blog

Czy Pete Williams z NBC jest gejem? Więcej o jego życiu osobistym, wartość netto

Niewielu ludzi zyskało ogromne imię i sławę dzięki branży; Pete Williams jest również jednym z nich; jest ulubionym korespondentem kanału NBC News z siedzibą w Waszyngtonie. Ten starszy i doświadczony dziennikarz od dwudziestu lat zajmuje się Departamentem Sprawiedliwości i Sądem Najwyższym Ameryki. Urodził się w Casper w stanie Wyoming 28 lutego 1952 roku i ukończył studia na Uniwersytecie Stanforda.

 Czy NBC's Pete Williams Gay? More about His Personal Life, Net Worth

Poznaj jego karierę:

Dołączył do NBC w 1993 roku i był także krytycznym dziennikarzem w sprawie decyzji antymonopolowej Microsoftu i decyzji sędziego Jacksona. Zanim dołączyła do NBC News, przez wiele lat pracowała jako urzędniczka prasowa na Kapitolu.

Jednak Pete był także reporterem i nowym dyrektorem w KTWO-TV i Radiu Casper w latach 1974-1985, a także pracował w kilku pracach. Za te wysiłki ten facet otrzymał nagrodę za pierwszą poprawkę od Stowarzyszenia Zawodowych Dziennikarzy.

Ile jest warte?

Jego wartość netto jest w trakcie sprawdzania, ale zarobił ponad 400 tysięcy dolarów rocznej pensji za pośrednictwem NBC i kilku innych sieci. Nie ujawnił swojej wartości netto, nie oznacza to, że nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, ale patrząc na jego styl życia i jego dobra, wydaje się, że jest milionerem. Chociaż ostatnio kupił również nowy dom w Waszyngtonie, luksusowy i dobrze udekorowany.

Oprócz hostingu i nadawania, zajmował się również handlem nieruchomościami, a także wydawaniem pieniędzy w lokalnych rozgłośniach radiowych, a w międzyczasie również w pracach społecznych.

Życie osobiste: czy Pete jest gejem?

Nigdy się nie ożenił i nie czuł żadnej miłości do żony, a także ma dzieci, ponieważ powiedział, że nie chce się żenić i ma żonę. Tak więc ludzie zawsze określają go jako geja, a także działacza gejowskiego. Ale dokładnie nie ujawnił, czy jest gejem, czy nie, ale jego zachowanie, aktywność i ruchy wiążą go jako geja.

Jednak nie ma żadnej historii randkowej z tym facetem, a także nie ma żadnych wiadomości o chłopaku, a także nie ma żadnego związku tej samej płci. Ale w 1991 roku, pracując jako rzecznik Pentagonu podczas wojny w Zatoce Perskiej, ujawnił się jako homoseksualista przez aktywistę i słynnego autora Michelangelo Signorile.

Nie podzielił się więc zbytnio swoim życiem osobistym, ale udowodnił, że jest nieżonatym mężczyzną. I nadal szczęśliwie żyć jednym życiem.

Krótki życiorys:

Pete, 64-letni starszy dziennikarz, ma obywatelstwo amerykańskie i jest pochodzenia białego. Ma również wysoki wzrost ponad 5 stóp 11 cali i około 74 kg wagi. Ma również wysportowane i zdrowe ciało z przystojnym wyglądem i nadal wydaje się być młodym i przystojnym facetem, ze względu na codzienne ćwiczenia i zbilansowaną dietę.

Zalecane