blog

Courtney Reagan Wiki: CNBC, Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Wynagrodzenie

Każda osoba chce przeżyć bajkowy romans, ale bardzo niewielu otrzymuje ten przywilej. Jednym z nich jest reporterka CNBC, Courtney Reagan, która podczas programu telewizyjnego otrzymała od swojego chłopaka propozycję małżeństwa. Najmniej oczekiwała od niego gestu, ale ta słodka chwila sprawiła, że ​​para jest teraz nierozłączna. Para jest małżeństwem od dwóch lat i jest silniejsza niż kiedykolwiek.

 Courtney Reagan Wiki: CNBC, Wiek, Żonaty, Zaręczyny, Mąż, Wynagrodzenie

Jej najdłuższe stowarzyszenie z CNBC:

Reagan jest związany z kanałem CNBC News Broadcasting od ponad dekady. Obecnie pracuje jako reporterka detaliczna i od siedmiu lat pracuje w kanale. Jej pracę i pasję do pracy widać w telewizji, gdzie bardzo lubi każdą część reportaży.

Przed objęciem stanowiska reportera zajmującego się sprzedażą detaliczną Reagan pracował wcześniej jako główny prezenter biznesowy, a nawet jako producent segmentu i redakcji dla następującego obwodu. To było w 2006 roku, kiedy dołączyła do CNBC.

Ile wynosi pensja Reagana i wartość netto?

Reagan nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących jej zarobków. Jednak jej długa współpraca z kanałem dowodzi, że jej pensja musi być wysoka, a kontrakty też muszą być intratne. Chociaż nie ujawniła swojej wartości netto w dokładnych liczbach, musi to być około setek tysięcy dolarów.

Propozycja na żywo!

Robiąc na antenie odcinek „Nocnego raportu biznesowego” o pierścionkach zaręczynowych, wraz ze swoim współprowadzącym Tylerem Mathisenem, przeżyła niezapomnianą chwilę w swoim życiu.

Niespodzianką było to, że jej długoletni chłopak, Jared Baker, wszedł na plan oświadczyn z pierścionkiem dla swojej ukochanej. Wypowiedział kilka pięknych słów i podszedł do niej w najpiękniejszy sposób. Powiedział,

'Minęło dużo czasu. Siedem lat... Kocham cię tak bardzo. Od dnia kiedy cię poznałem. Zawsze wiedziałem, że jesteś tą jedyną. Kocham twój uśmiech. Kocham twój śmiech. Kocham nawet sposób w jaki tańczysz. Wyjdziesz za mnie?

Podpis: Jared Baker proponuje Courtney Reagan na żywo w jej programie w listopadzie 2013 roku.
Źródło: YouTube

Reagan, który nie mógł uwierzyć własnym oczom, był pełen łez, widząc jego gest. Następnie odpowiedziała „Tak” na propozycję swojego partnera, z którym spotykała się od siedmiu lat.

Wkrótce po zaręczynach Reagan i jej mąż oficjalnie wymienili przysięgę ślubną 31 sierpnia 2014 r. , w Nowym Jorku. I od tego czasu nie wspomina się o związku tej pary małżeńskiej.

Jej krótka biografia:

Courtney Reagan obchodzi swoje urodziny 8 listopada jak na jej wiki. Jej prawdziwy wiek jest nadal nieznany, ponieważ jej właściwy rok urodzenia nigdzie nie jest ujawniony. Jej rodzice, John i Brenda Reagan, wychowali ją w mieście w Stanach Zjednoczonych. Reagan uzyskał tytuł Bachelor of Science podczas studiów na Uniwersytecie w Miami. Uczęszczała nawet do NYU Stern School of Business, aby ukończyć edukację w dziedzinie rozrywki, mediów i technologii. Reagan ma przyzwoity wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane