blog

Czy Amir Arison spotyka się potajemnie? Wszystkie szczegóły dotyczące jego życia miłosnego, kariery, wartości netto

Utalentowany, niedoceniany aktor Amir Arison jeszcze się nie ożenił i nie umawiał się na randki. Bardzo troszczy się o prywatność. Dlatego utrzymuje w tajemnicy swoje życie osobiste. Oprócz życia miłosnego wystąpił w wielu filmach i serialach.

 Czy Amir Arison spotyka się potajemnie? Wszystkie szczegóły dotyczące jego życia miłosnego, kariery, wartości netto

Kariera Arisona w aktorstwie i wartości netto

Arison rozpoczął pracę w produkcji teatralnej na początku swojej kariery, realizując swoje marzenie o zostaniu aktorem. Otrzymał gwiazdkę w produkcjach Zgromadzenie Omnium oraz Współczesny prawosławny. Był również zaangażowany w show off-Broadway Następstwa .

W 2007 roku długo utrzymywana ambicja Arisona została zrealizowana, kiedy został obsadzony w filmie Bryana Gunnara Cole'a Dzień zerowy. W tym samym roku został zwolniony jako Mr. Shah in Gość i jako profiler w Anamorfia .

Następnie zagrał w filmach takich jak Nienawidzę walentynek, Dzisiejsza oferta specjalna, Wampiry, Pieprzony świąteczny cud , oraz Jane chce chłopaka. Od czasu dołączenia do Sunshine Series w 2009 roku wystąpił w wielu produkcjach teatralnych.

Zadebiutował w telewizji jako Armande w serialowej operze CBS Światło przewodnie . Następnie pojawił się na pokazach, w tym Jury, Nadzieja i Wiara, NCIS, Ojczyzna, Prawdziwa Sprawiedliwość, oraz Marvin Marvin, Prawo i Porządek: Jednostka Specjalna ds. Ofiar, Dallas , oraz H+.

Teraz występuje w serialu NBC Czarna lista jako agent specjalny Aram Mojtabai.

Te gołąbki są dość aktywne w mediach społecznościowych, ponieważ często udostępniają sobie nawzajem zdjęcia. W 2019 roku Suad udostępniła zdjęcie z okazji urodzin Arisona z podpisem, że był jej najlepszym przyjacielem, powiernikiem, osobistym komikiem i tak dalej.

Podobnie Arison życzył Suad w Walentynki 2019 i stwierdził, że ma szczęście ją znaleźć.

Amir Arison z Ornellą Suad (Źródło: Instagram )

Wydaje się jednak, że nie są już razem, ponieważ ostatnio nie udostępniali razem żadnych zdjęć. Ponadto media społecznościowe Arisona nie pokazują, że jest z kimś związany romantycznie.

Co więcej, kilka spekulacji uważa aktora za geja, ale patrząc na jego przeszłe związki, nie można tego uzasadnić, a Arison również nie odniósł się do plotek.

Krótki życiorys i Wiki

Amir Arison urodził się 24 marca 1978 roku w St. Louis w stanie Missouri w USA jako syn dumnych rodziców. Zaczął grać od najmłodszych lat i zagrał w Zgromadzenie Omnium oraz Współczesny prawosławny w Teatrze. Był także częścią off-broadwayowskiej gry Następstwa . Możesz śledzić go na jego Twitterze, Instagram i stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o nim.

Zalecane