blog

Cory Michael Smith Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad

Człowiek-zagadka popularnego serialu telewizyjnego „Gotham”, tak, dobrze zgadłeś, Cory Michael Smith jest lepiej znany jako były chłopak „Matki smoków” Emilie Clark. Niezwykle utalentowany aktor, który przebił się przez przemysł rozrywkowy z przedstawień teatralnych. Nominowany do nagrody Critic's Choice Award jest obecnie singlem, co z pewnością zachwyci jego ogromne fanki.

 Cory Michael Smith Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Człowiek-zagadka popularnego serialu telewizyjnego „Gotham”, tak, dobrze zgadłeś, Cory Michael Smith jest lepiej znany jako były chłopak „Matki smoków” Emilie Clark. Wysoce utalentowany aktor przebił się przez przemysł rozrywkowy z przedstawień teatralnych. Nominowany do nagrody Critic's Choice Award jest obecnie singlem, co z pewnością zachwyci jego ogromne fanki.

  Kariera i życie zawodowe

  Amerykański aktor podczas studiów chciał zostać pianistą koncertowym dla prawnika, ale skończył jako artysta sceniczny i uznany aktor. Cory po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Otterbein zagrał w różnych regionalnych dziełach teatralnych. W 2012 roku zagrał rolę Billy'ego Cane'a w Bright Star. W tym samym roku dostał rolę w trzech różnych spektaklach teatralnych.

  Przeczytaj także: Yandy Smith Wiki: Wartość netto, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne

  Po udanym występie na scenie został obsadą Olive Kitteridge jako dr Kevin Coulson, za którą został nominowany do nagrody Critic's Choice Television Awards 2015. Ale jego historia sukcesu zaczęła się swoją prawdziwą podróż od Gotham, gdzie wcielił się w postać Edwarda Nygmy jako główną obsadę.

  Potem zawsze była to podróż pod górę dla gwiazdy Gotham i zrealizowała kilka filmów, w tym Camp X-Ray, Dog Food, Carol i Wonderstruck z 2017 roku.

  Ile jest warte netto Cory'ego?

  Gotham Star otrzymuje przyzwoitą pensję między 20 000 a 70 000 USD za odcinek w Gotham. Cory, który jest stosunkowo nowy w branży rozrywkowej, zgromadził majątek w wysokości 2 milionów dolarów. Osiąga swoją wartość netto, występując w filmach i serialach telewizyjnych.

  Cory wychodzi jako wesoły

  Większość ludzi pamięta amerykańskiego aktora Cory'ego Michaela Smitha jako supervillain of Gotham Edward Nygma/ Człowiek-zagadka. Ten, który miał obsesję na punkcie zagadek, gier słownych i łamigłówek w amerykańskim serialu kryminalnym, oszołomił świat, gdy podczas promocji swojego filmu ujawnił swoją seksualność jako wesoły 1985 .

  Nie przegap: Amy Astley Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

  Podczas wywiadu z The Daily Beast w marcu 2018 roku, wysoki na 2 metry aktor powiedział, że jego rodzina akceptuje jego seksualność z wielką miłością”, ale zajęło to „dużo czasu”. Ponadto wyjaśnił, że jego nowy film obraca się wokół człowieka żyjącego z AIDS, który postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta w Teksasie.

  Cory Michael Smith z rolą Adriana w filmie 1985 (fot. adwokat.com)

  Aktor stwierdził, że fabuła jego nowego filmu 1985 jest powiązany z każdym gejem i heteroseksualistą. Opowieść o AIDS i niszczeniu polityki, aktywizmu i dramatu muzycznego przytłoczyła go.

  Cory rozstaje się z dziewczyną Emilie Clark!

  „Matka Smoka” z Igrzysk o Tron jest wszystkim zauroczona, ale brytyjska aktorka spotykała się z Corym w marcu 2014 roku. Ale Emilie Clark, która była gwiazdą śniadania Cory'ego w Tiffany, postanowiła rozstać się wcześniej, niż oczekiwali ich fani.

  Zobacz też: Joel Creasey Wiki, Dziewczyna, Randki, Gay

  Gwiazda Gotham jest obecnie zajęta pracą nad projektami filmowymi i nie ma czasu na randki. Właśnie dlatego ślub i posiadanie żony jest na razie dalekie od widoku Cory'ego.

  W wywiadzie w 2016 roku podzielił się swoją radością z odrodzenia swojej postaci jako „Zagadki” i rozgrzeszenia z grzechów i zbrodni swojej postaci.

  Krótkie Bio Cory

  „The Riddler” urodził się jako Cory Michael Smith 14 listopada 1986 roku w Ohio w Stanach Zjednoczonych. Cory został wychowany przez swoich rodziców Davida i Theresę Smith i ma jedno rodzeństwo w postaci starszego brata Chada. Aktor ma wysoki wzrost 6 stóp i utrzymuje dobrze umięśnione ciało. Cory ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

  Oddany i utalentowany aktor ma postawę „Never Give Up” i lata wysoko w swojej karierze. Gwiazda Gotham, która rozpoczęła swoją karierę w Ground Zero, nie ma zamiaru zwalniać tempa, ale jasno wyraził swój zamiar stworzenia wspaniałego posągu jako aktora.

  Zalecane