blog

Czy Brooke Hogan jest mężatką? Mąż, zaręczyny, randki, wartość netto

Od śpiewu po aktorstwo i zapasy, Brooke Hogan zaszczyciła każdą dziedzinę swoim utalentowanym i godnym pochwały podejściem. Jest kobietą o wielu talentach i niepowstrzymanym entuzjazmie; którego imię świeci jaśniej niż gwiazda bożonarodzeniowa na choince. Jest piosenkarką znaną z albumu Undiscovered z 2006 roku, który osiągnął pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów Indie.

  Czy Brooke Hogan jest mężatką? Mąż, zaręczyny, randki, wartość netto

Jest piosenkarką znaną z albumu z 2006 roku Nieodkryty , który osiągnął pierwsze miejsce na amerykańskiej liście przebojów Indie. Również jako aktorka i producentka wystąpiła w dramacie i serialu, w tym Blask (2017), Szkoła Umarłych, i horror Rekiny piaskowe (2012). Ale zyskała ogromną uwagę, kiedy pojawiła się w reality show ' Hogan wie najlepiej” gdzie występuje obok swojej rodziny gwiazd.

Poza tym, co jest jej zasługą w karierze, jest również znana jako córka słynnego zapaśnika Hulka Hogana.

Wiki Brooke Hogan

Brooke Hogan urodziła się 5 maja 1988 roku w Tampa na Florydzie jako córka wielkiego zapaśnika Hulka Hogana i gwiazdy reality show Lindy Hogan. Jest starszą siostrą aktora Nicka Hogana.

Przeczytaj to: Kellyanne Conway Wiki, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jej wart?

Brooke od najmłodszych lat interesowała się muzyką i tańcem. Uczęszczała nawet na lekcje tańca i gry na fortepianie, kiedy była w liceum. Podobnie odbyła trening gimnastyczny i pozostała częścią zespołu cheerleaderek Centralnego Katolickiego Liceum Czystej Wody.

To ta sama szkoła, w której śpiewała chór inhibitora. Później w 2002 roku została profesjonalną piosenkarką, a Brooke podpisała kontrakt z Trans Continental Records. Jej piosenka Wszystko do mnie został wydany w 2004 roku i stał się natychmiastowym hitem.

Czy Brooke Hogan jest mężatką? Zaręczyny lub randki

Brooke nie jest jeszcze mężatką, ale już wyobraziła sobie swojego przyszłego męża. Rzeczywiście, Brook jest głęboko zakochany w przedsiębiorcy i inwestorze, Kyle Row. Duet wygląda obok siebie niezmiernie szczęśliwy.

Od 27 marca 2019 r. Kyle i jej mężczyzna upublicznili swój związek za pośrednictwem Instagrama.

Nie przegap: Kal Penn Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Brooke Hogan udostępniła zdjęcie ze swoim chłopakiem Kyle Row 7 grudnia 2019 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jednak Kyle nie jest jedynym mężczyzną, z którym Brooke się spotykała. Wcześniej w 2014 roku spotykała się z tajemniczym mężczyzną. Nigdy nie ujawniła jego tożsamości, ale zostali zauważeni razem w 26. urodziny Brooke w maju 2014 r.

Oprócz tajemniczego mężczyzny była także z graczem Dallas Cowboy, Philem Costą. W przeciwieństwie do swoich innych związków, Brooke była poważnie z Philem, a nawet zaręczyła się 29 czerwca 2013 r. W Las Vegas. Niestety, ceremonia zaręczyn nie wyszła na ich korzyść; byli narzeczeni rozeszli się w listopadzie 2013 roku bez konkretnych powodów.

Ile jest wart netto Brooka?

Jako aktorka, modelka, piosenkarka, producentka i zapaśniczka Brook's wartość netto szacuje się na 6 milionów dolarów. Swój pierwszy kontrakt na modeling podpisała w 2003 roku, a później zajęła się muzyką, aktorstwem, produkcją i tak dalej. Jej udana kariera skierowała ją także na trasę koncertową z Hilary Duff i Backstreet Boys.

Wpływanie : Robert Lighthizer Net Worth, żona, rodzice, 2019

Oprócz jej wartości netto, publiczne akta pokazują, że jest także właścicielką luksusowego domu w Westlake Village w Kalifornii.

Zalecane