blog

Cristina Alesci Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzice, wartość netto

Korespondentka najważniejszych artykułów dla CNN i CNNMoney, gdzie relacjonuje firmy i liderów biznesu, którzy mają wpływ na codzienne życie, a panią jest Cristina Alesci. Prezentacja Cristiny zasadniczo skupia się na rozwikłaniu złożoności Wall Street i korporacyjnej Ameryce, jednocześnie odkrywając przedsiębiorców i artystów rewolucjonizujących branże.

 Cristina Alesci Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzice, wartość netto

Kariera i sukcesje Cristiny Alesci:

Jest korespondentką telewizyjną i cyfrową dla CNN i CNNMoney. Podczas swojego reportażu rozmawiała z największymi nazwiskami w branży, takimi jak dyrektor generalny Starbucks Howard Schultz, dyrektor naczelny JP Morgan Jamie i kilka innych.

Dołączyła do CNN z Bloomberg TV, gdzie jej relacje z głośnych transakcji trafiły na nagłówki gazet i poruszyły rynki. W Bloomberg Cristina zajmowała się również dziedziną sportu, muzyki i rozrywki oraz udzielała informacji dla Businessweek i Bloomberg Markets Magazine.

Ile wynosi wynagrodzenie i wartość Cristiny?

CNN zapłaciło jej wspaniałą pensję, podczas gdy według Payscale.com; otrzymuje ponad 200 tysięcy dolarów rocznie jako reporter CNN i CNNMoney. Wygląda więc na to, że niewątpliwie jest milionerem i ma milion dolarów netto, podczas gdy jej dokładna wartość netto jest wciąż w trakcie sprawdzania.

Cóż, oznacza to, że CNN i CNNMoney otrzymują bardzo przyzwoitą pensję, co każdego roku zwiększa jej wartość netto. Będąc synem sławnym i tak zamożnym, wciąż stoi na ziemi, a to jest jej gwiazdorska jakość.

Planujesz wkrótce wziąć ślub?

Jest bardzo szczerą osobowością, a także otwartą damą i zawsze szanuje każdego. Ale niektóre strony wiki rozpowszechniają fałszywe wiadomości, że jest wyjątkową postacią itp. Ale nie dlatego, że otwiera wszystko o swoim życiu osobistym.

Ona nie jest mężatką, wydajesz się szczęśliwa, ale czekaj; już zaręczyła się ze swoim długoletnim chłopakiem. Według jej kont na Instagramie ujawniła o swoim narzeczonym, a także o swoim partnerze randkowym. Jednak jej prawdopodobnie mąż nazywa się Stephen Diamond, ale tajemnice jego zawodu.

Jednak zaczęli spotykać się ze sobą kilka lat temu. Poznali się w programie, a później Stephen ją zaproponował, a ona również przyjęła jego propozycję i rozpoczęła ich związek. W zeszłym roku w wywiadzie powiedziała, że ​​wkrótce wyjdą za mąż, ponieważ ich rodzice chcą, aby wkrótce się pobrali.

Krótki życiorys:

Jest bardzo urocza, a jej bezwzględny wymiar sprawia, że ​​wygląda świetnie dla publiczności, a jej uwodzicielski rozmiar ciała to 35-24-35 cali. Jest również znana ze swoich seksownych i atrakcyjnych niebieskich oczu, z dopasowaną najgorętszą figurą ciała. Stała z idealną wysokością 5 stóp i 8 cali ze średnią wagą.

Zalecane