blog

Czy Mikey Barone jest gejem? Jego Wiki, wiek, romans, randki, bez koszuli, rodzina, tatuaż

Wraz z rosnącą twardością w świecie Internetu, coraz większym wyzwaniem dla młodych internetowych sensacji stało się znalezienie miejsca dla siebie. A dla tych, którzy mają nieśmiałą osobowość, ledwo mogą przewyższyć tę wytrzymałość. Niemniej jednak Mikey Barone zyskał publiczność na YouNow, z ponad 80 tysiącami fanów, mimo że ma nieśmiałą osobowość. Zaczynając od aplikacji do transmisji na żywo YouNow, Mikey zdobył serca tysięcy fanów w serwisach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie.

  Czy Mikey Barone jest gejem? Jego Wiki, wiek, romans, randki, bez koszuli, rodzina, tatuaż

Pochylona kariera Mikey'a Barone

Gwiazda Instagrama, Mikey, rozpoczął swoją karierę od aplikacji do transmisji na żywo YouNow. Cóż, zdecydował się dołączyć do mediów społecznościowych po obejrzeniu „Expelled” i zainspirowaniu się Cameronem Dallasem. Młoda sensacja, Mikey kontynuował karierę w YouNow w 2015 roku, a w ciągu kilku miesięcy zaczął przyciągać uwagę publiczności. Wkrótce otrzymał ogromną liczbę fanów i przeniósł się na inne platformy mediów społecznościowych, takie jak Instagram.

Możesz polubić: Hunter McIntyre Wiki, wiek, wartość netto

Mówiąc o podróży Mikeya na YouTube, dołączył do YouTube pod koniec 2015 roku, tworząc kanał o nazwie „Mikey Barone”. A teraz jest znany z ponad 367 tys. subskrybentów na swoim kanale YouTube. Co więcej, Mikey ma obecnie ponad 692 tys. obserwujących na Instagramie, 77,9 tys. na YouNow i 218 tys. na Twitterze.

Randkowa gwiazda mediów społecznościowych; Kim jest jego nowa dziewczyna?

Instagram stał się gwiazdą YouNow, Mikey Barone jest przystojnym przystojniakiem, który delektuje się przywilejami randkowania z Nicole Anderson. Jego dziewczyna Nicole jest gwiazdą Instagrama, która ma ponad 110 tysięcy obserwujących. Koledzy z mediów społecznościowych, Mikey i Nicole, często obnoszą się ze swoimi fanami.

Mikey pod koniec stycznia 2019 r. podzielił się czarno-białym ujęciem swojego szalonego pocałunku ze swoją dziewczyną z Instagrama. Pokazując ich silny związek, napisał: ” teraz bądź moim dzieckiem .

Przeczytaj to: Ryan Sweeting Żonaty, żona, rozwód, dziewczyna, dziecko, wartość netto, 2017

Poznaj jego przeszłe sprawy

Urocza osobowość, Mikey ma 19 lat; jednak stał się zmiażdżeniem tysięcy fanów fanów. W tym kontekście jego fani prawdopodobnie chcą wiedzieć, czy miał romans, czy nie.

Mówiąc o życiu miłosnym Mikeya, był w związku z YouTuberem Taylorem Alesią. Jako para wyglądali razem tak słodko, a ich zdjęcia pojawiły się w całym Internecie. Cóż, związek Mikey'a z Taylorem nie trwał długo i para się rozpadła.

Nie przegap: Michelle Wie Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Później Mikey był widziany razem z piosenkarką Maggie Lindemann w jej filmach na Snapchacie. Podobno para zabłysła, gdy widziano, jak się przytulali. Mimo to ich kwitnący romans nie wyszedł.

On jest gejem?

Mikey ma bardzo dobrą więź ze swoim przyjacielem Bryce Hall że większość ludzi jest zdezorientowana, niezależnie od tego, czy są parą, czy nie. Obaj chłopcy często grają razem ze swoimi fanami, udając, że są bardzo blisko na wideo ich współpracy na YouTube. Intymna relacja między nimi sprawiła, że ​​fani zaczęli się zastanawiać, czy Mikey jest gejem, czy hetero, kiedy Mikey opublikował ich zdjęcie bez koszulek na Instagramie z napisem, że nie brali razem prysznica.

Kiedy nie ma dowodów na możliwe życie miłosne Mikey'a, jego bliskość z Bryce'em wywołała wiele spekulacji na temat jego preferencji seksualnych. Mimo to żaden z nich nie skomentował tej sprawy. Jednak w oparciu o przeszłość Mikey'a wydaje się być szczery.

Krótki życiorys

Urodzony 2 lipca 1999 roku Mikey Barone mieszka ze swoją matką Bellą Barone i ojczymem. Mikey, którego rodzinne miasto to Providence na Rhode Island, należy do rasy białej. Mieszkał na całym Rhode Island, ponieważ jego rodzina przenosiła się z jednego miejsca do drugiego prawie dwa razy w roku.

Utalentowana i znana nastoletnia gwiazda stoi na wysokości 5 stóp i 5 cali i zachwyciła większość swoich fanów, publikując kilka zdjęć bez koszuli na Instagramie. Mało tego, jest ceniony przez swoich fanów również za tatuaż na przedramieniu.

Zalecane