blog

Czy Connor Paolo jest gejem? Randki, Dziewczyna, Żona, Żonaty, Informacje o wartości netto

Amerykański aktor Connor Paolo jest najlepiej znany jako Eric van der Woodsen w serialu dla nastolatków The CW Plotkara. Wystąpił w nominowanym do Oscara filmie Mystic River. Connor jest również znany ze swojej roli w filmie Aleksander w 2004 roku. Dzięki zaangażowaniu w przemysł rozrywkowy przekroczył 16-letnie doświadczenie, zdobywając zarówno sławę, jak i bogactwo. Swoją wartość netto zgromadził dzięki karierze aktorskiej. Choć wcielił się w postać geja, spotyka się z aktorką.

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Amerykański aktor Connor Paolo jest najlepiej znany jako Eric van der Woodsen w serialu dla nastolatków The CW Plotkara. Wystąpił w nominowanym do Oscara filmie, tajemnicza rzeka . Connor jest również znany ze swojej roli w filmie Aleksandra w 2004 roku. Dzięki zaangażowaniu w przemysł rozrywkowy przekroczył 16-letnie doświadczenie, zdobywając zarówno sławę, jak i bogactwo.

Jaka jest wartość netto Connora Paolo?

Connor Paolo ze swoim entuzjazmem w przemyśle filmowym i telewizyjnym wezwał wartość netto 3 miliony dolarów. Swoją znaczącą część majątku czerpał z kariery aktorskiej. Wśród jego napisów filmowych, Światowe Centrum Handlu to jeden z jego największych hitów filmowych, który zebrał 163 miliony dolarów w kasie, który powstał z budżetu 65 milionów dolarów. W ten sposób zarobił na filmie hojną fortunę.

27-letni aktor z aktorstwem od 2002 roku pojawił się w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Ma swoją wybitną rolę w filmie tajemnicza rzeka wcielając się w postać młodego Seana Devine'a. tajemnicza rzeka miał niesamowity bieg w kasie i udało mu się zebrać 156,8 miliona dolarów .

Poza tym do długoletnich seriali Connora należą: Jedno życie do przeżycia( 16 odcinków ), Plotkara (53 odcinki), Zemsta (44 odcinki) . Jego występy w serii znacznie powiększyły jego fortunę. W 2018 roku Connor pojawił się na Elektryczne sny Philipa K. Dicka przedstawiający postać Ethana.

Connor wesoły na ekranie; Ma dziewczynę poza ekranem!

Connor Paolo pojawił się w centrum uwagi, przedstawiając gejowską postać Erica Van Der Woodsena w Plotkara. Jego surrealistyczny portret w Plotkara skłonił ludzi do spekulacji, że w prawdziwym życiu jest gejem. Kiedy jego postać zyskała uznanie krytyków, dramatycznie wzrosło również zamieszanie związane z jego seksualnością. Wyjaśnił jednak w tej kwestii i powiedział LUDZIOM jeszcze w 2012 roku:

„Jestem aktorem i to część. Bycie gejem to nic innego jak inny sposób na życie. Po prostu taki jest”.

Connor spotykał się z urodzoną w Nowym Jorku aktorką Alice Kremelberg. Para była w związku w 2007 roku. Para została również zauważona w Bootsy Bellows w West Hollywood w Kalifornii, ale zakończyła związek po dwóch latach.

Później, około 2011-2013, Connor miał podobno romantyczne powiązania z Adelaide Kane, jego członkiem obsady w serialu CW Reign. Nazwała go nawet królem swojego serca. Ale ich związek nigdy nie odleciał i zakończył się bez żadnego szumu.

Obecnie jest w związku z aktorką Grace Van Dien. Connor i jego dziewczyna wciąż publikują zdjęcia w mediach społecznościowych. Grace udostępniła jej zdjęcie, gdy trzymała różę przy Connorze. Niestety zdjęcie zostało zbombardowane przez Iddo Goldberga.

Connor Paolo dał różę swojej dziewczynie Grace Van Dien 5 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Duet cieszy się życiem, ale jeszcze się nie ożenił. Grace nie podjęła jeszcze decyzji, by zostać żoną Connora.

Krótki życiorys

Stojąc na wysokości 1,7 metra (5 stóp 7 cali), Connor Paolo urodził się 11 lipca 1990 r. w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork, USA. Wychował się w żydowskiej rodzinie jako syn Colina Paolo, pisarza i scenarzysty oraz Julia Mendelsohn, trenerka śpiewu i pianistka klasyczna. Connor ma obywatelstwo amerykańskie i należy do żydowskiej grupy etnicznej. Uczęszczał na letni obóz sztuki Appel Farm Arts and Music Center. Później dołączył do New York University.

Zalecane