blog

Cote de Pablo Wiki, żonaty, mąż, chłopak, dzieci, wartość netto

Aktorka Cote De Pablo zyskała sławę po występie w głównej roli Ziva David w serialu telewizyjnym CBS NCIS. Poza tym zagrała wiele ról w programach takich jak All My Children, The $treet itp. W 2011 roku Pablo zdobyła nagrody ALMA za swoją postać w NCIS. Pablo rozpoczęła swoją karierę, gdy miała zaledwie 15 lat, jako współprowadząca talk show Control on Univision.

 Cote de Pablo Wiki, żonaty, mąż, chłopak, dzieci, wartość netto

Jej życie zawodowe

Pablo rozpoczęła swoją karierę, gdy miała zaledwie 15 lat, jako współprowadząca talk show Kontrola w Univision . Przed wejściem do telewizji pracowała jako kelnerka na Manhattanie. Później zaczęła występować w małych rolach w teatrach, programach telewizyjnych i reklamach.

Możesz być zainteresowany: Nicole Tuck Wiki, wiek, urodziny, narodowość, pochodzenie etniczne, mąż, rodzina

W 2018 roku Cote de Pablo pojawił się z tą rolą u boku Michaela Weathersa w serialu MÓJ . W serialu Cote wcieliła się w rolę detektywa przydzielonego do rozwiązywania spraw z Miami. Ponadto Cote i Michael byli producentami wykonawczymi serialu.

Możesz być zainteresowany: Jentezen Franklin Wiki, Wartość netto, Wynagrodzenie, Rodzina

Ile jest warte netto Cote de Pablo?

Cote zgromadziła większość swojej wartości netto dzięki karierze aktorskiej. Pracowała w reklamach, prowadziła talk-show i grała małe role w kilku serialach telewizyjnych. Według Szklane drzwi średnia pensja aktorki wynosi około 44 963 USD rocznie.

Czy Pablo jest singlem czy nie?

Cote był w przeszłości w związku z aktorem Diego Serrano. Para rozpadła się w czerwcu 2015 roku, a Diego i Cote nie wspomnieli o szczegółach ich rozstania. Od 2021 r. Pablo nie jest żonaty i nie ma też dzieci.

Kasy: John S. Chen Żona, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona jako Maria Jose de Pablo Fernandez w Santiago w Chile w 1979 roku Cote de Pablo obchodzi swoje urodziny 12 listopada. Należy do chilijsko-amerykańskiej grupy etnicznej i posiada obywatelstwo amerykańskie. Cote stoi na wysokości 1,67 metra (5 stóp i 6 cali wysokości). Jej rodzice, Maria Olga Fernandez i Francisco de Pablo, wychowywali ją w Chile wraz z dwójką rodzeństwa, Francisco de Pablo Fernandez i Andrea de Pablo Fernandez.

Później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować edukację aktorską i dołączyła do teatru muzycznego na Carnegie Mellon University.

Zalecane