blog

Dale Winton Wiki, żonaty, partner, wesoły, wartość netto, związek

Czy jesteś w tym, aby to wygrać? W takim razie Dale Winton jest mężczyzną dla ciebie. Był gospodarzem wielu wielu pokazów, które dały możliwość wygrania wielu nagród i pieniędzy. Ale nie jest tylko gospodarzem programu, jest także bardzo utalentowanym DJ-em i od kilku lat pracuje jako DJ w klubach i radiu. Teraz znany gospodarz programu, Dale rozpoczął karierę jako DJ w klubach w Richmond i zanim dołączył do radia, pracował w kilku innych posługach.

 Dale Winton Wiki, żonaty, partner, wesoły, wartość netto, związek

Kariera i postęp:

Teraz znany gospodarz programu, Dale rozpoczął karierę jako DJ w klubach w Richmond i pracował na kilku innych podrzędnych pracach, zanim dołączył do radia, w którym prezentował weekendowy program. Po pracy w kilku stacjach radiowych, zaczął pracować w telewizji dla kanałów takich jak Channel 4, Lifestyle Channel i ITV.

W swojej karierze jako gospodarz telewizyjny prezentował programy, w tym teleturniej Dale's Supermarket Sweep w godzinach największej oglądalności w latach 1993-2000 i ponownie w 2007 roku, program National Lottery In It to Win It z 2002 roku oraz serię Hole in the Wall z 2008 roku. .

Ile dokładnie wart jest host?

Jako osoba, która prowadzi ogólnokrajowy program loterii w brytyjskiej telewizji i rozdaje ludziom dużo pieniędzy i nagród, możemy założyć, że prowadzący i prezenter naprawdę dobrze zarabiają. Dale podpisał kontrakt z Supermarketem BBC na 750 000 funtów. Został również złapany w kontrowersje po tym, jak okazało się, że zgarnie do 90 000 funtów na prowadzenie szeregu programów związanych z Comic Relief a Charity. Nie ujawnił jeszcze swojej dokładnej wartości netto i wynagrodzenia.

Decyzja o ujawnieniu się jako wesoły!!!

Wszyscy wiedzą, że wspaniały gospodarz jest gejem. Wydał swoją autobiografię w 2002 roku, która ujawniła prawie wszystko z jego życia, w tym jego homoseksualizm.

W połowie 2016 roku okazało się, że słynny gospodarz od dłuższego czasu cierpi na depresję. Bardzo trudne i rozdzierające serce zerwanie z chłopakiem było przyczyną tak przewlekłej depresji.

Chociaż ujawnił, że jest gejem, nie ujawnił żadnych innych szczegółów dotyczących jego związku i partnera. Z tego powodu jest stosunkowo prywatny.

W jednym kontekście mówił o transformacji, której potrzebował w życiu i potrzebie zmiany w wyborze osoby w swoim życiu. Wspomniał też, że lubi złych facetów, ale nadszedł czas, że musiał przenieść się do miłych facetów. Nigdy nie był żonaty ani nie miał żony.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Dale Winton w wieku 61 lat urodził się 22 maja 1955 w Marylebone w Wielkiej Brytanii. Urodził się w rodzicach Sheree Winton i Gary Winton i należy do brytyjskiego pochodzenia etnicznego. Mężczyzna z opalonym ciałem i bardzo przystojną twarzą ma również dobrą sylwetkę i wymiary nawet w takim wieku. Ma wzrost 6 stóp i 1,5 cala.

Zalecane