blog

Córka Coltona Underwooda, wesoły, kawaler w raju, wartość netto

Ceremonia róż w 14. sezonie The Bachelorette obejmowała kilku członków obsady, w których Becca pokonała ich wszystkich i wyznała swoje uczucia Garrettowi Yrigoyenowi. Gracz NFL, Colton Underwood, był również jednym z zawodników, który został wyeliminowany z programu. Colton jednak pogłębił spin-off i wystąpił w Bachelor In Paradise z Tią Booth. Pomiędzy nimi było kilka romansów, a migawki również uchwyciły ich przytulność. Ich chemia stała się głównym powodem, dla którego ludzie podejrzewali, że duet może być w związku.

  Córka Coltona Underwooda, wesoły, kawaler w raju, wartość netto

Colton jednak pogłębił spin-off i pojawił się w Kawaler w raju z Tią Booth. Pomiędzy nimi było kilka romansów, a migawki również uchwyciły ich przytulność. Ich chemia stała się głównym powodem, dla którego ludzie podejrzewali, że duet może być w związku.

Czy Colton spotyka się z Tią Booth?

Colton i Tia Booth nigdy oficjalnie się nie spotykali, ale spędzają razem weekend, jak ujawniono w sezonie Panieński . Para postanowiła pójść osobną ścieżką, zanim Colton został członkiem obsady Panieński .

Po pojawieniu się na Panieński podczas sezonu 14 z takimi gwiazdami jak Garrett Yrigoyen , oraz Blake Horstman zdobyć serce gwiazda reality show Rebecca Kufrin , Colton pojawił się w serii Bachelor in Paradise z Tią Booth.

Więcej o wieczór panieński : Shawn Booth Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Podczas nagrywania finału sezonu Tia potwierdziła, że ​​ona i Colton nie odeszli jako para i ukorzeniła Jasona Tarticka jako następnego zawodnika Kawaler . Osobowość telewizyjna dodała również, że nie wie, czy Colton jest gotowy, aby wystąpić Kawaler i powiedział:

To znaczy, zaledwie dwa miesiące temu mówiłem mu, że naprawdę musi się rozgryźć, zanim będzie mógł w pełni być z kimś innym. Jeśli jest szansa, że ​​Colton jest kawalerem, mam nadzieję, że jest w pełni gotowy na to doświadczenie, wiedząc, że na końcu chce się zaangażować.

Chociaż Tia nie kibicuje mu, by został kolejną gwiazdą licencjata, nazwisko Coltona, byłego gracza NFL, znajduje się na krótkiej liście następnego sezonu Kawaler z Jasonem, po wykluczeniu szans Blake'a Horstmanna. Amerykańska telewizja i gospodarz teleturniejów, Chrisa Harrisona przedstawił też brata Jasona, który swoją seksualność zidentyfikował jako wesoły w Panieński .

Datowany amerykański gimnastyk; Córka plotki

Colton spotykał się z amerykańską gimnastyczką Aly Raisman. Duet spotkał się w Los Angeles na randce, na której urządzili ich wspólnie przyjaciele Andrew East i Shawn Johnson. Według The People, tydzień później Colton dowiedział się, że był uczestnikiem Panieński i ich związek ustał.

Krążą również plotki, że Colton podobno ma córkę. Ale według źródła, w Panieński , powiedział Rebecce Kufrin, że jest dziewicą. Podczas gdy dyskusje na temat córki Coltona toczą się w tabloidach, Colton ani nie wzmógł się, ani nie zaprzeczał w żadnym ze swoich wywiadów ani w mediach społecznościowych.

Przeczytaj także: Ryan Dirteater Wiki, wiek, prawdziwe imię, żona, dziewczyna, wartość netto

Colton Underwood spotyka się z Cassie Randolph

Z kolei okazało się, że Colton spotyka się z inną uczestniczką studiów licencjackich, Cassie Randolph. Cassie, która opuściła program po tym, jak ujawniła, że ​​nie jest gotowa na zaręczyny, wróciła na After The Final Rose i ujawniła, że ​​para się spotyka. Ich związek jest dobrze i naprawdę widoczny, aby świat mógł zobaczyć na ich kontach na Instagramie. Para zaśmieciła swoje strony zdjęciami siebie i ich razem, ciesząc się każdą chwilą w pełni.

Podobno Colton dał Cassie pierścionek zaręczynowy z brylantem o wartości 25 000 $. Ale para jeszcze się nie zaręczyła. Wygląda na to, że to tylko kwestia czasu, zanim w końcu się pobiorą i raz na zawsze zwiążą swoją wiedzę.

Ile wynosi pensja Coltona Underwooda i wartość netto?

26-letni Colton zgromadził milion dolarów netto w swojej karierze zawodowego piłkarza amerykańskiego. W 2015 roku podpisał roczny kontrakt na 450 000 dolarów z franczyzą futbolu amerykańskiego, Poszukiwacze z Oakland ze średnią roczną pensją 450 000 USD. Zanim Jeźdźcy Oakland , podpisał z  Filadelfia Orły Ładowarki San Diego.

Według cheatsheet.com, uczestnikiem Panieński ma średnią pensję 100 000 USD na sezon. Colton, który pojawił się na Panieński w sezonie 14 zgromadziło sporą sumę płatności.

Krótki życiorys

Colton Underwood urodził się 26 stycznia 1992 roku w Indianapolis w stanie Indiana. W wieku 22 lat podpisał kontrakt z drużyną futbolu amerykańskiego, Ładowarki w San Diego jako wolny agent.

Nie chcesz przegapić: Kaylee Halko Wiek, rodzina, historia, śmierć

Jego matka, która na Instagramie występuje pod imieniem DZB11, a ojciec Scott Underwood jest rozwiedzioną parą. Pojawiły się jednak na Panieński i wspierał ich syna wraz z Beccą.

Colton ma 1,91 m wysokości i waży około 115 kg. Zgodnie z wiki, grał w uniwersytecką piłkę nożną dla Illinois State Redbirds podczas studiów na Illinois State University.

Zalecane