blog

Czy Bob Morley jest gejem? Jego dziewczyna, randki, związek, rodzina i nie tylko

Aktor telewizyjny Bob Morley, jeden z członków obsady serialu telewizyjnego The 100, szturmem podbił media swoim znakomitym występem w roli „Bellamy'ego Blake'a”. Znany jest również z roli Drew Curtis w Home and Away oraz Aidan Foster w Neighbours.

 Czy Bob Morley jest gejem? Jego dziewczyna, randki, związek, rodzina i nie tylko

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzeństwo

Aktor telewizyjny Bob Morley, jeden z członków obsady serialu telewizyjnego 100, szturmem podbił media swoim znakomitym występem, w którym wcielił się w postać „Bellamy'ego Blake'a”. Jest również znany ze swojej roli jako Drew Curtis in W domu i na wyjeździe oraz Aidan Foster w Sąsiadach.

Fani życzą romansu Boba z członkiem obsady

Australijski aktor Bob gra „Bellamy'ego Blake'a” w „100”. Gra rolę Blake'a, podczas gdy jego partnerka, Eliza Taylor, wciela się w rolę Clarke'a Griffina. W serialu obaj mają inny styl życia i nie są partnerami na ekranie.

Chociaż para nie jest parą na ekranie, wielu ich fanów chciało zobaczyć ich razem na ekranie lub poza nim. Chcieli nawet, żeby Eliza była jego dziewczyną. Jednak ich związek nigdy nie rozszerzył się na romans, ponieważ wydają się być dobrymi przyjaciółmi.

Randka z aktorką Red kontra Blue, nazywa go miłością!

Bob Morley się spotyka Aktorka Red kontra Blue Arryna Zacha. Para ogłosiła swój romans za pośrednictwem posta na Instagramie. Niedawno, 23 stycznia 2018 r., Arryn Zech podzielił się jej zdjęciem z Bobem i wspomniał o nim jako o miłości swojego życia w podpisie.

Bob i jego dziewczyna Arryn zostali wcześniej zauważeni w Paryżu na Space Walkers Con, 2 maja 2016 r.

Bob ze swoją dziewczyną Arryn Zech w Paryżu na zdjęciu opublikowanym 2 maja 2016 r. (Zdjęcie: Twitter)

Co więcej, 26 maja 2018 r. Bob i jego dziewczyna zrobili swoje zdjęcie w luksusowym pokoju z dywanami i udostępnili je na Instagramie Arryna, co rzeczywiście wskazuje, że para nadal jest razem, ciesząc się płynnym związkiem.

Wcześniej Bob był w związku z Jane Gosden w 2014 roku. Jednak ich związek zakończył się wkrótce po roku, w 2015 roku. Nie tylko to, ale także umawiał się z australijską aktorką Jessicą Tovey w 2007 roku, zanim związał się z Jane . Ich romans zakończył się tragicznie w 2008 roku.

Gejowska plotka Boba Morleya!

Bob Morley stał się główną atrakcją dla fanów, kiedy wcielił się w gejowską rolę w serialu telewizyjnym Sąsiedzi . Później był otoczony plotkami o gejach, po tym, jak w serialu podzielił się na ekranie pocałunkiem tej samej płci.

Możesz również zobaczyć: Martin Shkreli Wiki, Dziewczyna, Żona, wesoły, Rodzina

W serialu Bob wcielił się w postać geja, chłopaka Chrisa Pappasa. Za życiem kołowrotka pozostaje w związku z towarzyszką, co eliminuje zamieszanie związane z jego preferencjami seksualnymi.

Rodzina: rodzice i rodzeństwo

Bob był wychowywany przez swojego australijsko-irlandzkiego ojca i filipińską matkę. Jego rodzice zmarli, gdy był w młodym wieku. Jest najmłodszym dzieckiem w swojej rodzinie i ma troje rodzeństwa; dwie starsze siostry i starszy brat.

Wiedzieć o: Garren Stitt Wiki, wiek, rodzice, wzrost, programy telewizyjne

Ile jest warte netto Boba Morleya?

Bob Morley zgromadził majątek netto w wysokości 3 milionów dolarów. Majątek zebrał na swojej karierze aktorskiej. Zarabiał na swoim długoletnim serialu telewizyjnym, takim jak W domu i na wyjeździe (2006-2008), Sąsiedzi (2011-2013) oraz 100 (2014-obecnie)

Następnie wcielił się w postać „Drew Curtis” w serialu telewizyjnym W domu i na wyjeździe w 2006 roku. Pojawił się również w Wymaga dwóch w 2007. Podobnie, został później obsadzony w serialu akcji Nine Network z 2008 r. Pasek jako „Tony Moretti”. Zagrał także w sztuce jako „Lorca” Palindrom dla zmarłego poety w 2009.

Bob wcielił się również w rolę „Craiga” w filmie Zabójstwo na drodze (2009), ' Nick” w filmie Ślepiec (2013) i „Avi” w Zagubieni w Białym Mieście (2014).

Bob rozpoczął swoją karierę, występując w kilku uniwersyteckich produkcjach teatralnych, filmach krótkometrażowych i sztukach teatralnych. We wczesnej fazie swojej kariery wystąpił w niskobudżetowym horrorze, Martwe żniwo, wydany w 2005 roku, a także ukazał się w Anioły z brudnymi twarzami co było jego pierwszym przełomem w jego życiu.

W serialu wcielił się w postać „Bellamy'ego Blake'a” 100 który został po raz pierwszy wyemitowany 19 marca 2014 r.

Krótki życiorys

Urodzony 20 grudnia 1984 r. Australijski aktor Bob był wychowywany przez rodziców w Kyneton w stanie Wiktoria w Australii. Bob, który stoi na wysokości 5 stóp 10 cali (1,78 m), należy do pochodzenia filipińsko-australijskiego. Po ukończeniu szkoły średniej Bob udał się do Melbourne i rozpoczął studia inżynierskie. Później zdecydował się dołączyć do Uniwersytetu La Trobe, aby zapisać się na sztuki kreatywne.

Zalecane