blog

Dale Hansen Wiki: Żona, żonaty, dzieci, syn, wnuczka, córka, emeryci i szczegóły wynagrodzenia!

Dale Hansen jest dziennikarzem sportowym, który ma reputację opowiadania o ogromnym skandalu związanym z wypłatami dla graczy z drużyny piłkarskiej Southern Methodist University. Jego skandaliczne doniesienia doprowadziły w końcu do odwołania sezonu 1987 Mustangów, tak zwanej kary śmierci NCAA. Jego doniesienia o nadużyciach seksualnych, przemocy na tle rasowym w sporcie i komentarzach na temat ustawy o kontroli broni zwróciły uwagę na dziennikarską arenę.

  Dale Hansen Wiki: Żona, żonaty, dzieci, syn, wnuczka, córka, emeryci i szczegóły wynagrodzenia!

Ile jest warte netto Dale'a?

Dzięki udanej i pełnej pasji karierze prezentera wiadomości sportowych Dale osiągnął ogromne dochody. Jednak średnia pensja prognozy sportowej wyniosła 79 tysięcy dolarów rocznie w maju 2010 roku. Raporty Dale'a na kontrowersyjne i skandaliczne tematy dotyczące zarobków sportowców i rasizmu, zwiększyły jego popularność, co również korzystnie wpłynęło na jego zarobki.

Fundacja Hansala przekazał ponad 100 000 USD stypendiów dla studentów Uniwersytetu Północnego Teksasu. Pieniądze pochodzą z Dale Hansen Golf Classic założona w 1989 roku.

Przeczytaj także: Anllela Sagra Wiki, wiek, chłopak, wzrost, przed i po

Dale zainicjował karierę jako dżokej radiowy w KCOB w stanie Iowa. Następnie rzucił pracę na wyższym poziomie, gdy został dyrektorem wiadomości w radiu KNIA. I w końcu Dale zdecydował się na karierę w Dallas w KDFW, która w tamtym czasie była filią CBC w Dallas. Jego relacje informacyjne zaczęły wywierać znaczący wpływ po tym, jak dołączył do WFAA w 1983 roku. Jego firma uznała go za jednego z najlepszych komentatorów sportowych.

Manuela Escobar Wiki: Wiek, życie osobiste, rodzina, teraz — córka Pabla Escobara

Reporter Dale ma nawiedzone blizny z przeszłości. Podczas swojej służby w marynarce wojennej podczas wojny w Wietnamie były dżokej radiowy KCOB zaprzyjaźnił się z Afroamerykanami. Był jednak odrzucany przez kolegów za trzymanie czarnoskórego towarzystwa w barach. Dale musiał też patrzeć, jak jego była żona wyrzuca naczynia używane przez gości na kolacji.

Miał nieszczęście molestowania w wieku 10 lat w Iowa Ballfield. 42 lata zajęło mu ujawnienie swoich bolesnych wspomnień w telewizji na żywo po skandalu z wykorzystywaniem seksualnym dzieci w Penn State w 2011 roku. Gdyby nie pił obok swoich najlepszych przyjaciele Bruce i Eric, Dale mógł ukryć swoją mglistą pamięć. Przypomniał sobie swoje nieprzyjemne doświadczenie po tym, jak Bruce powiedział, że ofiara trenera Jerry'ego Sandusky'ego „zmyśla”. Kiedy dzień później Dale publicznie ujawnił swoje molestowanie, jego najlepszy przyjaciel Bruce przeprosił go przez telefon.

Jego sprawa gwałtu nie jest jedyną, która prześladuje jego pamięć. 26 lat temu jego córka została zgwałcona podczas studiów na Uniwersytecie Północnego Teksasu. Podobno twierdzi, że jego córka nie chciała zgłosić sprawy, aby złagodzić pokorę i podejrzliwość ze strony innych. Ale w końcu zgłosiła sprawę, aby pokazać im, jak źle została potraktowana. Zachęcała inne kobiety do podniesienia głosu przeciwko narastającym napaściom seksualnym i rasizmowi.

Chociaż w Stanach Zjednoczonych istnieje wiele rzekomych przypadków gwałtu, dane wygenerowane przez Rainn.org pokazują, że tylko 20% ofiar płci żeńskiej w wieku od 18 do 24 lat zgłasza swoje naruszenie prawu. Dale, który w przeszłości ma niespokojny obraz siebie i swojej rodziny, również potwierdza, że ​​kobiety wahają się, by zająć się ich maltretowaniem.

Zobacz też: Amanda Carpenter Ślub, mąż, dzieci, romans, urodziny

Pochodzący z Teksasu ma bliski związek z członkami swojej rodziny. Mówi, że jego 27-letnia wnuczka pomaga głosić swojemu staruszkowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poszła do szkoły w Lewisville High i jest blisko dziadka. Powiedział w Dale odłączony 24 lutego 2015 roku, że jego wnuczka była przeciwna rasizmowi w Flower Mold i przyjechała tam z przyjaciółmi śpiewać Welfare Babies.

Krótki życiorys

Prezenter telewizyjny Dale Hanson urodził się 2 sierpnia 1948 r. w Logan. Urodził się dla rasistowskiego ojca ciężarówki, który był właścicielem własnej firmy. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej, zgodnie z wiki. Obecnie mieszka w Waxahachie w Teksasie ze swoją dużą rodziną.

Zalecane