blog

Courtney Henggeler Wiki: Ślub, Mąż, Chłopak, Dziecko, Wartość netto

Jest kilku aktorów z Hollywood, których historie miłosne są odświeżające i wnikliwe. A ulubione szczęśliwe pary, które inspirują nas swoim oddaniem, to Courtney Henggeler i jej mąż Ross Kohn. Z uroczym synkiem są doskonałym przykładem tego, jak ludzie mogą cieszyć się życiem małżeńskim. Zanurzmy się w wiki Courtney Henggeler i dowiedzmy się więcej o jej życiu małżeńskim.

  Courtney Henggeler Wiki: Ślub, Mąż, Chłopak, Dziecko, Wartość netto

Jest kilku aktorów z Hollywood, których historie miłosne są odświeżające i wnikliwe. A ulubione szczęśliwe pary, które inspirują nas swoim oddaniem, to Courtney Henggeler i jej mąż Ross Kohn. Z uroczym dzieckiem są doskonałym przykładem tego, jak ludzie mogą cieszyć się życiem małżeńskim. Zanurzmy się w wiki Courtney Henggeler i dowiedzmy się więcej o jej życiu małżeńskim.

Profesjonalna kariera

Wspaniała Courtney Henggeler jest dobrze znana ze swojego amerykańskiego zabawnego sitcomu z 2008 roku, „Teoria Wielkiego Wybuchu”. Zadebiutowała jako aktorka filmem pt. „Stworzenia z bagien” który trafił do teatru w 2003 roku.

Z bardzo małą liczbą aktorskich napisów Courtney pojawiła się w ulubionych programach telewizyjnych, takich jak „Przyjaciele z korzyściami” (2011) i „ Śmierć w obronie” który został wyemitowany w 2016 roku. Potem zmniejszyła swoją obecność na ekranie, aby przeznaczyć czas i zobowiązania dla swojej rodziny.

Ile jest wart netto Courtney Henggeler?

Statystyki Courtney dotyczące jej imponujących fortun wynikają przede wszystkim z jej obecności w branży aktorskiej. Pani pozyskała 500 tysięcy dolarów netto. Dzięki ponad dziesięcioletniemu związkowi z przemysłem filmowym, artyście jakoś udało się zarobić wystarczająco dużo bogactwa, by wieść szczęśliwe życie.

Bajkowe wesele Courtney

Courtney i Ross to najbardziej romantyczne pary w Hollywood, a ich romantyczny związek to nie mniej niż scenariusz filmowy. Mąż Courtney, Ross, również poświęcił swój czas na filmy, które obejmują 2008 'Autopsja' i wydanie 2014 „Kamerka niani”. Ross może być pierwszym chłopakiem, z którym Courtney spotykała się, ponieważ relacje z jej przeszłego romansu nigdy nie znalazły się w wiadomościach.

Para jest w związku małżeńskim od ponad dwóch lat od 2015 roku, a Courtney nie czuje się zmęczona udostępnianiem swoich zdjęć ślubnych na swoich stronach w mediach społecznościowych. Cóż, Courtney wyglądała zapierająca dech w piersiach w swojej oszałamiającej sukni ślubnej, a Ross również wyglądał wyjątkowo szykownie w czarnym smokingu w dniu ślubu, który odbył się w październiku 2015 roku.

Pobłogosławiony Uroczym Dzieckiem

Para była ze sobą nierozłączna, a nowo narodzone dziecko niewątpliwie dodało im blasku w ich życiu. Obaj aktorzy wyglądają po prostu uroczo ze swoim nowonarodzonym dzieckiem o imieniu Oscar Noah. Courtney i Ross przywitali swoje pierwsze dziecko 27 stycznia 2017 r. i od tego czasu aktorka poświęciła czas aktorski swojemu jedynemu dziecku.

Bez wątpienia Oscar jest czarujący i dodał wiele słodyczy w życie swoich rodziców. Zdjęcie maluszka z jego najdrobniejszym uśmiechem wraz z rodzicami z pewnością sprawi, że dzień widza będzie błogi.

Courtney, Ross i mały Oscar na zdjęciu przesłanym 10 listopada 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jej krótki życiorys

37-letnia aktorka telewizyjna urodziła się 17 stycznia 1981 roku, zgodnie z wiki. Amerykanin ma 1,75 m wzrostu i należy do rasy białej. Poza tym nadal nigdzie nie można znaleźć informacji o jej rodzinie.

Zalecane