blog

Dakota Meyer Wiki: żona, rozwód, rodzina, wartość netto – wszystko o mężu Bristol Palin

To naprawdę smutna część związku, kiedy para, która złożyła przysięgę małżeńską, nie mogła nadać swojej więzi pięknego zakończenia. Sierżant Dakota Meyer przeżywa te same wzloty i upadki w życiu małżeńskim ze swoją żoną Bristol Palin, z którą dzieli dwoje dzieci. To było zaskoczeniem dla fanów, którzy otrzymali nieprzyjemną wiadomość o rozwodzie w prezencie świątecznym.

  Dakota Meyer Wiki: żona, rozwód, rodzina, wartość netto – wszystko o Bristolu Palin's Husband

Ślub i rozwód Dakoty i jego żony!

Dakota i Bristol są bliscy zerwania życia małżeńskiego. Magazyn People z 13 lutego 2018 r. poinformował, że Dakota opuścił dom i rodzinę w okolicach świąt Bożego Narodzenia i złożył pozew o rozwód pod koniec stycznia 2018 r.

Zobacz też: Rami Jaffee Żona, Dziewczyna, Rodzice, Wartość netto,

Mówiąc o swoich wczesnych latach, Dakota zaręczyła się z popularną gwiazdą reality show, Bristolem, w marcu 2015 roku i złożyła śluby w czerwcu 2016 roku. Po ślubie para podzieliła się wspaniałą wiadomością ze swoimi sympatykami, mówiąc:

„Życie jest pełne wzlotów i upadków, ale w końcu trafisz tam, gdzie powinieneś. Z wielką radością dzielimy się z bliskimi wspaniałą wiadomością, że pobraliśmy się! Ciężka praca i łaska Boża są podstawą naszego nowego wspólnego życia. Dzięki miłości i wsparciu naszej rodziny wiemy, że możemy przejść przez wszystko”.

Sierżant i żona są również pobłogosławieni dwiema córkami, Atlee Bay i Sailor Grace. Bristol miał również syna Trippa z poprzedniego związku ze swoim byłym chłopakiem, Levim Johnstonem.

Jennifer McDaniel Wiki: Wiek, wzrost, wartość netto, ślub, rodzina

Później 6 sierpnia 2018 r. Dakota ujawnił swój tragiczny koniec związku z Bristolem w mediach społecznościowych, odpowiadając na pytania swojemu fanowi. Wziął do Historia na Instagramie i trzymał „pytaj mnie o cokolwiek”. Podążając za jego historią, otrzymał mnóstwo pytań związanych z życiem osobistym. Jeden z obserwujących zapytał go o ich rozwód. Odpowiedział, że jego pani nie była zadowolona z ich związku. Ponadto potwierdził, że był szczęśliwie rozwiedziony.

W październiku 2018 r. Dakota i jego żona Bristol otworzyli swoje problemy w związku małżeńskim. W klipie z Nastoletnia mama OG schwytani przed sfinalizowaniem rozwodu, ujawnili powody rozstania. Bristol powiedział;

„Byłam samotną matką przez długi czas, ale będąc zamężna, jestem teraz bardziej samotna niż kiedykolwiek. I wiem, że prawdopodobnie jest teraz bardziej samotny niż kiedykolwiek. Myślę, że w ogóle nie wiemy, jak ze sobą współistnieć”.

Było kilka historii dotyczących wahań w związku Dakoty i jego byłej żony Bristol, nawet po ich rozwodzie. Jednak po separacji Bristol kontynuowała karierę jako pośrednik w handlu nieruchomościami, a para próbowała sobie nawzajem pomagać. Dakota stwierdził, że jest dumny z ciężkiej pracy pary i poświęcenia się byciu jednym z idoli dla swoich dzieci.

Bristol obnosił się ze zdjęciem jej i Dakoty w swetrze „Najwspanialsza była żona świata” i napisał: „Szczęśliwy! Przysięgam”. Ponadto napisała: „Jeśli mogę sprzedać dom mojego męża, mogę zrobić wszystko”.

Jak informowaliśmy, Bristol podarował mu torebkę z alkoholem, świece i jej zdjęcie.

Życie zawodowe i wartość netto Dakoty Meyer

Dakota był weteranem piechoty morskiej, który był drugim najmłodszym żyjącym Medalem Honoru we wrześniu 2011 roku. Otrzymał zaszczyt za swoją odwagę w bitwie pod Ganjgal 2009.

Został zaciągnięty do Korpusu Piechoty Morskiej, kiedy skończył szkołę średnią. Pierwsza misja Dakoty miała miejsce w Falludży w 2007 roku.

Gubernator stanu Steve Beshear nadał mu honorowy tytuł pułkownika stanu Kentucky we wrześniu 2012 roku. Podobnie ówczesny prezydent Barack Obama przyznał mu Medal Honorowy Kongresu we wrześniu 2011 roku.

We wrześniu 2011 r. Dakota opublikował również swoją książkę „Ogień: relacja z pierwszej ręki z najbardziej nadzwyczajnej bitwy w wojnie afgańskiej”. Poza tym Dakota zachował poufność swoich zarobków i wartości netto.

Ucz się więcej: Aidan Turner Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wywiad, Wartość netto

Krótki życiorys Dakoty:

Zgodnie z jego wiki, Dakota urodził się 26 czerwca 1998 roku w Columbia, Ky. Jego obecny wiek to 29 lat. Znakiem urodzenia Dakoty jest rak. Pochodzenie etniczne Dakoty jest białe. Jest również pobłogosławiony godnym uwagi wzrostem. Niewiele wiadomo o jego rodzinie, a jego konto w mediach społecznościowych nie zawiera żadnych wskazówek na temat jego wczesnego dzieciństwa.

Zalecane