blog

Crystal Westbrooks Wiki, chłopak, randki, wartość netto, wzrost

Świat jest tak innowacyjny, że ludzie wymyślają nowe sposoby zarabiania pieniędzy. Crystal Westbrooks, która poświęciła się dziedzinie mediów społecznościowych, była w stanie wezwać dużą liczbę obserwujących. 25-letnia gwiazda Instagrama, która miała przełom dzięki pojedynczemu zdjęciu udostępnionemu na Tumblrze, ma teraz 1,1 miliona obserwujących, którzy uwielbiają i śledzą jej efektowną i lubieżną sylwetkę.

  Crystal Westbrooks Wiki, chłopak, randki, wartość netto, wzrost

25-letnia gwiazda Instagrama, która miała przełom dzięki pojedynczemu zdjęciu udostępnionemu na Tumblrze, ma teraz 1,1 miliona obserwujących, którzy uwielbiają i śledzą jej efektowną i lubieżną sylwetkę.

Jak Crystal Garner ma swoją wartość netto?

Crystal Westbrooks, lat 25, gromadzi swój majątek dzięki karierze gwiazdy Instagrama i aktorki. Zgodnie z PayScale średnia pensja aktora lub aktorki w dowolnym filmie lub serialu wynosi 50 529 USD rocznie.

Przeczytaj także: Shawn Booth Wiki, Wiek, Żonaty, Zaręczony, Dziewczyna, Randki, Wzrost

Crystal zainspirowała się swoją siostrą, India, która zyskała sławę jako gwiazda Instagrama, publikując swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Zgodnie z zainteresowaniem siostry udostępniła swoje zdjęcia na różnych kontach społecznościowych, takich jak Tumblr, gdzie w krótkim czasie zyskała liczbę obserwujących.

Później w 2013 roku założyła swoje konto na Instagramie, gdzie 30 sierpnia opublikowała swoje pierwsze zdjęcie w obcisłej białej koszulce i dżinsowych szortach. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 1,1 miliona obserwujących. Gdy dorastała z ogromnymi zwolennikami, zaczęła otrzymywać liczne oferty modelek od najlepszych domów mody. Była również modelką dla swojej strony internetowej: „ Kryształowy Bleus ”, gdzie zajmuje się plażą i strojami kąpielowymi dla kobiet.

Poza karierą jako gwiazda Instagrama pojawiła się również w programie telewizyjnym, Westbrookowie przyzywając ogromną ilość majątku i fortun.

pogłoski o randkowaniu; Nigdy nie miałem walentynek

Świat jest pełen plotek, a jeśli chodzi o sprawy celebrytów, ludzie aktywnie je rozpowszechniają. Zgodnie z tym samym scenariuszem związek Crystal z raperem Drake'em pojawił się w mediach, gdy obie gwiazdy pojechały razem na Coachella. Crystal potwierdziło swoją historię randek w jednym z odcinków reality show, Westbrookowie .

Zobacz: TheOdd1sOut Wiki, Twarz, Dziewczyna, Randki, Rodzice, Rodzeństwo, Prawdziwe Imię

Drake i Crystal byli w związku od ponad dwóch lat. Po Crystal Drake umawiał się z siostrą Crystal, Indiami. Następnie pokazała swoją wściekłość w mediach społecznościowych i skrytykowała swoją siostrę, mówiąc: „ Ten niezręczny moment, kiedy wskakuje na twoich byłych… Nvm nvm nvm #iFeelLikeRayJ. Potrzebuję odpowiedzi, żeby się kołysać.

India nigdy nie odwzajemniła się komentarzami swojej siostry, raczej delektowała się szczęśliwym życiem z Drake'iem, a także towarzyszyła mu w kilku wydarzeniach, w tym koncertach w Los Angeles.

W przeszłości też ma swój własny sposób radzenia sobie z romansami. Wierzy, że potrzebuje chłopaka, który odwzajemnia taką samą ilość miłości jak ona. Jeśli nie, utknęłaby tylko jako przyjaciółka.

Jej myśli o chłopaku nigdy nie przegapiły miejsca na jej Twitterze. Przypomniała sobie swoją potrzebę chłopaka w 2016 roku. Następnie w 2018 roku powiedziała, że ​​nigdy w życiu nie miała walentynki na Twitterze, co symbolizuje jej status wolny.

Obecnie Crystal żyje jednym życiem i rozwija się w swojej karierze zawodowej.

Nie przegap: Blake Grey Wiki: Wiek, dziewczyna, wzrost, wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona w 1993 roku na Florydzie w Stanach Zjednoczonych Crystal Westbrooks obchodzi swoje urodziny 6 marca. Znakiem urodzenia 25-letniej gwiazdy Instagrama są Ryby.

Zalecane