blog

Dagmar Midcap Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Przynosząc słońce, deszcz, chmury i wszystko pomiędzy w pięknym San Diego dla NBC San Diego, tak, łatwo rozpoznałeś tę osobowość medialną i słynną meteorologa, znaną jako dziennikarka Dagmar Midcap. Urodziła się w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie 12 marca 1969 r. w rodzinie kanadyjskich i wychowała się wraz z rodzeństwem. Posiada obywatelstwo kanadyjskie.

  Dagmar Midcap Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Oprócz prognozowania, jej talenty obejmują jazdę samochodem testowym, jazdę motocyklem i hokej na lodzie. Jest także szanowaną dziennikarką motoryzacyjną i prowadziła testy samochodów i motocykli jako współgospodarz Globalnej Telewizji Prowadzenie telewizji pokazać.

Kariera i postęp:

Dagmar rozpoczęła karierę w telewizji WBNX-TV w Ohio, występując w cotygodniowym programie publicystycznym. Później pełniła funkcję dziennikarki drogowej i pogodowej Śniadanie VTV przed przeprowadzką do Poranny program Global TV BCTV jako wypełniający reporter ruchu. Jednak wróciła do USA w 2007 roku, gdzie ta pani została gospodarzem pogody i ruchu dla Lepszy poranny pokaz w sprawie powiązanej z CBS WGCL-TV w Atlancie.

Ciekawe: Beth Thomas Wiki, Wiek, Rodzina, Teraz

W 2011 roku Dagmar zaczęła jako gospodarz pogody wieczornej w dni powszednie dla KNSD-TV w San Diego kanał, którego właścicielem i operatorem jest NBC. Ponadto zwykle występowała w filmach i serialach telewizyjnych w Kanadzie, a także produkowała w okolicy Vancouver. Ma aspekt w takich filmach jak Catwoman oraz Air Bud .

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ta meteorolog i aktorka ma majątek w wysokości około 700 tys. Dagmar wierzy w ciężką pracę i zaangażowanie, co pomaga jej zasłużyć na tę wartość netto.

Według mediów zainwestowała również w centrum żywnościowe, a także w niektóre charytatywne ruchy zwierząt. Jak wspomniał Glassdoor, wynagrodzenie meteorologa, który pracuje w NBC, może wynosić od 68 488 do 74 208 USD. Możemy więc założyć, że ma różne źródła dochodu, aby zwiększyć swoją wartość netto.

Czy jest zamężna, czy nadal niezamężna?

Poza jej popularnością w mediach jako celebrytka w mediach społecznościowych, własny profil Dagmar to sprawa tajemnicy. Do tej pory nie ujawniła nic o swoich romansach, randkach, życiu małżeńskim ani mężu. Wygląda więc na to, że może być samotna, a także wydaje się zadowolona ze swojego statusu związku. Mówi się jednak, że w tamtych czasach miała chłopaka, który niestety popełnił samobójstwo pod koniec 2008 roku. Bolesna śmierć jej kochającej i opiekuńczej osoby miała ogromny wpływ na jej życie. Ale w końcu jakoś z odważnym sercem nauczyła się od niego odchodzić.

Czytaj więcej: Odell Beckham Sr. Wiki, wiek, żona, wartość netto

Dagmar nie ma własnych biologicznych dzieci ani męża. Jest jedną z najkorzystniejszych dziennikarek, ale nie znalazła jeszcze odpowiedniej osoby. Jednak papuga, którą adoptowała jako zwierzę domowe, wydaje się być jej nowym chłopakiem. Jak często wspomina i publikuje zdjęcia dobrej zabawy ze swoją papugą i nazywa ją swoim chłopakiem.

Przeczytaj także: Linda Holliday Wiki, Wiek, Wartość netto, Bill Belichick

Bio i fakty:

Dagmar Midcap urodziła się w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie 12 marca 1969 r. Jej kanadyjskimi rodzicami i wychowywała się z rodzeństwem. Posiada również obywatelstwo i obywatelstwo kanadyjskie; jednak ma białe pochodzenie etniczne. Jeśli chodzi o jej wykształcenie, uczęszczała do programu Broadcast Journalism w British Columbia Institute of Technology.

Dagmar ma wysoki wzrost 5 stóp i 10 cali, a także ma średnią wagę. Ma również uroczą figurę ciała o pięknych i uwodzicielskich wymiarach 36-25-36 cali.

Zalecane