blog

Criss Angel Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Syn, Dziewczyna, Randki

Magik maniaka umysłów i ucieczka, który utrzymywał rekord występowania w telewizji przez więcej godzin niż jakikolwiek inny mag i wydał pięć albumów jako główny wokalista industrialnego zespołu „Angeldust” z 1998 i 2003 roku, to Christopher Nicholas Sarantakos, zawodowo znany jako Criss Angel . Urodził się w Hempstead, Nowy Jork, USA 19 grudnia 1967 roku, gdy urodził się dla swoich rodziców Johna i Dimitry.

  Criss Angel Wiki, Żonaty, Żona, Rozwód, Syn, Dziewczyna, Randki

Criss urodził się w Hempstead w stanie Nowy Jork 19 grudnia 1967 r. dla swoich rodziców Johna i Dimitry. Criss jest narodowości amerykańskiej, kiedy kształcił się w East Meadow High School i jest pochodzenia greckiego.

Kariera, rozwój i zawód:

Angel jest gwiazdą i twórcą programu Criss Angel Mindfreak na kanale A&E. W młodym wieku interesował się magią i marzył o najlepszym magu. Jego program został wyemitowany 20 lipca 2005 r. i miał 96 odcinków do 2010 r., gdzie 1 i 2 sezony jego serialu były kręcone w „The Aladdin” w Las Vegas, a sezon 3 był kręcony w Luxor Las Vegas. Podczas służby w Luksorze współpracował również z Cirque du Soleil, aby zrealizować występ na żywo „Criss Angel Believe”, gdzie „Believe” wyemitowano 31 października 2008 r., w większości z różnymi poglądami. Angel był także gwiazdą reklamy popcornu Orville Redenbacher w 2011 roku.

Wartość netto, wynagrodzenie, praca charytatywna i nieruchomości:

Cris, czołowy amerykański iluzjonista, magik i aktor, ma majątek netto w wysokości ponad 70 milionów dolarów w 2016 roku, podczas gdy pogłoski, że ma ponad 10 milionów dolarów jako pensja, nie są jednak zweryfikowane. Przeprowadzając się do swoich inwestycji i niektórych posiadłości, mieszka u podnóża pustyni, 30 minut od Strip w wartej 22 miliony dolarów posiadłości o powierzchni 25 000 stóp kwadratowych, w stylu śródziemnomorskim, podczas gdy od razu rozpoznał fanów czarnego eyelinera, Lamborghini Murcielago i Cadillaca Escalade.

Czytaj więcej: Timothy Mowry Wiki, wiek, żona, wartość netto

Ten facet jest również właścicielem fundacji charytatywnej Heal Every Life Possible (HELP), która pomaga osobie żyjącej z rakiem, w szczególności dzieciom. Criss ma własny luksusowy i dobrze udekorowany dom w Nevadzie, według źródła wiki ma on ponad 20 milionów dolarów.

Rozwiedziony z żoną? Potajemnie żonaty?

Criss Angel chce, abyś zaufał, że jest singlem. Jednak to tylko złudzenie, ponieważ Cris był żonaty, podczas gdy według rejestru małżeństw związał się ze swoją dziewczyną, piosenkarką i kompozytorką Shaunylem Bensonem, tuż po walentynkach 2014 roku. Ale ich małżeństwo zakończyło się tuż po rok, w którym rozwiedli się w październiku 2015 roku. Ale jego małżeństwo z Shaunly przyniosło mu trochę radości w postaci ich pierwszego dziecka, Jhonny'ego.

Chociaż Cris zawsze milczał na temat swojego życia osobistego, ujawnił, że jego syn ma raka, a następnie Cris musiał odwołać swój występ w Las Vegas do początku listopada 2015 r. z powodu raka syna. Ale po przejściu szeregu chemioterapii, jego synowi udało się wygrać walkę z rakiem i jest teraz zdrowy i szczęśliwy.

Ciekawe: Eric Roberts Wiki, Rodzina, Net Worth

Przed ślubem z Shaunyl był żonaty z Joann Winkhart, ale para rozwiodła się w 2006 roku po pięciu latach małżeństwa. A po jego związku z Joann podobno był zaręczony z Sandrą Gonzalez, którą zaproponował w 2011 roku. Ale to też nie mogło trwać, ponieważ ich zaręczyny zostały odwołane.

Podobnie Cris nie potrzebował czasu na znalezienie nowej miłości. W styczniu 2018 roku Cris zabrał się do swojego Twittera, aby wyrazić swoją miłość do swojej nowej dziewczyny, piosenkarki Latina Pop, Belindy Peregrin. Angel napisał na swoim Twitterze: 'Jestem niczym bez Ciebie. „Nigdy przed tobą nikogo nie kochałem, sprawiasz, że chcę być najlepszym mężczyzną, do jakiego jestem zdolny…”. Real Magic „Pure Love Forever Mi Amor”.

Ale po raz kolejny jego związek nie przetrwał zbyt długo, ponieważ do września tego samego roku para zerwała z ich związkiem. Krążyły plotki, że Cris zdradził piosenkarza, ale Cris zaprzeczył takim twierdzeniom. Para rozstała się po około 9 miesiącach umawiania się ze sobą.

Wita drugiego syna!

Życie miłosne Crisa to coś, co wielokrotnie sprawiło, że ludzie zaczęli drapać się po głowach. 24 stycznia ujawniono, że Cris po raz drugi został ojcem.

Gwiazda „Mindfreak” i jego obecna żona, Shaunyl Benson, powitali syna w Las Vegas 22 stycznia 2019 r. Cris udostępnił na swoim Instagramie wiadomość o narodzinach drugiego syna. Wylał swoje szczęście, mówiąc, że został pobłogosławiony pięknym, zdrowym chłopcem, Xristos Yanni. W chwili narodzin miał 8 funtów.

Cris wraz ze swoim najstarszym dzieckiem Jhonnym i nowonarodzonym synem Xristosem. (Zdjęcie: Instagram Shaunyla | 23 stycznia 2019)

Podobny: Collete Davis Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Wiadomość o ciąży Bensona została ogłoszona gdzieś pod koniec 2018 roku i była dla wielu szokiem, biorąc pod uwagę fakt, że Cris rozstał się z Bensonem dawno temu. Wygląda jednak na to, że przeszłość była przeszłością i od tej pory on i jego dama spotkali się ponownie i wychowują dwójkę pięknych dzieci.

Bio i fakty:

Cris Angel ma wspaniałą wartość netto dzięki udanej karierze magika i aktora. Jest znany na całym świecie. Criss ma wysoki, wysoki wzrost 6 stóp i średnią wagę, z atrakcyjnym kształtem ciała. Działa również głównie na koncie w mediach społecznościowych, mam nadzieję, że również go tam znajdziesz.

dziewczyna

Zalecane