blog

Cristina Greeven Cuomo Wiki, wiek, ślub, rodzina, edukacja, wartość netto

Dyrektor redakcyjny z jednej strony ma kwitnącą karierę, z drugiej mieszka w szczęśliwej rodzinie. I pomimo napiętego harmonogramu, utrzymuje czas dla męża i dzieci, starając się zaspokoić ich potrzeby. Cristina Greeven Cuomo jest rzeczywiście utalentowaną kobietą, która słynie z pracy z „Gotham and Hampton Magazines” i została redaktorem magazynu na stronie internetowej „The Purist”.

 Cristina Greeven Cuomo Wiki, wiek, ślub, rodzina, edukacja, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Edukacja
 • Rodzice

Dyrektor redakcyjny z jednej strony ma kwitnącą karierę, z drugiej mieszka w szczęśliwej rodzinie. I pomimo napiętego harmonogramu, utrzymuje czas dla męża i dzieci, starając się zaspokoić ich potrzeby. Cristina Greeven Cuomo jest rzeczywiście utalentowaną kobietą, która słynie z pracy z „Gotham and Hampton Magazines” i została redaktorem magazynu witryny „The Purist”.

Ile jest warta Cristiny Greeven?

Uważa się, że redaktorka magazynu, z całą swoją pracą zawodową, zarabia przyzwoitą pensję. Jej wybitna kariera, obejmująca współpracę z mediami niszowymi i magazynami z Nowego Jorku, pomogła jej w zdobyciu fortuny. Chociaż rzeczywiste zarobki Cristiny nie zostały jeszcze ujawnione, jej mąż zachował majątek netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Dowiedz się więcej: Katie Pavlich żonaty, mąż, chłopak, randki, rodzice i wartość netto

Cristina Greeven rozpoczęła karierę jako pisarka i redaktorka magazynu w Nowym Jorku. Następnie pełniła funkcję wiceprezesa Niche Media LLC. Następnie współpracowała z Jasonem Binnem w 2001 roku i uruchomiła wszystkie jego publikacje jako wiceprzewodniczący. Redaktor pracował jako założyciel lifestylowego magazynu o nazwie Manhattan File. Pełniła również funkcję wydawcy i redaktora naczelnego przez siedem lat w tym samym czasopiśmie.

Podobnie Cuomo pełnił funkcję dyrektora redakcyjnego „Gotham and Hampton Magazines” w Niche Media Holdings, LLC. Współpracowała również z działami marketingu, promocji wydarzeń, reklamy i brandingu redakcyjnego w modelu Niche Media w odniesieniu do rynku.

Ciesz się pięknym życiem z mężem i dziećmi!

Cristina Greevan Cuomo jest żoną Chrisa Cuomo, amerykańskiego dziennikarza i redaktora magazynu Gotham.

Cristina wymieniła ślubną przysięgę ze swoim długoletnim chłopakiem jesienią 2001 roku i od tego czasu para jest razem. Ich piękna ceremonia została przeprowadzona w tradycyjny katolicki sposób w kościele Najświętszych Serc Jezusa i Maryi w Southampton.

Nie przegap: Brandon Rowland Wiki: Wiek, dziewczyna, wzrost, wartość netto

Para jest pobłogosławiona trojgiem dzieci; córki Bella i Caroline oraz syn Mario uwydatnili piękno i miłość w związku duetu.

Cristina wiedzie piękne życie z mężem i dziećmi i często pokazuje w mediach społecznościowych fragmenty swoich rodzinnych chwil.

Z okazji Dnia Ojca w 2017 roku Cristina udostępniła zdjęcie swojego męża Chrisa wraz z trójką dzieci i życzyła każdemu tacie Dnia Ojca. Podobnie, z okazji Dnia Matki w 2018 roku, Cristina udostępniła zdjęcie swojej trójce uroczych dzieciaków.

Niedawno, w Narodowy Dzień Córki, redaktorka magazynu świętowała ten moment z córką i synem Mario. Od teraz Cristina utrzymuje zdrową więź z mężem i dziećmi.

Rodzina Cristiny; Rodzice świętują 54. rocznicę ślubu!

Cristina urodziła się dla rodziców Rainera, adwokata, i Reginy Greeven. Jej rodzice pobrali się w 1964 roku i są razem od 54 lat. 14 czerwca 2017 r. zamieściła na Instagramie zdjęcie swoich rodziców kochających się razem w 53. rocznicę ślubu i wspomniała o nich jako o najlepszych rodzicach w historii.

14 czerwca 2017 r. rodzice Cristiny świętują 53. rocznicę ślubu (zdjęcie: Instagram)

Podobnie, w Dzień Ojca 2017, Cristina życzyła swojemu niesamowitemu ojcu, by obnosił się z jego dawnym zdjęciem.

Jej miłość do mamy i taty nie kończy się tutaj. W Walentynki 2018 roku przesłała szkic mamy i taty wykonany przez jej siostrę Andreę i wyraziła swoje sentymenty mówiąc, że nikt nie może zastąpić rodziców. Jak wspomniano w podpisie, była to 60. walentynka jej rodziców.

Zobacz też: Gillian Turner Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wartość netto

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Cristina w wieku 47 lat urodziła się w USA. Świętuje swoje urodziny 12 stycznia w gronie bliskich przyjaciół i członków rodziny. Poszła na Cornell University i ukończyła edukację magisterską w 1992 roku. Cristina należy do rasy białej i ma odpowiedni wzrost.

Zalecane