blog

Coyote Peterson Wiki, wiek, żonaty, żona, córka, rodzina, wartość netto

Odważny ekspert od zwierząt i przygód znany ze swoich obowiązków związanych z kotwiczeniem w nagrodzonym Emmy programie Discovery Digital Breaking Trail, a także Dragon Tail Coyote's Backyard; być może znasz Coyote Petersona jako Brave Wilderness i Animalist, który pozwala ugryźć go różnym owadom tylko po to, aby stworzyć edukacyjny pokaz. Cóż, urodził się w pięknym mieście Newbury w stanie Ohio 1 września 1981 roku, a jego prawdziwe nazwisko Nathaniel Peterson pochodziło od swoich indiańskich rodziców.

 Coyote Peterson Wiki, wiek, żonaty, żona, córka, rodzina, wartość netto

Kariera i sukcesje:

Zwierzęta odgrywały znaczącą rolę w jego życiu, odkąd ten facet pamiętał. Ale zyskał popularność dzięki nagrodzonemu Emmy serialowi Discovery Digital Breaking Trail, który ma również swój kanał na YouTube, Brave Wilderness i Animalist, gdzie ma ponad 6 milionów subskrybentów i około miliarda wyświetleń.

Jego kanał na YouTube Brave Wilderness and Animalist jest jednym z najchętniej oglądanych obecnie seriali przyrodniczych, w którym podróżuje po świecie i spotyka różne zwierzęta.

Ile jest wart Coyote?

Ma przybliżoną wartość netto około 2 milionów dolarów (obliczoną na podstawie jego subskrybentów i wyświetleń na YouTube). Jest więc także jednym z najbogatszych ekspertów od zwierząt, a także gwiazdą YouTube. Cóż, od początku kariery wierzył, że zarabia niesamowitą pensję dzięki swojej wartości netto, a także zarabia ogromne pieniądze.

Cóż, robił również z pisania stron internetowych, podczas gdy pisze dla kilku najwyżej ocenianych stron internetowych o naturze i zwierzętach. Niektóre źródła wiki również to obejmowały, inwestuje również w jakieś centrum opieki nad zwierzętami; ponadto wspiera również szpitale zdrowia zwierząt.

Ma uroczą córkę!

Peterson, który nie boi się żadnych zwierząt, jest żonatym facetem i zawsze trzymał swoje życie osobiste na bardzo niskim poziomie.

Chociaż Peterson pojawił się w znacznie większej liczbie seriali, wywiadów i pozwolił, by jego praca była czytana jak otwarta książka, nigdy nie mówił publicznie o swojej żonie i rodzinie. Niemniej jednak Coyote przedstawił swoją ośmioletnią uroczą córkę za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Instagram i inne strony internetowe. Jego córka nazywa się Pup Peterson; urodziła się w 2008 roku.

Na jego kanale YouTube jest wiele filmów, w których można zobaczyć, jak jego piękną córkę pomaga ojcu prowadzić programy, ale niestety nie ujawnił żadnych informacji o swojej żonie. Cóż, jego córka jest młoda i nieustraszona jak jej tata, który pod okiem ojca uczy się różnych zwierząt i gadów.

Krótki życiorys:

35-letni ekspert od zwierząt i odważny facet ma narodowość amerykańską i jest pochodzenia białego. Jest również przystojnym mężczyzną o wysokim i dopasowanym wzroście 5 stóp i 11 cali, a także o średniej wadze 66 kg. Jest jednym z odważnych ludzi, a także zyskał ogromne imię i sławę na całym świecie jako zwierzęcy. Jednak znalazłeś także Coyotesa na kontach w mediach społecznościowych i na jego oficjalnej stronie internetowej.

Zalecane