blog

Czy Joe Cross jest żonaty? Jego rodzina, żona, plan diety, utrata wagi, wartość netto – fakty, które warto wiedzieć

W życiu przychodzi moment, w którym muszą wybierać między luksusem dwucalowego języka a zdrowym dwumetrowym ciałem. Dla Joe Crossa taki moment nadszedł, gdy miał czterdzieści lat i całkowicie zmienił dietę nie tylko po to, by stać się zdrowym mężczyzną, ale i inspiracją. Walcząc z nadwagą, przeszedł na 60-dniowy plan diety, a wyniki są oszałamiające. Podczas gdy dzięki nowej diecie schudł 200 funtów, zrobił miliony na filmie dokumentalnym, który uwydatnił jego podróż.

 Czy Joe Cross jest żonaty? Jego rodzina, żona, plan diety, utrata wagi, wartość netto – fakty, które warto wiedzieć
 • Rodzice
 • W życiu przychodzi moment, w którym muszą wybierać między luksusem dwucalowego języka a zdrowym dwumetrowym ciałem. Dla Joe Crossa taki moment nadszedł, gdy miał czterdzieści lat i całkowicie zmienił dietę nie tylko po to, by stać się zdrowym mężczyzną, ale i inspiracją. Walcząc z nadwagą, przeszedł na 60-dniowy plan diety, a wyniki są oszałamiające. Podczas gdy dzięki nowej diecie schudł 200 funtów, zrobił miliony na filmie dokumentalnym, który uwydatnił jego podróż.

  Profesjonalna kariera

  Joe Cross jest Australijczykiem, profesjonalnie uznawanym za rzecznika dobrego samopoczucia. Jest także autorem i wielokrotnie nagradzanym reżyserem za swój film dokumentalny „ Tłuszcz, chory i prawie martwy” wydany w 2010 roku.

  Ludzie mogą się zastanawiać nad prawdziwą inspiracją Joe do bycia guru fitness. Cóż, wcześniej cierpiał na wyniszczające choroby autoimmunologiczne. Joe musiał zażywać ciężkie leki, które jeszcze pogarszały jego stan zdrowia.

  Zmiana Planu Diety!

  Wczesny posiłek Joe zawierał pizze, ciasta i pączki, które pozwalały mu na niską energię. Ale po czterdziestce miał zapał, by zmienić swoje życie, aby być zdrowym i całkowicie zmienił swój plan żywieniowy polegający na ciągłym spożywaniu zdrowych soków przez 60 dni. Jego niesamowita podróż pojawiła się nawet w jego dokumencie, który inspiruje wielu w tym procesie.

  Gruby facet zakazał wszystkich zwierząt i przetworzonych produktów spożywczych ze swojego planu diety, który obejmował tylko świeże warzywa, fasolę i owoce. Joe zrzucił ponad 200 funtów, a utrata wagi może być inspiracją dla wielu osób, które mają problemy z wagą.

  Ile jest jego wartość netto?

  Joe zgromadził majątek w wysokości 2 milionów dolarów. Sam wkład jego imponującego bogactwa polega na jego zaangażowaniu jako entuzjasty odnowy biologicznej, który udziela wskazówek dotyczących zdrowej diety swoim zwolennikom. Poza tym swoją fortunę wymuszał na sprzedaży książek i filmów dokumentalnych.

  Życie osobiste: czy jest żonaty?

  Joe zawsze prowadził swoje prywatne życie z dala od światła reflektorów. Ze względu na jego nieznany status w związku, trudno jest przewidzieć, czy jest żonaty, czy żyje samotnie. Żadne źródło objawienia nie stało się sprzeczne, aby ludzie wiedzieli cokolwiek o jego życiu osobistym.

  Więc nie mając żadnych istotnych informacji ze słów konia roboczego, trudno powiedzieć cokolwiek o jego sprawach. Czy 51-latek rozkoszuje się życiem w pojedynkę i wkrótce weźmie ślub? Cóż, tylko Joe wie, a fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak wyobraża sobie idealną żonę i plany osiedlenia się.

  Życie rodzinne

  Mówiąc o swojej rodzinie, ojciec Joe, Merv Cross, był byłym piłkarzem ligi Rugby i chirurgiem ortopedą. Jego matka nazywa się Virginia Cross, ale brakuje informacji o jej portfolio pracy. Ma brata o imieniu Tom, który jest lekarzem pocztowym, gdzie łączy go ogromna więź z rodzeństwem.

  Krótki życiorys

  Joe Cross urodził się 30 maja 1966 roku w Sydney w Australii zgodnie z wiki. Ma 6 stóp i 2 cale (1,88 m) wzrostu i należy do kaukaskiej grupy etnicznej. Pomimo posiadania profilu zawodowego jako przedsiębiorca i pisarz, informacje o jego kwalifikacjach edukacyjnych są trzymane z dala od publicznego zasięgu.

  Zalecane