodnie z wiki, Corey jest mieszkańcem Los Angeles w Kalifornii.

Zalecane