blog

Cree Cicchino Wiki: wiek, rodzina, bliźniak, chłopak, randki, romans, wartość netto

Nickelodeon to niezwykle popularna firma produkcyjna, która pokazała kilku młodym aktorom i aktorkom, którzy odnieśli ogromny sukces. A wśród nielicznych, nazwa Cree Cicchino zawsze będzie widoczna z góry. 15-letnia aktorka jest prawdziwym klejnotem w koronie Nickelodeon, która zgromadziła fanów dzięki ukochanemu serialowi „Game Shakers”.

  Cree Cicchino Wiki: wiek, rodzina, bliźniak, chłopak, randki, romans, wartość netto

Profesjonalna kariera

Stworzona dla świata rozrywki aktorka Cree Cicchino to nowa sensacja w amerykańskich mediach. Dziewczyna już w młodym wieku zaznaczyła swoje miejsce w telewizji i internecie. Cree zaczął tańczyć w wieku 4 lat i nauczył się niezbędnych kroków hip-hopu i jazzowego funku, aby ulepszyć forte.

Cree zawsze marzyła o tym, by być taką samą jak jej idolka Rihanna, by obiecująco tańczyć i śpiewać. Aby podążać za pasją, zaczęła zamieszczać wiele swoich występów na swoim kanale YouTube, który stał się natychmiastowym hitem w Internecie. Jednak jej wielkim przełomem był portret Babe Carano w serialu Nickelodeon: Shakery do gier” który miał premierę 15 września 2015 roku.

Możesz przeczytać: Justin Stamper Wiki, wiek, żonaty, wartość netto

Ile jest warte netto Cree Cicchino?

W wieku 16 lat Cree cieszy się stylem życia nie mniejszym niż jakakolwiek znana celebrytka. Wspina się w branży rozrywkowej dzięki swoim profesjonalnym umiejętnościom aktorskim. Według strony money.com aktor/aktorka w Stanach Zjednoczonych zarabia średnio 50 529 USD rocznie. Lubi swoją pracę i gromadzi niesamowitą fortunę na swoim zawodzie, który ma zdumiewające liczby. Jednak Cree milczy, aby ujawnić znak dolara swojej wartości netto, który, jak się uważa, wynosi miliony.

Poza tym aktorka rozrywkowa ma własny kanał YouTube, który ma ponad 22 tysiące subskrybentów. Na swoim kanale YouTube Cree głównie udostępnia filmy z tańcami i vlogi. Jej filmy, takie jak „ I-Cree Cicchino. I tańczę!' zebrał ponad 131 tys. wyświetleń.

Znajdź o romansie Cree Cicchino i chłopaku na ekranie

amerykańskie seriale komediowe, Shakery do gier kontynuuje swój bieg w całej sieci. Program telewizyjny był najbardziej lubianym serialem z obsadą, która obejmuje: Amerykańska aktorka Madisyn Shipman , Kel Mitchell i Jace Norman (kiedyś był powiązany z Riele Downs ).

Cree pojawi się również jako Marisol Fuentes w nadchodzącym serialu Netflix Pan Iglesias . Dołączyłby do niej amerykański aktor Fabrizio Guido, który gra Mikeya Gutierreza. Postać Fabrizia jest zdefiniowana jako niezorientowany i słodki facet, który próbuje zaimponować swojej sympatii Marisol w szkole.

Na początku kwietnia 2019 r. Cree udostępniła zdjęcie swojemu partnerowi, Fabrizio, z podpisem: „ Mari i Mikey . Chociaż ich fani wysłali ich razem, tylko czas pokaże, czy para na ekranie zapaliłaby romans za kamerą.

Nadchodząca seria Netflix Pan Iglesias toczy się wokół historii nauczyciela w liceum, który pomaga innym uczniom uwolnić ich pełny potencjał i uchronić ich przed dręczycielem zasady asystenta Oscara Nuneza.

Zobacz też: James Charles Wiki: wesoły, partner, wartość netto, rodzina

Czy Cree Dating jest poza ekranem?

Cree, która swoją pracę ceni bardziej niż cokolwiek innego, trzyma swoje życie osobiste w tajemnicy. Podobnie nie złożyła żadnego oficjalnego oświadczenia na temat swojego związku. Jednak wiele osób ma inne założenia dotyczące jej życia miłosnego, co spowodowało zamieszanie, niezależnie od tego, czy ma chłopaka, czy nie.

Podobnie Cree nie została kliknięta przez paparazzi, co dalej kontemplowało jej życie randkowe. Więc nie mając żadnego dowodu na jej romans, ludzie nie powinni śledzić bezpodstawnych plotek o jej połączeniach.

Przeglądaj to: Carol Kirkwood Żonaty, Mąż, Rozwód, Partner lub Chłopak, Wynagrodzenie

Krótkie bio, rodzina i siostra bliźniaczka

Aktorka telewizyjna, Cree Cicchino, urodziła się 9 maja 2002 r. w Queens w stanie Nowy Jork, zgodnie z wiki. Mówiąc o swojej rodzinie, ma siostrę bliźniaczkę o imieniu Jaycee Cicchino z rodziców, Chrisa i Lori Cicchino. Jaycee również lubi taniec i równie dobrze dostosowuje się do kroków tanecznych, jak jej siostra bliźniaczka.

Cree ma 4 stopy 11 cali (1,25 m) wysokości i należy do ekwadorskiej, włoskiej i mało irlandzkiej oraz niemieckiej grupy etnicznej. Oprócz zamiłowania do występów, Cree kocha zwierzęta domowe i lubi podróżować.

Zalecane