blog

Craig Conover Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

Jak sugeruje nazwa serialu „Southern Charm”, ten facet ma urok pasujący do jego osobowości. Craig Conover jest gwiazdą reality show i stażystą w kancelarii prawnej, znanym z roli w „Southern Charm”. Po wypracowaniu wizerunku playboya w czasach studenckich, w końcu osiadł z Naomie w długotrwałym związku. Ale 22 września 2017 r. para rozpadła się i żyje teraz w oddzielnym życiu.

 Craig Conover Wiki, wiek, urodziny, dziewczyna, wesoły, wzrost, wartość netto

Zerwanie z dziewczyną Naomie!

18 kwietnia 2016 r. fani „Southern Charm” świadek Craig kupił pierścionek zaręczynowy Naomie i mówiąc o zaręczynach powiedział, że planuje zaręczyć się na nie mniej niż dwa lata. Para spotykała się przez długi czas.

Ale szybko do 22 września 2017 r. People.com poinformował, że para się rozpadła. Wiadomość o ich zerwaniu została zweryfikowana przez Naomie podczas odpowiadania na komentarz fana.

Odpowiadając na komentarz swojej byłej dziewczyny, Naomie powiedziała, że ​​niestety nie są już razem, ale nadal są ze sobą świetnymi przyjaciółmi. Odwrócenie sytuacji nie wymaga czasu, prawda? Zaledwie miesiąc przed ich rozstaniem Naomie wciąż przesyłała ich wspólne zdjęcia na wakacjach.

Choć jego związek z Naomie zakończył się gorzką nutą, nie ma wątpliwości, że nie jest gejem. Przystojna gwiazda rzeczywistości jest teraz kawalerem, ale pewne jest, że nie będzie w stanie dłużej zachować statusu kawalera.

Kariera i postęp Craiga:

Student prawa w Charleston School of Law ma już tytuł licencjata w dziedzinie finansów uzyskany w College of Charleston. Dorastając, chciał grać w baseball, ale po kontuzji łokcia zrezygnował z gry i zaczął się uczyć.

Gwiazda reality show zadebiutował w telewizyjnym reality show Bravo „Southern Charm” 3 marca 2014 roku. W ciągu czterech sezonów był główną obsadą, w której występuje u boku, Thomasa Ravenela, Kamerzysta Eubank , Kathryn Dennis , Landon Clements, Shep Rose , Austen Kroll i wiele innych powtarzających się gwiazd.

Teraz planuje zainwestować i rozwinąć biznes, współpracując z JD Madisonem, który ma powracające role w „Southern Charm”.

Ile ma wartość netto Craiga?

Przyszły prawnik, Craig, zgromadził swoją wartość netto dzięki występom w serialu reality show Bravo TV. Jego przyciągająca wzrok pensja i kilka przedsięwzięć biznesowych zwiększają jego wartość netto do 200 000 USD. A biorąc pod uwagę jego niedawne przedsięwzięcie biznesowe z JD Madisonem, jego fortuny rzeczywiście miałyby bardzo potrzebne przyspieszenie.

Krótkie życiorys i rodzina Craiga:

Gwiazda reality show, Craig Conover, wziął swój pierwszy oddech w 1989 roku w Fenwick Island Delaware w Stanach Zjednoczonych dla rodziców Craiga Conovera i Marthy Foster Conover. Swoje urodziny obchodzi co roku 9 lutego, co dodaje mu 28 lat.

Według źródeł wiki, gwiazda reality show należy do sportowej rodziny, ponieważ jego ojciec grał w lacrosse, a jej matka była gimnastyczką. Ma brata o imieniu Christopher Conover, który jest piłkarzem. Amerykańska gwiazda rzeczywistości ma wysoki wzrost około 6 stóp i utrzymuje zdrową sylwetkę. Craig należy do rasy białej.

Zalecane