blog

Czy Chris Jansing jest żonaty? Mąż, rozwód, chłopak, randki, rodzina, wynagrodzenie

Chris Jansing to amerykańska osobowość medialna, która obecnie pracuje jako starszy krajowy korespondent NBC News. Jest długoletnią korespondentką sieci informacyjnej NBC i pracowała dla różnych agencji informacyjnych w Stanach Zjednoczonych. 60-letnia Chris zdobyła nagrodę Emmy za wybitną pracę dziennikarską, a także zgromadziła ogromne zarobki w swojej karierze zawodowej.

 Czy Chris Jansing jest żonaty? Mąż, rozwód, chłopak, randki, rodzina, wynagrodzenie

Atrakcyjne wynagrodzenie jako korespondent wiadomości

Chris została starszym korespondentem NBC w Białym Domu w 2014 roku. Obecnie jest starszym korespondentem krajowym MSNBC od czerwca 2017 roku. Chris zarobiła niesamowitą pensję dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w NBC. Według portalu careerbliss.com, korespondenci NBC News zarabiają 201 000 dolarów rocznie. Jest o 134% wyższy niż średnia krajowa dla wszystkich korespondentów w USA. Jako starszy korespondent Chris otrzymuje roczną pensję w wysokości około 201 000 dolarów.

Chris dołączył do NBC News w czerwcu 1998 roku jako prezenter i reporter w MSNBC. Pracowała również jako zastępcza prezenterka The Today Show i niedzielnej wersji NBC Nightly News. Chris przeprowadziła się do Los Angeles w 2008 roku, pracując jako reporter terenowy przez prawie dwa lata, a później wróciła jako prezenterka w 2010 roku. Jansing i Firma do 2014 roku.

Chris rozpoczęła karierę dziennikarską jako stażystka w lokalnej stacji kablowej w Ohio. Pracowała jako reporterka generalna dla telewizji WNYT z siedzibą w Nowym Jorku, a później pracowała jako współpracowniczka służąc w tym kanale przez 17 lat. Chris wygrał i Nagroda Emmy w 2012 r. za relację z zamachu bombowego na Park Olimpijski w 1996 r. podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie.

Czy Chris Jansing jest żonaty?

Chris ożenił się ze swoim ówczesnym chłopakiem Robertem Jansingiem, chemikiem, w 1982 roku. Jak podają źródła, para umawiała się ze sobą przez dość długi czas, zanim zawiązała węzeł. Niestety małżeństwo nie układało się dobrze. Chris rozwiodła się z mężem po kilku latach ich związku małżeńskiego.

Pomimo separacji Chris nadal profesjonalnie używa nazwiska swojego byłego męża, Jansing. Chris uważa, że ​​widzom łatwiej jest wymówić Jansing niż jej oryginalne nazwisko – Kapostasy.

Robert obecnie pracuje jako naukowiec w Departamencie Zdrowia NYS.

Miłość do rodziny

Chris urodził się dla ojca Józefa i matki Lilly Kapostasy w rodzinie rzymskokatolickiej. Jej posty na portalach społecznościowych pokazują jej miłość do rodziny. Chris uważa swojego ojca za najlepszego przyjaciela. Życzyła urodzin ojca w marcu 2012 roku poprzez tweet, w którym stwierdziła, że ​​jej ojciec był dla niej bohaterem i najlepszym przyjacielem. Podobnie życzyła swoim rodzicom 37. rocznicy ślubu w październiku 2012 roku.

Chris życzył swoim rodzicom 37. rocznicy w październiku 2012 r. (Zdjęcie: Twitter)

Krótki życiorys

Chris Jansing urodził się 30 stycznia 1957 r. w Fairport Harbor w stanie Ohio jako Christine Ann Kapostasy. Była najmłodszym z dwunastu dzieci urodzonych przez jej rodziców. Chris uczęszczał do Otterbein College, a następnie ukończył tam w 1978 roku z tytułem Bachelor of Arts.

Zalecane